PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گیر کردن در لود شدن ویندوز

reza_ghamgin2006
02-06-2012, 19:01
سلام اقا هرکی جواب مارو میدونه جون من سریع جواب بده
من دیشب کاپیوترم سالم بود و همزمان یه بازی گرافیک بالا باز بودو هم فیلم میدیدم هم یه بازی دیگه نصب میکردم که احساس کردم سیستم و لود کردن اون بازی خیلی کند شد ولی بالاخره بعد از 10 دقیقه لود شد.کارم که تموم شد فیلممو نگاه کردمو کامپیوترمو خاموش کردم .امروز که اومدم سرش دیدم سیستمم تو صفحه لود ویندوز یه 2 دقیقه ای گیر میکنه بعد ری استارت میشه....حتی بعد از ری استارت بعضی مواقع وقتی ری استارت میشه تو همون صفحه اول قبل از اینکه مشخصات سیستم نوشته بشه گیر میکنه.
من خودم فن سی پی یو و تنظیمات بایوسو کنترل کردم هیچ مشکلی نداشتند و توی کیث هم ظاهرا همه چی داره خوب کار میکنه ولی نمیدونم چرا اینجوریه شده اگه راهی یا راههایی داره بهم بگین تا انجام بدم راستی اون بوق اول هم بعضی وقتا میزنه و تا صفحه ویندوز میاد بعد گیر میکنه.اما بعضی وقتها همون اول گیر میکنه بوق هم نمیزنه.
دستمم خالیه نمیتونم الان قطعه ای چیزی بگیرم اگه میشه کمکم کنید
هرکی هر راهی بلده بهم بگه

EXTREME
02-06-2012, 19:10
برید رو نصب ونیدوز ببینید ویندوز عوض میشه یا نه اگه نصب شد مشکل از ویندوز یا ویروس بوده
اگه موقع نصب ویندوز مشکل داشتین مشکل سخت افزاری است اول از همه ببینید هارد در بایوس شناسایی شده یا نه یا این که مشکل از هارد است که باید اول ازهمه اتصالات هارد رو چک کنید و همچنین هارد با نرم افزار hdd regenator اسکن کامل بشه و اگه درست شد هارد رو هم دیفرگمنت کنید
میتونه این مشکل از رم باشه رم هارو دربیارین اسلاتشو تمیز کنید و جای رم هارو عوض کنید اگه میتونید با یک رم دیگه هم تست بزنید و به صورت تک رم هم تست کنید
علت بعدی از پاور است که باید با یک پاور دیگه تست بشه و راهی نداره
در اخر مین و بایوس مین که باید |آپدیت بشه

reza_ghamgin2006
02-06-2012, 23:02
برید رو نصب ونیدوز ببینید ویندوز عوض میشه یا نه اگه نصب شد مشکل از ویندوز یا ویروس بوده
اگه موقع نصب ویندوز مشکل داشتین مشکل سخت افزاری است اول از همه ببینید هارد در بایوس شناسایی شده یا نه یا این که مشکل از هارد است که باید اول ازهمه اتصالات هارد رو چک کنید و همچنین هارد با نرم افزار hdd regenator اسکن کامل بشه و اگه درست شد هارد رو هم دیفرگمنت کنید
میتونه این مشکل از رم باشه رم هارو دربیارین اسلاتشو تمیز کنید و جای رم هارو عوض کنید اگه میتونید با یک رم دیگه هم تست بزنید و به صورت تک رم هم تست کنید
علت بعدی از پاور است که باید با یک پاور دیگه تست بشه و راهی نداره
در اخر مین و بایوس مین که باید |آپدیت بشه

رو نصب ویندوز هم رفتم ولی تا سی دی میخواد بوت بشه دیگه صفحه سیاه میشه و اون صفحه ابی واسه نصب ویندوز نمیاد و همینطوری سیاه میمونه.
هارد رو تست کردم مشکلی نداشت تو بایوس هم شناسایی میشه رم ها رم همونجور که گفتین تست کردم اونم نشد (من 2 تا 2 گیگ دارم)
ممکنه سی پی یو یا مین بورد مشکل پیدا کرده باشه؟

EXTREME
02-06-2012, 23:14
رو نصب ویندوز هم رفتم ولی تا سی دی میخواد بوت بشه دیگه صفحه سیاه میشه و اون صفحه ابی واسه نصب ویندوز نمیاد و همینطوری سیاه میمونه.
هارد رو تست کردم مشکلی نداشت تو بایوس هم شناسایی میشه رم ها رم همونجور که گفتین تست کردم اونم نشد (من 2 تا 2 گیگ دارم)
ممکنه سی پی یو یا مین بورد مشکل پیدا کرده باشه؟

شما کابل دیتا ی هارد رو بکشین و دوباره سی دی ویندوز رو بوت کنید ببینید صفحه نصب ویندوز میاد یا نه ؟

reza_ghamgin2006
03-06-2012, 00:06
شما کابل دیتا ی هارد رو بکشین و دوباره سی دی ویندوز رو بوت کنید ببینید صفحه نصب ویندوز میاد یا نه ؟

نه .... صفحه نصب ویندوز نمیاد
سیدی ویتدوز بوت میشه ولی تا بوت میشه و میخواد ویندوز بریزه دیگه هیچی نمیاد
ممکنه سی پی ی. یا مین بورد مشکل پیدا کرده باشه؟؟

EXTREME
03-06-2012, 00:52
نه .... صفحه نصب ویندوز نمیاد
سیدی ویتدوز بوت میشه ولی تا بوت میشه و میخواد ویندوز بریزه دیگه هیچی نمیاد
ممکنه سی پی ی. یا مین بورد مشکل پیدا کرده باشه؟؟
کابل هارد و برقشو کامل کشیدین و بعدش با سی دی ویندوز بوت کردین بازم تصویر نیومد ؟

reza_ghamgin2006
03-06-2012, 01:11
درسته.تصویر سیاه فقط میاد

EXTREME
03-06-2012, 10:08
پس مشکل از هارد نیست اگه درایو اپتیک و سی دی ویندوز هم سالم باشه باید سیستم با یک پاور دیگه تست بشه
درست نشد با یک رم دیگه تست بشه
در آخر بایوس مین آپدیت بشه و خود مین بررسی بشه

reza_ghamgin2006
03-06-2012, 15:56
اره از هارد و درایو اپتیکو اینا خیالم راحت خودم تستشون کردم (همچین مبتدیم نیستم:31:)
فقط از مین و سیپی یو و پاور مطمئن نیستم..حتی رمها و هارد و با یه رم و هارد دیگه هم تست شده .یه چیزایی حالیمه:20:
ممنون ازت
پاورم تست میکنم خبر میدم

hhhjjjmmm
02-09-2017, 13:31
سلام.لطفا اگه میدونید جواب بدید
من وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم توی صفحه بوت گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد
توی یه سایت خوندم نوشته بود قطعات سخت افزاری رو دونه دونه جدا کنید که بفهمید مشکل از کدوم قطعه ست.
من امتحان کردم وقتی به هارد رسید دیگه روی صفحه بوت گیر نمی کنه.
بدون هارد هم که نمیشه ویندوز بالا بیاد.
لطفا اگه میدونید کمکم کنید.
ممنون