PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در سیستم من

mohsenking
05-06-2012, 12:29
دوستان من قبل از عید اینو جمع کردم ( ماشین 206SD هست)
هدیونیت 9350
یه جفت کامپ Hertz Esk165L واسه استیج جلو
یه جفت باند Infinity Refrence واسه استیج عقب
یه آمپ Kenwood 8401 واسه باندا
یه آمپ Kenwood 9105 واسه دوتا ساب Infinity 1250
Rc هم 2تا Stinger گرفتم
.
حالا مشکل :
2روز قبل از عید که سیستم رو بستم بعد از اینکه همه چی رو بست یکی از Refrence ها خر خر میکرد بردم عوضش کردم
حالا جفت باندای Refrence خر خر میکنن توی آهنگ
حس میکنم یه جایی اتصالی چیزی کرده سیستم چون باندارو میدم جلو رو کامپا تو دری های عقب هم روشن میشه و جالبه که کیفیتش انگار بهتر از کامپهاست ! وقتی میدم عقب رو یه سری آهنگا خر خر میکنه
رفته رو اعصابم این Refrence ها روش یه برچسب Made IN Vietnam هست !

hamidR15
05-06-2012, 18:59
دوستان من قبل از عید اینو جمع کردم ( ماشین 206SD هست)
هدیونیت 9350
یه جفت کامپ Hertz Esk165L واسه استیج جلو
یه جفت باند Infinity Refrence واسه استیج عقب
یه آمپ Kenwood 8401 واسه باندا
یه آمپ Kenwood 9105 واسه دوتا ساب Infinity 1250
Rc هم 2تا Stinger گرفتم
.
حالا مشکل :
2روز قبل از عید که سیستم رو بستم بعد از اینکه همه چی رو بست یکی از Refrence ها خر خر میکرد بردم عوضش کردم
حالا جفت باندای Refrence خر خر میکنن توی آهنگ
حس میکنم یه جایی اتصالی چیزی کرده سیستم چون باندارو میدم جلو رو کامپا تو دری های عقب هم روشن میشه و جالبه که کیفیتش انگار بهتر از کامپهاست ! وقتی میدم عقب رو یه سری آهنگا خر خر میکنه
رفته رو اعصابم این Refrence ها روش یه برچسب Made IN Vietnam هست !

سلام محسن جان.
متاسفانه برندهای موجود مصل اینفی و jbl دیگه اون کیفیت لازم رو نداره.نمیدوم بهت گفتم نگیر یا نه. خلاصه اگه میتونی ردش کن بره.قابل توجه دوستانی که میرن اسپیکر ارزون میخرن. من خودم یه زمانی اینفینیتی باز بودم. هم رفرنس و هم کاپا .ولی 10 سال پیش.
الان فقط هرتز و آدیو سیتم به نظر من تو رنج اسپیکرهای خوب معتربره کن وود هم بد نیستو ولی تنوع نداره تو اسپیکر مخصوصا کامپوننت.
محسن هرتز رو هم بفروش بروMX165 بردار.یه عمر دعام میکی:11:

mohsenking
05-06-2012, 20:09
سلام محسن جان.
متاسفانه برندهای موجود مصل اینفی و jbl دیگه اون کیفیت لازم رو نداره.نمیدوم بهت گفتم نگیر یا نه. خلاصه اگه میتونی ردش کن بره.قابل توجه دوستانی که میرن اسپیکر ارزون میخرن. من خودم یه زمانی اینفینیتی باز بودم. هم رفرنس و هم کاپا .ولی 10 سال پیش.
الان فقط هرتز و آدیو سیتم به نظر من تو رنج اسپیکرهای خوب معتربره کن وود هم بد نیستو ولی تنوع نداره تو اسپیکر مخصوصا کامپوننت.
محسن هرتز رو هم بفروش بروMX165 بردار.یه عمر دعام میکی:11:
به به آقا حمید گل
آقا مشتاق دیدار
چه کردین با سیستمتون
نگفته بودین نگیرم
راستش کیفیتش خوبه ولی زود به تر تر افتاد ! حالا بازم نعلوم نیست وقت نکردم برم پیش نصاب ببینم اتصالی هست یا چیز دیگه
اگه دیدم اتصالی نیست و رفرنس ها خراب شده یه گارانتی میدم درست شد ردشون میکنم میره
نمیدونم چی بگیرم با توجه با اینکه دوتا ساب دارم میخوام استیج عقب کم نیاره
چرا ESk165L رو رو کنم ؟ مگه بده ؟ این MX 165 بهتر از این هرتزی هست که دارم ؟ قیمتش چنده ؟ ظاهرا 16.5 هم هست و تو در 206 جا میشه ! همینه دیگه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی اگه گول خوردمو با این آئودیو عوض کردم با همین 8401 لاین میشه دیگه چون دیگه نمیخوام به آمپ دست بزنم
من که خودم عاشق کواکسیال هرتز شدم وقتی صداشو شنیدم فکنم مدلش HSK690 بود ولی به درد من نمیخورد چون بیس قوی ای داشت من 2تا ساب دارم یه چیز کیفیتی میخوام از 718 و 6975 هم بدم میاد فقط جیق جیق میکنن اصلا کیفیت ندارن
خلاصه که خودم دوست دارم یه تغییراتی بدم ولی نمیخوام زیاد ضرر کنم نمیخوامم زیاد خرجش کنم !

hamidR15
06-06-2012, 10:14
به به آقا حمید گل
آقا مشتاق دیدار
چه کردین با سیستمتون
نگفته بودین نگیرم
راستش کیفیتش خوبه ولی زود به تر تر افتاد ! حالا بازم نعلوم نیست وقت نکردم برم پیش نصاب ببینم اتصالی هست یا چیز دیگه
اگه دیدم اتصالی نیست و رفرنس ها خراب شده یه گارانتی میدم درست شد ردشون میکنم میره
نمیدونم چی بگیرم با توجه با اینکه دوتا ساب دارم میخوام استیج عقب کم نیاره
چرا ESk165L رو رو کنم ؟ مگه بده ؟ این MX 165 بهتر از این هرتزی هست که دارم ؟ قیمتش چنده ؟ ظاهرا 16.5 هم هست و تو در 206 جا میشه ! همینه دیگه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی اگه گول خوردمو با این آئودیو عوض کردم با همین 8401 لاین میشه دیگه چون دیگه نمیخوام به آمپ دست بزنم
من که خودم عاشق کواکسیال هرتز شدم وقتی صداشو شنیدم فکنم مدلش HSK690 بود ولی به درد من نمیخورد چون بیس قوی ای داشت من 2تا ساب دارم یه چیز کیفیتی میخوام از 718 و 6975 هم بدم میاد فقط جیق جیق میکنن اصلا کیفیت ندارن
خلاصه که خودم دوست دارم یه تغییراتی بدم ولی نمیخوام زیاد ضرر کنم نمیخوامم زیاد خرجش کنم !

سلام محسن جان ارادتمندم. سيستم ما كه پيرمديه برتدر در مقابل سيستم شما:11:
محسن برند آديو سيستم يه برند الماني تبار هست. مدتها بود قرار بود وارد بشه. عيد امسال اومد.خيلي كيفيته
MX 165 plus تونسته 4 ستاره از 5 ستاره رو از auto HiFi بگيره.قيمتش 195 هست.خيلي بهتر از انرژي هرتزه.اصلا قابل مقايسه نيست.
با كن ووده احتمال داره درايو شه. 80 وات ميخواد.پخشت هاي ولت بود؟
اگه صداي Co 609 رو بشنوي كه :18: ميشي.با امپ A2 هليكس تو 206 بيداد كرد. هركي نشست گفت مگه ساب داري؟!!!تازه كراس اوور تيوترش بر خلاف همه بيضيهاي on board 12 هست نه 6:46:
حتما اين كار رو بكن و هرتز رو رد كن بره.يه بار هم شده گوش كن به عرض بنده.پشيمون نميشي گلم.من چيز بد به كسي معرفي نميكنم.

mohsenking
06-06-2012, 10:57
سلام محسن جان ارادتمندم. سيستم ما كه پيرمديه برتدر در مقابل سيستم شما:11:
محسن برند آديو سيستم يه برند الماني تبار هست. مدتها بود قرار بود وارد بشه. عيد امسال اومد.خيلي كيفيته
MX 165 plus تونسته 4 ستاره از 5 ستاره رو از auto HiFi بگيره.قيمتش 195 هست.خيلي بهتر از انرژي هرتزه.اصلا قابل مقايسه نيست.
با كن ووده احتمال داره درايو شه. 80 وات ميخواد.پخشت هاي ولت بود؟
اگه صداي Co 609 رو بشنوي كه :18: ميشي.با امپ A2 هليكس تو 206 بيداد كرد. هركي نشست گفت مگه ساب داري؟!!!تازه كراس اوور تيوترش بر خلاف همه بيضيهاي on board 12 هست نه 6:46:
حتما اين كار رو بكن و هرتز رو رد كن بره.يه بار هم شده گوش كن به عرض بنده.پشيمون نميشي گلم.من چيز بد به كسي معرفي نميكنم.

پخشم 9350 هست و 3تا هایولت آرسی ای داره
CD Tuner with iPod Control, Music Browser, Front USB, SD and 3 Hi-Volt RCA Pre-outs (White)
الان هرتزای من چند شده ؟
این کار آئودیو رو کجا داره ؟
اگه بخوام عقب رو عوض کنم و اینفینیتی رو رد کنم بره چی جاش بر دارم ؟ کیفیتی میخوام نه قدرتی چون ساب دارم

mohamad reza_2010
06-06-2012, 11:19
سلام محسن جان خوبی خدا بد نده نبینم سیستمت برات لنگ بزنه.

عرضم به حضورت که من خودمم به فکر خرید آودیو سیستم افتادم.
اگر حمید جان قیمت های یه سری کامپ خوش صدا رو بهمون بگن واقعا خوب میشه.

hamidR15
06-06-2012, 11:24
پخشم 9350 هست و 3تا هایولت آرسی ای داره
CD Tuner with iPod Control, Music Browser, Front USB, SD and 3 Hi-Volt RCA Pre-outs (White)
الان هرتزای من چند شده ؟
این کار آئودیو رو کجا داره ؟
اگه بخوام عقب رو عوض کنم و اینفینیتی رو رد کنم بره چی جاش بر دارم ؟ کیفیتی میخوام نه قدرتی چون ساب دارم

خ سورنا فروشگاه تاپ سيستم
خ نياوران بعد از چهارراه م‍ژده فروشگاه پيام
عقب و جلو رو كامپ بگير هر دو MX 165 بد بهت ميگم كه بهم ميگي خدا پدرو مادرت رو بيامرزه.

mohsenking
06-06-2012, 11:52
سلام محسن جان خوبی خدا بد نده نبینم سیستمت برات لنگ بزنه.

عرضم به حضورت که من خودمم به فکر خرید آودیو سیستم افتادم.
اگر حمید جان قیمت های یه سری کامپ خوش صدا رو بهمون بگن واقعا خوب میشه.
سلام رفیق
خدا بد نداده فروشنده بد داده
ایشالا شما هم بهترین رو انتخاب کنی

خ سورنا فروشگاه تاپ سيستم
خ نياوران بعد از چهارراه م‍ژده فروشگاه پيام
عقب و جلو رو كامپ بگير هر دو MX 165 بد بهت ميگم كه بهم ميگي خدا پدرو مادرت رو بيامرزه.
حمید جان من اول 2جفت کامپوننت هرتز از همین ESK165L گرفتم یکی واسه جلو یکیم واسه طاقچه ولی رو طاقچه ایه صداش در نمیومد
حالا جسارت نباشه آقا حمید نمیخوام دیگه اشتباه کنم
ماشین من SD هست و ظاهرا کامپوننت رو طاقچش جواب نمیده

hamidR15
06-06-2012, 13:17
سلام رفیق
خدا بد نداده فروشنده بد داده
ایشالا شما هم بهترین رو انتخاب کنی

حمید جان من اول 2جفت کامپوننت هرتز از همین ESK165L گرفتم یکی واسه جلو یکیم واسه طاقچه ولی رو طاقچه ایه صداش در نمیومد
حالا جسارت نباشه آقا حمید نمیخوام دیگه اشتباه کنم
ماشین من SD هست و ظاهرا کامپوننت رو طاقچش جواب نمیده
محسن جان نترس.
البته اين موضوع رو فراموش نكن شما بر اساس داشته هات داري تصميم ميگيري.آمپليفاير خوب خيلي موثره تو صدا. اون موقع هم گفتم آمپ خيلي تاثير داره هم قدرت و هم كيفيت.
بايد يه تغيير اساسي بدي تو سيستم به نظر من.
ميتوني كواكسيل برداري
Co 609 يا MXC 609 ولي باز مشكل درايو كردنشون پيش مياد.
آمپت رو با JVC AR 8004 تعويض كن.4 تا 120 وات ميده روي 4 اهم.قيمتش بالاي 400 هست.ولي من :46:
بابا كمي سر كيسه رو شل كني برات ميتركونم.