PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن هاردsilicon power(خواهش میکنم راهنمایی کنید)

ahmad_montagh
04-06-2012, 17:24
با سلام
دیروز وقتی که هاردم رو وصل کردم بالا نیومد.یه صدای خفیف هم از داخل هارد میاد که تا حالا نمیداد،در ضمن از توی managmentهم نمیشناسه یعنی وقتی پنجره manageرو بازمیکنم کلا هنگ میکنه
دوستان خواهش میکنم کمک کنید که قرار نباشه کارم به فرمت کردن برسه چون کلی پروژه روی هارد دارم.
ممنون

ahmad_montagh
05-06-2012, 14:24
دوستان چرا کسی جواب نمیده واقعا حیاتیه خواهشا کمک کنید
منتظرم

SamGun
05-06-2012, 14:28
هارد ضربه نخورده ؟

ahmad_montagh
05-06-2012, 14:53
چند روز قبل از این اتفاق از ارتفاع خیلی کم در حد 20سانت از روی میز افتاد اونم هارد داخل کیف بود

EXTREME
05-06-2012, 15:24
چه صدایی میده هارد ؟ پشت سرهم هست صدا؟
معمولا ضربه که به هارد وارد میشه بیشتری قسمتی که آسیب میبینه هد هارد است حالا شما بگین صداش چه طوریه و با چه فاصله ای است

ahmad_montagh
05-06-2012, 15:34
یه صدای خفیف میده مثل خش خش میمونه پشت سر هم هست ولی یه دفعه هارد یه صدای تیک میده بعدش قطع میشه وبعد چند ثانیه دوباره چراغش روشن میده و همون صدای خش خش شروع میشه.
البته دیروز اینقد باهاش ور رفتم یه بار اومد بالا فقط در حد نشون دادن ظرفیت هارد ولی همین که اومدم بازش کنم دوبار قطع شد

ahmad_montagh
07-06-2012, 13:02
سلام دوستان عزیز،هارد رو پیش چند متخصص بردم همشون وقتی هارد روباز کردند گفتند که هد هارد شکسته،حالا به نظر شما امیدی به برگشت اطلاعات هست،خواش میکنم راهنماییم کنید،اطلاعات داخل هارد خیلی برام مهم هستند

EXTREME
07-06-2012, 13:20
سلام دوستان عزیز،هارد رو پیش چند متخصص بردم همشون وقتی هارد روباز کردند گفتند که هد هارد شکسته،حالا به نظر شما امیدی به برگشت اطلاعات هست،خواش میکنم راهنماییم کنید،اطلاعات داخل هارد خیلی برام مهم هستند

بله هد هارد رو میتونید عوض کنید ارزش داره هد هارد که به اطلاعات مربوط نمیشه
هد هارد هم که میخواد گذاشته بشه فریم ویر و lba اش باید با مال هاردتون یکی باشه

ahmad_montagh
07-06-2012, 13:32
متشکرم دوست عزیز،خوب این هد رو خودم باید تهیه کنم یعنی باید یه هارد مثل هارد خودم بخرم بعد هدش رو با هارد آسیب دیده جابجا کنم؟

EXTREME
07-06-2012, 13:44
متشکرم دوست عزیز،خوب این هد رو خودم باید تهیه کنم یعنی باید یه هارد مثل هارد خودم بخرم بعد هدش رو با هارد آسیب دیده جابجا کنم؟

شما اینکارو تمیتونید بکنید اگه تا حالا نکردید اینکارو نکنید همچنین برای اینکار اتاق کلین میخواد که شما ندارید باید بدید بیرون تعمیرگاه های هارد