PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پروژه چقدر ارزش داره ؟

ee_persian
01-06-2012, 09:50
با سلام به دوستان عزیز

چند هفته پیش یه برنامه واسه یکی از دوستام نوشتم ...

اولش قرار نبود پول بگیرم ولی حال با اصرار دوستم می خوام قیمت بدم ...

به نظرتون این پروژه با مشخصات زیر چقدر می ارزه ؟

امکانات :

ذخیره ، حذف و ویرایش موارد زیر :::
1- مشتری
2-نظر مشتری
3- کالا
4- گروه های کالا
5- رنگ
6-مدل
7-اندازه
8-فروش کالا (نقدی و قسطی )
9-اقساط مشتری ها
10-چک ها
11-کاربران

گزارش گیری از تمام موارد بالا با امکان محدود کردن بر اساس تاریخ (فایل زیر رو حتما ببینین)
استفاده از کامپوننت Dev Component برای زیبا سازی محیط برنامه
استفاده از جستجوی داینامیک (مانند ویندوز : ستاره و علامت سئوال)

چند عکس از صفحه اصلی و چند تا از فرم ها + چند تا نمونه گزارش رو آپلود کردم ... لطفاً ببینین

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].T8hdy1JaeZE)دانلود عکس های محیط نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

szh_1367
01-06-2012, 14:28
درود

به این شکل که روی پروژه قیمت گذاری نمی کنند باید پروژه رو ببینید سطح کدنویسی ، سطح بانک اطلاعاتی ، داکیومنت ، پشتیبانی از نرم افزار ، امنیت اطلاعات ، امکانات ویژه ، زمان صرف شده و ..... رو در نظر می گیرند سپس قیمت گذاری میکنند

به نظر من 50000 هزار تومان زیاد هم هست :31:

senaps
02-06-2012, 18:58
سلام....
این نرم‌افزار دقیقا برا چه کاریه؟ منظورم اینه که من فرض رو بر این میگیرم که شما نرم‌افزار مدیریت بلیط فروشی مهراباد رو نوشتین....بنابراین دلیلی نداره که این گزارش ها و امکاناتی که فرمودین رو داشته باشه!!!!!!!

اول باید دید که هدف برنامه چی بوده... شما چقد از نیازها رو پاسخ دادین؟!!!۱۰۰ تومن
ایا کار مهندسی کردین؟! ۱۰۰ هزار تومن در صورت جواب بله!!!!!
ایا سیستم داکیومنت شده؟! یاا طرح های خام(به قول خودم بلوپرینت!!) کلاس‌ها، بانک اطلاعاتی و سایر مسائل موجوده؟!! ۱۰۰ تومن....
ایا سیستم قابلیت این رو داره که بعد از یه ماه، توسط شما یا هر شخص دیگه کداش خونده‌ بشه؟! مدیریت خطا ها صورت گرفته؟!! ۱۰۰ تومن...
تکنولوژی های استفاده شده، چقد حافظه رو اشغال میکنن؟!

ظاهر برنامه رو خوب کار کردین و مشخصه که روش واقعا کار شده.... به نظرم تا همینجاش میتونین تا ۴۰۰-۵۰۰ تا بگیرین...
مسئله‌ی پشتیبانی هم هست.... ایا قراره که شما بعد از یه مدت خاص(یه هفته/یه ماه) پشتیبانی و اصلاح خطاهای اولیه، باز به مشتریتون پشتیبانی بدین؟) ۲۰۰-۳۰۰ تومن بذارین روش....یا مثلا ۵۰ تومن ماهی...(قرار داد سالانه...)....

درضمن، لطفا به هیچ عنوان زیر ۲۰۰ تومن قیمت ندین...در غیر اینصورت، همینجوری رایگان بدین دستش و بگین که ۴۰۰ تومن می ارزید....چرا؟! چون هزار نفر دیگه شغل و تنها راه درامدشون برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار هستش...اینکار شما، ارزش کار اونارو میاره پایین و عده‌ای رو از نون خوردن میندازه...

پ.ن: همیشه قبل از شروع به کار پروژه، قرار داد ببنیدن و تمام مسایل رو مشخص بکنین که بعدا نه مشکلی پیش بیاد، و هم اینکه امیدواری داشته باشین برا انجام کار....

من این سیستم رو زیر ۵۰۰ نمی‌دم دست مشتری!

ee_persian
03-06-2012, 09:47
با تشکر

اکثر موراد گفته شده توسط شما رعایت شده

1 میلیون گرفتم و اوکی شد

senaps
03-06-2012, 11:36
ایول دم شما گرم... خیلی مبلغ مناسبی گرفتید...

عــــلی
03-06-2012, 11:59
بنام خدا.
سلام.

با تشکر

اکثر موراد گفته شده توسط شما رعایت شده

1 میلیون گرفتم و اوکی شد
خیلی گرفتی عزیزم:31:.
بنظر منکه اندا... به طرف:6:.
موفق باشید:11:.