PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ‏ ‏Paint‏ و دیگر هیچ

hamed29
07-06-2012, 01:22
سلام، ویندوزم ۷ هست و با ‏paint ‎‏ سون مشکلی ندارم.
ولی با این وجود وقتی کافینت میرم و به ‏paint‏ نیاز داشته باشم شدیدا حالم بهم میخوره!
نمیدونم من بلد نیستم با این شاهکار ویندوز ‏xp‏ کار کنم یا این نرم افزار ذاتا مزخرفه.
فعلا مشکلم اینه:
وقتی یه عکس رو باز میکنم تمام عکس قابل مشاهده نیست و باید با اسکرول های افقی و عمودی کار کنم که بعضی جاها مشکل ایجاد میکنه و ویرایش سخت میشه.
عکس رو البته میشه زوم کرد ولی نمیتونم سایزش ‏view‏ رو کم کنم تا کل عکس در صفحه نمایش رویت بشه

A M ! N
07-06-2012, 01:41
سلام.

نرم افزار Portable GIMP رو میتونی استفاده کنی ، ورژن Portable هستش ، با حجم 48 مگابایت ، نیاز به نصب نداری ، به راحتی هرجایی خواستی میتونی اجراش کنی از داخل فلشت ، رایگان هم هست !

امکاناتش هم خیلی عالی هست، قابل مقایسه با فتوشاپ !! Paint که ... !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصویری از محیط برنامه :

51299

51300

با آرزوی بهترینها..

jafarian
07-06-2012, 06:48
باید سئوال خودتون تو قسمت نرم افزار مطرح میکردین سایت پایینم برنامه در این زمینه زیاد معرفی کرده بهمراه عکس :20:

hamed29
07-06-2012, 16:06
سلام .ممنون از معرفی نرم افزار و همین طور معذرت از ‏jafarian‏ عزیز.‎فکر کردم چون ‏paint‏ واسه خود ویندوزه همینجا مطرح کنم.اکه خواستید تاپیک رو منتقل کنید. راستش حجم این نرم افزار یکم زیاده ،علاوه بر این همه ی کافینت ها و سایتهای عمومی سیستمشون باز نیست و اجازه ی اجرای نرم افزار ها رو نمیدن.من خودم ‏paint.net‏ رو با حجم حدود ۱۲ مک دانلود کردم خواستم اجراش کنم ولی یه خطا داد.میخواستم با خود ‏paint‏ ویندوز کار کنم اینطوری بهتره.

farzadco
03-05-2013, 13:49
سلام چن روزیه وقتی paint رو میزنم باز نمیشه.تاپیک تو این موردم پیدا نکردم
لطفا راهنماییم کنین خیلی واجبه لازم دارم
سیستم عاملم xp هس
اینم عکسش چون نمیتونم پینتو باز کنم مجبور شدم عکس بندازم
چن بار ریستارت کردم و خاموش کردم ولی میاد یکی دوروزه اینجور شده