PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه کنترل پنل ویندوز را احیا کنم؟

447952
01-06-2012, 19:10
کنترل پنل ویندوز ایکس پی سروبس پک 3 در اثر ویروس exe . اجرا نمی شود و پیغام ارور می دهد چگونه می توانم آنرا احیا کنم؟

A M ! N
01-06-2012, 19:34
کنترل پنل ویندوز ایکس پی سروبس پک 3 در اثر ویروس exe . اجرا نمی شود و پیغام ارور می دهد چگونه می توانم آنرا احیا کنم؟

سلام..
این فایل رو اجرا کنید:

50842

بهترین آرزوها..

aliasdi32
14-12-2012, 22:35
کنترل پنل ویندوز بنده مخفی شده چگونه میتوانم آنرا برگردانم؟

jafarian
15-12-2012, 00:03
کنترل پنل ویندوز بنده مخفی شده چگونه میتوانم آنرا برگردانم؟

برای سئوال خودتون باید یک تاپیک جدا باز میکردین در هرصورت روشهای پایین تست کنید:n01:

روش اول

منوی run اجرا داخلش دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تایپ اینترکنید بعدشم طبق شکل به مسیر مورد نظر برین درپنجره سمت راست روی گزینه شماره 3 به اسم

دبل کلیک کنید درکادری که باز میشود طبق شماره 4 گزینه مورد نظر فعال کنید بعدشم تایید اکی سیستم ریستارت کنید

روش دوم

به فلدر آپشن برین طبق شکل بعدشم چکمارک گزینه مورد نظر که شماره 2 میشود بزنید تایید اکی کنید بعد ببینید کنترل پنل به صفحه my computer اضافه میشود

روش سوم

طبق سایت پایین که بصورت شکل نمایش داده بترتیب عمل کنید درشکل آخر گزینه مورد نظر فعال کنید

Control Panel is Missing from Start Menu: How to Restore it ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش چهارم

منوی run اجراداخلش دستور control تایپ اینتر کنیدببییند از این قسمت اجرا میشود یا که نه

روش پنجم

سیدی ویندوزداخل دستگاه بزارین بعدشم منوی run اجرا داخلش دستور

تایپ اینتر کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام دهد بعد که به اتمام رسید سیستم ریستارت کنید

روش ششم

که سایت پایین اشاره کرده این مشکل مربوط به ویروس میشه گفته شده برنامه

دانلود کنید از طریق safe mode با این برنامه بالا بیاین بعدشم کنترل پنل با این برنامه احیا کنید در ضمن سیستم خودتون بعد با یک آنتی ویروس بروز اسکن کنید

Control panel missing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارام۴۳۸
25-11-2016, 16:43
سلام وقتی رو کنترل پنل کلیک میکنم خطا میده وقتی هم رو مای کامپیوتر کلیک راست میکنم بازهم همین خطارو میده.ویندوز عوض کردم بازبعدمدتی کنترل پنل که بازمیکنم خطامیده .ویندوزم سون هست