PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد Regional and Language Options

hadief
07-06-2012, 10:16
سلام
من قبل از تعویض ویندوز , زمانی که میخواستم در یک سایت ( مخصوصا دانشگاهی ) ثبت نام کنم , اون سایت از من میخواست که زبان ویندوز را روی EN بذارم . و در این حالت وقتی تایپ میکردم فارسی تایپ میشد . ولی الان وقتی روی EN باشه دیگه فارسی تایپ نمیکنه فقط انگلیسی تایپ میکنه .
تنظیمات Regional and Language Options به این صورت هست .
در تب Regional Options گزینه بالا FARSI و گزینه پایین united states
و در تب advance گزینه farsi فعال است

لطفا کمک کنید این مشکل رو حل کنید .
با تشکر

A M ! N
07-06-2012, 10:47
سلام.

دوست من اینکه مشکلی نیست ، کاملا طبیعیه.

بعضی سایتهای دانشگاهی ایرانی ، دارای یک فرمت خاصی هستند برای نوشتن، و فرمتی که شما زبان ویندوز رو به fa تغییر بدین رو ساپورت نمیکنن، به این خاطر باید زبانتون روی En باشه. بعضی سایتها هم به این شکل نیست ، و باید زبان fa قرار داده بشه.

به نظر من نکته ی عجیبی نیست.

با آرزوی بهترینها..

hadief
07-06-2012, 18:13
سلام.

دوست من اینکه مشکلی نیست ، کاملا طبیعیه.

بعضی سایتهای دانشگاهی ایرانی ، دارای یک فرمت خاصی هستند برای نوشتن، و فرمتی که شما زبان ویندوز رو به fa تغییر بدین رو ساپورت نمیکنن، به این خاطر باید زبانتون روی En باشه. بعضی سایتها هم به این شکل نیست ، و باید زبان fa قرار داده بشه.

به نظر من نکته ی عجیبی نیست.

با آرزوی بهترینها..

سلام
دوست گرامی اینو که هر بچه ای میدونه !!!!
شما متوجه منظور من نشدید .
من گفتم قبل از اینکه ویندوز عوض کنم میتونستم اینکارو بکنم ولی الان که ویندوز رو عوض کردم دیگه اون حالت نیست .

A M ! N
07-06-2012, 18:31
سلام
دوست گرامی اینو که هر بچه ای میدونه !!!!
شما متوجه منظور من نشدید .
من گفتم قبل از اینکه ویندوز عوض کنم میتونستم اینکارو بکنم ولی الان که ویندوز رو عوض کردم دیگه اون حالت نیست .

سلام

ببخشید واقعیتش اینه که داخل دنیای مجازی کسی نمیدونه کدوم کاربر بچه هست کدوم کاربر بزرگ هست کدوم ماهر کدوم اماتور.

پس ما اینجا نشونه ای نداریم که شما چی میدونی و چی نمیدونی:20:

شما ازونجایی که تنظیماتتون رو کلا برای فارسی انجام دادین ممکنه دچار این اختلال شده باشین ،

کلا دو سه مورد تنظیم زبان بیشتر نیست

یکی تنظیم زبان و تغییر llayout کیبورده

که مسلما به فارسی تغییرش دادین

یکی هم برای نشون دادن فرمت هاست مث تاریخ ، زمان و .. که اینم باید Eng باشه

یکی هم تغییر زبان پیشفرض برای برنامه ها و مکانهایی هست که Non-Unicode هستند.

که اگه اینم روی فارسی باشه دچار اختلال میشین. توصیه میکنم فارسی رو کلا یکبار حذف و سیستم رو ریستارت کنید ، و فقط برای Layout کیبورد زبان fa رو اضافه کنید.

اگه هم تونستین اسم اون سایت مورد نظر رو اینجا بزارین شاید مشکل از شما هم نباشه

با آرزوی بهترینها..

hadief
08-06-2012, 19:46
تمام این تنظیمات رو انجام دادم ولی هنوز همونطوریه .
ببینید این آدرس همون جاییه که قبلا وقتی زبان کیبورد روی EN بود میشد فارسی تایپ کرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
08-06-2012, 20:06
سلام.

اون سایت خودش مشکل داره دوست من.

من هم با دو سیستم عامل مختلف امتحان کردم با سه مرورگر مختلف.

حالا برای امتحان شما با مرورگر Internet Explorer وارد این لینک پایین بشین در بخش نام و نام خانوادگی روی En بنویسید ، میبینید که فارسی مینویسه به خوبی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داخل اون سایت هم بهتره که layout رو خودتون فقط برای نام خانوادگی روی fa بزارین ولی برای اعداد روی En باشه.

با آرزوی بهترینها..

hadief
09-06-2012, 09:17
سلام
از لطفتون ممنونم
درسته, توی این سایت که شما گذاشتید , کیبورد با حالت EN فارسی تایپ میکنه .
ولی مشکل اینجاست که در سایتی که منظور من بود اسمهایی که 2 تا ی پشت سر هم دارند را باید با Shift+S بزنیم که این در fa اجرا نمیشه .
به هر حال خیلی زحمت کشیدید .
با تشکر