PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Use legacy

sansoven
05-06-2012, 15:15
دوستان از راهنمایی ها تون خیلی بهره مند می شم ایندفعه سوالم اینه که گزینه use legacy در Brirghtness contrast دقیقا چیکار می کنه؟

Aria1997
05-06-2012, 16:16
اونجوری که این سایت نوشته :

At the moment, we're interested in how they used to work, so to switch to the "bad old days", all we need to do is select the Use Legacy option in the dialog box. With Use Legacy checked, we get the old version of the Brightness/Contrast command, and with it unchecked, we get the new version:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تغییر زیادی نکرده فقط ورژنش تغییر کرده .... :)

Mohammad Yek110
05-06-2012, 17:49
سلام
آریا جان واقعا ممنون:11::40:
دوست عزیز یکی از سایتا گفته:
. If you check the Use Legacy box, Photoshop will only increase/decrease each pixel’s brightness value,
that’s why it isn’t recommended
ترجمه:اگه شما از باکس use legacy استفاده کنید،فتوشاپ برای هر پیکسل به طور جداگونه روشنایی رو کم و زیاد می کنه.که به همین دلیل توصیه نمیشه

توی پست آریای عزیز هم اومده که:
With Use Legacy checked, we get the old version of the Brightness/Contrast command, and with it unchecked, we get the new version:

ترجمه:اگه ما use legacy رو انتخاب کنیم یعنی تیک بزنیم داریم از ورژن قدیمی دستور برایتنس/کنتراست استفاده می کنیم ولی اگه خاموش باشه داریم از ورژن جدید استفاده می کنیم.
فکر کنم توی ورژن های قبلی فتوشاپ دستور برایتنس/کنتراست شکل دیگه ای بوده که بعدا اصلاح شده

اینم عکسای من در این مورد که استفاده کردن یا استفاده نکردن از این ابزار رو نشون میده (اولین عکس،فایل اصلی هست):

51180

51178

51177

موفق باشید:46:

sansoven
07-06-2012, 00:22
دوست عزیز یعنی طبق این توضیح اگر چک باکس use legacy فعال باشه تغییرات بر روی همه پیکسل ها یکسان انجام می شود ولی اگر غیر فعال باشه تغییرات یعنی مثلا روشنایی و یا کنتراست روی بعضی از پیکسل ها اعمال می شه دیگه درسته؟

Mohammad Yek110
07-06-2012, 09:44
بله فکر کنم همینطور باشه
در مورد فعال بودنش گفتن که not recommended یعنی توصیه شده نیست
و جای دیگه هم گفتن قدیمیه

پ.ن:کسی نمیدونه جرا یحیی نمیاد؟

sent from my PC using google chrome :-D