PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام یه سوال فوری فوتی داشتم به غیر از اینجا جایی رو سراغ نداشتم که احتمال بم جوابمو بلد باشن... یه مشکلی واسه فلشم پیش اومده الان هرچی میزنمش به کامپ

Kit_Kat
02-06-2012, 18:27
سلام
یه سوال فوری فوتی داشتم به غیر از اینجا جایی رو سراغ نداشتم که احتمال بم جوابمو بلد باشن...
یه مشکلی واسه فلشم پیش اومده الان هرچی میزنمش به کامپیوتر هیچی نماد در حالی که 6 ماهه بدون مشکل دارم ازش استفاده میکنم...
حالا گفتم شما میدونی سوخته یا نه؟ آخه وقتی به ریسیورم وصلش میکنم اونم نمیشناسش...
البته توی کنترل پنل وقتی روی دیویس منیجر کلیک میکنم و بعد روی دیسک درایوز کلیک میکنم اونجا فلشم هست و نوشته آپدیت درایور و ازین حرفا ولی گزینه ای واسه فرمت کردن نداره حالا به نظر شما فلشم سوخته یا میشه درستش کرد؟ خواهش میکنم هرکی میدونه کمکم کنه چون خیلی عجله دارم

EXTREME
02-06-2012, 18:59
سلام
یه سوال فوری فوتی داشتم به غیر از اینجا جایی رو سراغ نداشتم که احتمال بم جوابمو بلد باشن...
یه مشکلی واسه فلشم پیش اومده الان هرچی میزنمش به کامپیوتر هیچی نماد در حالی که 6 ماهه بدون مشکل دارم ازش استفاده میکنم...
حالا گفتم شما میدونی سوخته یا نه؟ آخه وقتی به ریسیورم وصلش میکنم اونم نمیشناسش...
البته توی کنترل پنل وقتی روی دیویس منیجر کلیک میکنم و بعد روی دیسک درایوز کلیک میکنم اونجا فلشم هست و نوشته آپدیت درایور و ازین حرفا ولی گزینه ای واسه فرمت کردن نداره حالا به نظر شما فلشم سوخته یا میشه درستش کرد؟ خواهش میکنم هرکی میدونه کمکم کنه چون خیلی عجله دارم

فلش رو که به سیستم میزنید یک عکس از دیوایس مینیجر و همچنین disk managment سیستمتون بزارین اینجا

Kit_Kat
02-06-2012, 22:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرمایید این عکس دیوایس منیجر هست که گزینه ی دوم توی دیسک منیجر فلشم هست...
ببخشید عکسش باز نمیشد لینکشو گزاشتم امیدوارم باز بشه براتون!!!

Kit_Kat
02-06-2012, 22:53
آهان نمیدونم ولی فکر کنم با و ت ن د ا ن ل و د م ش ک ل داره...

EXTREME
02-06-2012, 23:25
خوب این دیوایس مینیجر که مشکلی نداره
از disk managment هم موقعی که فلش وصل است یک عکس بزارید
تو این سایت آپلود کنید عکس رو

Kit_Kat
02-06-2012, 23:36
دیسک منیجر کجاست یادم نیست؟!

Kit_Kat
02-06-2012, 23:53
آها یافتم

EXTREME
03-06-2012, 00:50
اون چیزی که من دارم میبینم تو عکس پارتیشن فلش کلا نیست
اگه رو سیستم های دیگه هم همینطور باشه و با پورتهای یو اس بی دیگه هم همینطور باشه فلش مشکل سخت افزاری داره که برای تعمیرش شما وسیله ندارین که بهتون بگم

Kit_Kat
03-06-2012, 05:51
ولی اون پارتیشن disk 1 که پایین تصویر هست وقتی فلش رو وصل میکنم میاد ،منظورم همون درایو K: هست که درایو فلشم هست...
ضمنا یکم دیروز تو اینترنت گشتم یه نفرر همین سوال منو پرسیده بود بهش جواب داده بودن که اگه فلش رو وقتی وصل میکنی صدای سخت افزاری داد یعنی نسوخته ولی اگه صدا نداد یعنی سوخته ولی من وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر ویندوز یک صدایی که همیشه میده رو اینبار هم میده ولی هیچی کنار ساعت یا my camputer نمیاد... راستی فلشه از این silicon power TOUCH 852 هست
راستی من اصلا یادم نیست فلش از کجا خریدم نمیدونم ازیناس که عوضشون میکنن یا نه فقط موندم چیزایی که روش بوده چی میشه یعنی اگه گارانتی داشته باشه بفرستنش واسه تعمیر هرچی توشه پاک میکنن دیگه؟

Kit_Kat
03-06-2012, 06:12

الان توی این عکس درایو K همون فلش من هست اونجا که نوشته Disk 1 فقط وقتی فلش رو وصل میکنم میاد...
مثلا الان دوتا دی وی دی درایو تو عکس زده ولی من سهتا دارم که همونی که توش سی دی نیست رو نزده ولی اون دوتا که داخلشون سی دی هست رو نشون داده ...

nikaien
03-06-2012, 08:31
فكر كنم فلش رو فرمت كني درست بشه

Kit_Kat
03-06-2012, 09:32
همون موندم چطوری فرمتش کنم!

EXTREME
03-06-2012, 10:14

الان توی این عکس درایو K همون فلش من هست اونجا که نوشته Disk 1 فقط وقتی فلش رو وصل میکنم میاد...
مثلا الان دوتا دی وی دی درایو تو عکس زده ولی من سهتا دارم که همونی که توش سی دی نیست رو نزده ولی اون دوتا که داخلشون سی دی هست رو نشون داده ...
بله درسته ولی پارتیشنی در کار نیست
شما با نرم افزار مخصوص خود فلش که از سایتش باید دانلود کنید فریم ویر فلشتون رو اپدیت کنید این مشکل از پریدن فریم ویر هم میتونه باشه اگه موفق شدین که هیچی وگرنه مشکلش سخت افزاریه

Kit_Kat
03-06-2012, 11:47
فریم ویر چی هست ؟ الان رفتم تو سایت siliconpower فلشمو پیدا کردم ولی چیزی به اسم فریم ویر نبود واسه دانلود البته spwidget بود که از طریق اون میشد یه کارایی کرد ولی از طریق اون نرم افزارم جایی واسه دانلود فریم ویر نبود!
فکر کنم همون مشکل سخت افزاری باشه فقط من یادم نیست فلشرو از کجا خریدم ولی جعبشو دارم ، هر مغازه ای ببرم واسم عوض میکنن؟ البته اصلا نمیدونم گارانتی داره یا نه روشم هیچ تاریخ گارانتی نزده فقط یه هولوگرام هست که روش نوشته داده پردازان متین!

EXTREME
03-06-2012, 14:11
فریم ویر چی هست ؟ الان رفتم تو سایت siliconpower فلشمو پیدا کردم ولی چیزی به اسم فریم ویر نبود واسه دانلود البته spwidget بود که از طریق اون میشد یه کارایی کرد ولی از طریق اون نرم افزارم جایی واسه دانلود فریم ویر نبود!
فکر کنم همون مشکل سخت افزاری باشه فقط من یادم نیست فلشرو از کجا خریدم ولی جعبشو دارم ، هر مغازه ای ببرم واسم عوض میکنن؟ البته اصلا نمیدونم گارانتی داره یا نه روشم هیچ تاریخ گارانتی نزده فقط یه هولوگرام هست که روش نوشته داده پردازان متین!

فریم ویر رو که مستقیما نمیتونید بگیرید یک نرم افزار است که از طریق اون به یک سرور وصل شده و فریم ویر فلش رو آپدیت میکنه مثل نرم افزار online recovery با این نرم افزار هم تست بزنید