PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل درنصب نشدن اینترنت اکسپلورر

shahram007
01-06-2012, 23:19
سلام من از وینوز 7 نسخه 64 اولتیمت استفاده می کنم اینترنت اکسپلورر من هنگ می کرد حذفش کردم حالا می خوام دوباره نصب کنم که نمی شه . لطف کنید راهنمایی کنید .

A M ! N
02-06-2012, 00:29
سلام..

این برنامه رو نباید پاک میکردین ! اول به Uninstall programs برین ، اونجا در پنل سمت چپ ، گزینه ی Installed updates رو بزنید، و در لیستی که میاد ، ببینید Internet Explorer هم پیدا میشه یا نه... بعد ازونجا پاکش کنید

به Program files برین و تموم پوشه های مربوط به IE رو پاک کنید.. یکبار هم با CCleaner کل سیستم و رجیستری رو پاکسازی کنید.

ریستارت کنید.

بعد این ورژن رو دریافت و نصب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته البته ... توصیه میکنم از IE استفاده نکنید.. به عنوان پرباگترین و نا امن ترین مرورگر ازش یاد میشه. به جای اون از Firefox یا Chrome استفاده کنید ، که هم امنیت بیشتری دارین و هم سرعت بیشتری.

بهترین آرزوها..

ایلین1366
29-06-2012, 21:20
سلام ببخشید من ویندوز 7 32بیتی یولتی مید دارم و اینترنت اکسپلور9 داشتم اما هنگ میکرد حذفش کردم و الان همش اینترنت اکسپلور 8یا7 یا9 میریزم خطا میده که با سرویس پک ویندوزت جور نیست و من در کنترل پنل رفتم نوشته سرویس پک1 اما از طریق ریجستری رفتم نوشته سرویس پک2 حالا نمیدونم کدومه ؟بعد مشکل geniuرو میده به نطر شما من باید چیکار کنم؟منتطر جواب شما هستم ممنون