PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال تخصصی از اهل فن در مورد ویندوز7

liverpooli
31-05-2012, 11:09
سلام.
من ویندوز سون نصب کردم .میخواستم بدونم درایورهای قطعات به صورت اتوماتیک نصب میشن ودر ویندوز سون وجود دارند؟دیگه نیازی نیست سی دی درایورها را جداگانه نصب بکنم؟
با تشکر.

aligsm
31-05-2012, 11:14
اكثرن نميخاد، ولي اگه بخواد ميتوني از ديوايس منيجر ببيني كدوما رو ميخواد (علامت سوال زرد) يا اينكه خود ويندوز اعلام ميكنه اين دزايو پيدا نكردم

hadi5647
31-05-2012, 11:24
سلام.
من ویندوز سون نصب کردم .میخواستم بدونم درایورهای قطعات به صورت اتوماتیک نصب میشن ودر ویندوز سون وجود دارند؟دیگه نیازی نیست سی دی درایورها را جداگانه نصب بکنم؟
با تشکر.
از اون سوالا بودا معلومه که درایورهای ویندوز همه در حد جنرال اند و برای یه دیواس خیلی بهتره که از درایور خودش استفاده کنی البته اگر خیلی قدیمی باشه و ویندوز برای اون درایور داشته باشه خب درایور ویندوز بهتره مثلا برای مودم های دایالاپ ولی برای سخت افزار جدید درایور خود دستگاه بهتره

A M ! N
31-05-2012, 11:26
بله.. در ادامه ی فرمایش دوستمون..

ویندوز 7 درحالتی که از روش Upgrade نصب شده باشه ، از درایورهای سیستم عامل قبلی سعی میکنه استفاده کنه تا دیگه نیاز به نصب درایور نباشه. در مواردی هم درایور ویندوز قبلی با ورژن کنونی 7 سازگار نیست که طبیعتا شناسایی هم نمیشه.

چیزی که من دیدم بیشتر نیاز بوده که درایورهای کارت صدا نصب بشه که البته باز هم از درایورهای Third-party خودش استفاده میکنه، و همچنین برای بعضی از کارتهای گرافیکی.

بهترین آرزوها..