PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در لاگین کردن ویندوز 7

sht1987
04-06-2012, 18:12
قبلا اکانتم تو ویندوز پسورد داشت.اونو حذف کردم.بعدش دوباره براش پسورد گذاشتم.حالا هر موقع ویندوز بالا میاد صفحه ای که باید پسوردو بزنم نمیاد و مستقیم وارد ویندوز میشه.دیگه اینکه وقتی لاگ آف می کنم و بعد لاگین می کنم صفحه سیاه نشان داده میشه هیچی نشون نمیده.از دوستان کسی راه حلی برای این مشکلات سراغ داره مارو یاری بده؟

A M ! N
04-06-2012, 23:21
سلام

اول با اکانت ادمین وارد بشین بعد..
مث شکل عمل کنید ببینید چی میشه

51099

اینجا داخل Run بنویسین : control userpasswords2

51100

تیک گزینه ی Users must enter a user name and password to use this computer رو بزنید.

51101

اوکی کنید.

با آرزوی بهترینها..

sht1987
05-06-2012, 15:29
خیلی از شما دوست عزیز ممنونم.مشکل غیر فعال شدن وارد کردن پسورد حل شد ، ولی سیاه شدن صفحه بعد از لاگین کردن هنوز پابرجاست.

jafarian
07-06-2012, 07:25
خیلی از شما دوست عزیز ممنونم.مشکل غیر فعال شدن وارد کردن پسورد حل شد ، ولی سیاه شدن صفحه بعد از لاگین کردن هنوز پابرجاست.

داخل سایت پایین به اینصورت گفته شده که ویندوز خودتون یکدور از طریق dvd باید Repair Install کنید یک قسمت دیگه گفته شده که پنجره cmd رو در حالت run as administrator اجرا کنید داخلش دستور SFC /SCANNOW رو وارد کنید فایلهای ویندوز ازاین طریق اسکن کنید درایوهای خودتون به وسیله گزینه Disk Check اسکن کنید یا که گفته شده درایور ویدئو کارت خودتون آپدیت کنید حتما ویندوز سیستم هم با برنامه Malwarebytes' Anti-Malware از طریق safe mode اسکن کنید البته قبلش این برنامه رو آپدیت کنید برای ریپیر کردن ویندوز چک کردن دیسکم داخل سایت پایین آموزش داده شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]