PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی از عزیزان در مورد چندکاره لیزری+فاکس

solo_88
04-06-2012, 18:01
سلام.دوستان عزیز نیاز به راهنمایی شما دارم در انتخاب یک دستگاه برای کارهای روزانه.

+دستگاه لیرزی سیاه و سفید باشه.بیشتر متن پرینت می کنم و برام میزان مصرف و در دسترس بودن کارتریج و ... خیلی مهمه.خلاصه اینکه دستگاه بی دردسری باشه.

+فاکس حتما داشته باشه.

+کیفیت اسکن در حد همون متن و اسناد.

+رومیزی باشه و فضای زیادی نگیره.

سقف قیمت مشخص نشده بنابراین محدودیتی در کار نیست اما شما عزیزان حداقل چند مدل معرفی کنید تا امکان مقایسه و تصمیم گیری داشته باشم.

+کیفیت خود کالا برام خیلی مهمه.

با تشکر از حسن توجه شما.

nabi.com
05-06-2012, 09:29
نظر من قيمتش هم مناسبه بين (300هزار تومان) تا (320هزارتومان) هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
SCX-4521F

4کاره (چاپگر، کپی، اسکنر و فکس)
سرعت چاپ:20 برگ در دقیقه
سرعت کپی:20 برگ در دقیقه
سرعت فکس 33.6kbps
وضوح چاپ و کپی 600x600 dpi
وضوح اسکن 4800x4800 dpi
حافظه داخلی 16MB
پورت IEEE1284 ،USB1.1
زبان چاپ SPL
کاست کاغذی 150 برگی
اسكن داراي ذخيره اتوماتيك AFD

2- HP LaserJet M5025 MFP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این چاپگر چند کاره لیزری تک رنگ با امکان کپی در سایز آ3 و کارهای گروهی و ارسال فایل به پست الکترونیکی بعلاوه قابلیت فکس اختیاری با ابزاری که مقرون به صرفه و آسان برای استفاده ساده و موثر از ویژگیهای این چاپگر منحصر به فرد می باشد.
اما دقيقا قيمتش رو نمي دونم

3- HP LaserJet M1214NFH Multifunction Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این دستگاه چهارکاره گزینه مناسبی برای کاربرانی است که میخواهند دستگاه همه کاره با گوشی داشته باشند
قيمتش هم 450 تومان است

SCX-4828FN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چاپگر با قابلیت اسکن، کپی و فکس
سرعت چاپ و کپی 28 برگ در دقیقه
وضوح چاپ و کپی 1200dpi
زبان چاپ PCL5e ,PCL6 ,Post Script 3
وضوح اسکن 4800dpi
کاست کاغذ 250 برگی
حافظه داخلی 128MB قابل افزایش تا 384MB
قابليت چاپ دورو

درآخر براي خريد كلي تصميم با خود شما ميباشد و ما فقط معرفي كننده دستگاه ها هستيم

amini_bio
05-06-2012, 14:40
سلام دوستان
من میخوام یک چند کاره جهت مصارف خانگی (من و داداشم و بابام و عموم!!) بخرم.
اصلا اطلاعاتی راجب این دستگاه ها ندارم.
میشه راهنمایی کنید چی بخرم؟

ممنون

nabi.com
05-06-2012, 18:44
به نظر من SCX-4521F بخر هم قيمت مناسبي داره و هم خب اگه كمي وارد باشي ميتوني راحت شارژش كني