PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در فايرفاكس

arreh
06-06-2012, 19:11
سلام
پس از بروزرساني فايرفاكس هربار كه مي خوام يه صفحه جديد باز كنم 4 تا فايل هستند كه پشت سر هم اجازه دانلود مي خوان (از طريق دانلود منيجر) فايلهايي كه به اين صورت هستن: foxtrick.jsoo.zip , links.jsoon.zip و ... هرچي هم كه دانلودشون مي كنم بازم دفعه بعد با بازكردن صفحه جديد دوباره ميان! مشكل از چيه؟

A M ! N
06-06-2012, 20:09
سلام..

شما احیانا اکانت GMail دارین ؟

داخل فایرفاکس که هستین کلید Ctrl + SHift + A رو بزنید ، بعد به بخش Extensions برین ، اونجا افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کنید و هربار ریستارت کنید ببینید درست میشه یا نه.

اگه جواب نداد ، یکبار به منوی Help برین و گزینه ی Restart with addons disabled بزنید و تموم گزینه هارو Disabled کنین و فایرفاکس رو اجرا کنید

با آرزوی بهترینها..

arreh
06-06-2012, 23:54
ممنون از راهنماييتون دوست من
اما دوتا مسئله:
اولا با غير فعال كردن فاكس تريك (foxtrick) كه افزونه اي براي هتريك هست اين مشكل رفع شد اما من به اين افزونه نياز دارم و ميخوام كه فعال باشه. اگه راه ديگه اي به نظرتون ميرسه كه اين افزونه فعال باشه و اون پيغامها نيان بگيد
دوم اينكه همين مشكل رو تو گوگل كروم دارم. اونجا وضع بدتره. اگه اينجا 4 تا پنجره باز ميشه اونجا تعداد زيادي پنجره براي دانلود فايلهاي بي سروته مياد و اصلا مختل كننده است و هرچي هم مي بنديشون بازهم ميان. اونجا مشكل چيه؟!
اكانت جي ميل هم دارم ولي چه ربطي به اين مسئله داره؟
خيلي ممنون

A M ! N
07-06-2012, 00:29
ممنون از راهنماييتون دوست من
اما دوتا مسئله:
اولا با غير فعال كردن فاكس تريك (foxtrick) كه افزونه اي براي هتريك هست اين مشكل رفع شد اما من به اين افزونه نياز دارم و ميخوام كه فعال باشه. اگه راه ديگه اي به نظرتون ميرسه كه اين افزونه فعال باشه و اون پيغامها نيان بگيد
دوم اينكه همين مشكل رو تو گوگل كروم دارم. اونجا وضع بدتره. اگه اينجا 4 تا پنجره باز ميشه اونجا تعداد زيادي پنجره براي دانلود فايلهاي بي سروته مياد و اصلا مختل كننده است و هرچي هم مي بنديشون بازهم ميان. اونجا مشكل چيه؟!
اكانت جي ميل هم دارم ولي چه ربطي به اين مسئله داره؟
خيلي ممنون

راه خاصی نداره متاسفانه ، این مشکل فاکستریک هست ، اول اون ورژنی که داری رو کلا پاکش کن بره ، بعد این ورژنای اینجا رو نصب کن ، حتی بتا رو هم تست کن شاید درست شده باشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با آرزوی بهترینها..

arreh
07-06-2012, 19:07
ممنون دوست عزيز اما مشكل گوگل كروم چيه؟ اونجا رو چجوري درست كنم؟ اونجا كه ديگه افزونه اي نصب نكردم!

A M ! N
07-06-2012, 19:16
یعنی در بخش Google chrome settings >> Extensions هیچ افزونه ای ندارین ؟ یه نگاهی بندازین. ورژن کرومی که دارین چنده ؟ بعد اسم فایلهایی که میخوان با کروم دانلود بشن هم تماما بگین تا ببینیم جریان چی هست.

با آرزوی بهترینها..