PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف فایل

majid_n
06-06-2012, 05:53
سلام

مدتيه اين فايل رو مي خوام از تو درايوي به جز سي پاک کنم که اين پيغام رو ميده و پاک نمیشه به نظر شما چکار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
06-06-2012, 08:08
سلام
از نرم افزار Unlocker استفاده کنین

jafarian
07-06-2012, 07:36
این پوشه مربوط به یک برنامه یا که بروز رسانی ویندوز که نباید پاک بشه یا که گفته شده داخل یک سایت دیگه برای پاک کردنش از طریق اکانت ادمین تست کنید اما همینطور که گفتم پاک نکنید بهتره چون احتمالش هست مربوط به یک برنامه باشه که اجازه پاک کردنش به شما نمیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
07-06-2012, 13:04
اگر قصد پاک کردنشم دارین این روش دیگه رو هم میشه رفت به اینصورت که پنجره تسک منیجر اجرا کنید بعدش از سربرگ Processes گزینه Explorer.exe پیدا کنید End Process کنید در مرحله بعد داخل همین پنجره تسک منیجر ازمنوی فایل گزینه new task انتخاب کنید بعدش داخلش دستور cmd رو بزنید دستورهای سایت پایین داخلش بترتیب وارد کنید فقط بجای G باید درایور خودتون که شامل اون پوشه رو میشه وارد کنیداز آخرم گزینه New Task باز انتخاب کنید داخلش دستور Explorer.exe بزنید اینتر کنید.

majid_n
16-06-2012, 21:08
سلام
فایلی رو که با ان بلاکر حذف کردم توی سطل اشغال مونده و پاک نمیشه . باید چکار کرد؟

ممنون

majid_n
17-06-2012, 06:51
سلام

مدتیه موقع خاموش کردن اینجوری میشه.
آیا این شکل مشکل و ایراد هست یا نه؟ و چه طوری باید رفع بشه؟

jafarian
19-06-2012, 22:09
سلام

مدتیه موقع خاموش کردن اینجوری میشه.
آیا این شکل مشکل و ایراد هست یا نه؟ و چه طوری باید رفع بشه؟

ابتدا برنامه HijackThis ازلینک پایین که قراردادم دانلود کنید بعدشم این برنامه رو نصب کنید اجراش کنید در مرحله بعد روی گزینه scan system and save a logfile از این برنامه کلیک کنید فایل مورد نظر سیو کنید اینجا برای بررسی آپلود کنید.

majid_n
19-06-2012, 23:04
سلام

jafarian
20-06-2012, 13:52
سلام

شما فایل log خودتون که بصورت فایل txt ذخیره شده رو اینجا آپلود کنید از طریق عکس که نمیشه اسکن کرد فایل لوگ .

ask_bl
20-06-2012, 14:09
سلام
نرم افزار زیر رو نصب کنین و یه بار اسکن کنین:

Malwarebytes Anti-Malware | نرم افزاری کاربردی برای حذف انواع ویروس و اثرات آن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid_n
20-06-2012, 22:08
شما فایل log خودتون که بصورت فایل txt ذخیره شده رو اینجا آپلود کنید از طریق عکس که نمیشه اسکن کرد فایل لوگ .

سلام

با عرض پوزش . من بلد نیستم چه جوری اون فایل رو آپ کنم. عکس رو می تونم اما .....

jafarian
20-06-2012, 23:02
سلام

با عرض پوزش . من بلد نیستم چه جوری اون فایل رو آپ کنم. عکس رو می تونم اما .....

شما مسیر فایل txt خودتون به سایت پایین که قراردادم بدین تا فایل شما آپلود بشه بعدش لینکش اینجا قراربدین قبلش از اون برنامه ای که همکارمون معرفی کردن استفاده کنید به اینصورت که برنامه رو نصب کنید رجیسترش کنید بعدش آپدیتش کنید سیستم ریستارت کنید از طریق محیط safe mode بالا بیاین سیستم فول اسکن کنید.

majid_n
21-06-2012, 11:53
امیدوارم درست انجام شده باشه

jafarian
21-06-2012, 22:14
شمانوار تولبار ask که روی سیستم دارین کلا پاک کنید همچنین یکی babylon بعدش برنامه HiJackThis از نوع اجرا کنید گزینه اسکن بزنید داخل گزینه هایی که نمایش داده میشه تیک گزینه های Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe با Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe بزنید بعدش روی دکمه Fix Checked از برنامه کلیک کنید بعد به قسمت add remove سیستم برین اونجا برنامه Java رو که دارین کلا پاک کنید آخرین ورژنش نصب کنید بعدش به این قسمت Control Panel/ System/System Restore برین اونجا تیک گزینه Turn off system restore on all drives بزنید سیستم بعدش ریستارت کنید بالا اومد باز به همین مسیر برین تیک بردارین سیستم ریستارت کنید قبلش با همون برنامه هم که معرفی شد از طریق safe mode سیستم فول اسکن کنید.

majid_n
25-06-2012, 06:19
سلام
فایلی رو که با ان بلاکر حذف کردم توی سطل اشغال مونده و پاک نمیشه . باید چکار کرد؟

ممنون

سلام
مشکلم با این یکی حل نشده

majid_n
15-08-2012, 12:04
سلام
مشکلم با این یکی حل نشده

سلام

لطفا کمک کنید تا ویندوز عوض نکنم چون خیلی وقت گیره. ممنون

rubah2000
18-08-2012, 21:18
شما یه سیدی ویندوز لیو یا لینوکس لی(live) بگیر هر چیزی رو میتونی پاک کنی ولی من میگم اینو هر جوری پاک کنی باز میاد هیدنش کن که دیگه نبینیش وسوسه بشی!