PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این گوشی های هواوی (Huawei) چه جوری اند؟

tesla3
06-06-2012, 20:22
سلام
از دوستان کسی هست که از این گوشی های ظاهرا تازه وارد هواوی چیزی بدونه؟ظاهرا این مارک داره همپای گنده ها پیش میره و ترکونده.از خودم نمیگم تو سایت آیتی رسان دیدم:
افتخار آفرین (بررسی گوشی Huawei Honor)
شاید در کشور ما و در میان مدل‌های هوشمند نام هواوی (Huawei) چندان شناخته شده نباشد اما این سازنده چینی توانسته به لطف محصولات جدید خود، نامی در میان بزرگان تلفن همراه پیدا کند. با اینکه قدمت این کمپانی به اندازه بسیاری از بزرگان نیست و فعالیت خودش در این بخش را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرده است اما استفاده از محصولاتی با امکانات بالا و قیمت مناسب سبب شده تا بتواند با این سابقه کوتاه نیز سهم مناسبی از بازار جهانی را در اختیار داشته باشد. معرفی سری Ascend این سازنده توانست تا چشم‌های بسیاری را به سمت آن معطوف سازند. طراحی‌های زیبا و مدرن در کنار سخت‌افزار قدرتمند، به خوبی نشان داد که هواوی افق‌های پیشرفت زیادی را برای خویش در نظر گرفته است. تولید چیپست چهار هسته‌ای انحصاری که این کمپانی ادعای زیادی نیز بر روی آن دارد، خود یکی از دلایل اثبات این مدعاست. جالب است بدانید که این شرکت یکی از نخستین تولید کنندگان گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید بود که نخستین مدل خود را نیز در سال ۲۰۰۹ و با نسخه 1.5 اندروید به بازار عرضه کرد.
حال فرصتی برای ما فراهم شد تا با یکی از مدل‌های میان قیمت اما با امکانات این سازنده از نزدیک کار کنیم تا متوجه شویم که این افق پیش روی تا چه اندازه می‌تواند برای این هواوی روشن باشد؟! این شما و این هم بررسی Huawei U8860 Honor
لینکش هم گذاشتم خواستین کامل بخونین برین ببینین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maziarzar
01-07-2012, 09:45
گوشی های خوبی اند تو ایران هم نمایندگی دارن من تو نمایشگاه سال پیش تونستم با یه گوشی وتبلتش کار کنم بد نبود البته اونایی که تو ایران اوردن چنگی به دل نمیزنه اکثرا سی پی یو600یا800مگاهرتز هست ولی گوشی های جدید این کمپانی که تو چین تولید میشه وبه اروپا صادر میشه ویا تو چین استفاده میشه فوق العادس