PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برسی گوشی چینی اچ تی سی

hagseyed
30-05-2012, 17:35
با سلام :::::::40:
من یک گوشی چینی HTC خریدم که ای کاش نمیخریدم:41: ...نه مدلشو میدونم:13: .....نه میتونم روی گوشی چیزی نصب کنم :21:.....چند تا بازی آندروید مثل این(بازی Fruit Ninja ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) روی گوشی نصب است ولی نمیتونم هیچ بازی روی گوشی نصب کنم.....بدجوری گیر کردم:45: ممنون میشم راهنمایی کنید..... با تشکر

PersiAndroid
30-05-2012, 18:06
مطمئنین اصلیه؟
یا این چینی های مشابه مدل اصلی هست که فقط اندروید داره یه چی شبیهه جی ال ایکس جی وان خودمون!

hagseyed
31-05-2012, 18:53
گفتم که چینی ...اما جلد لبتابی ال ایکس جی وان بههش میخوره...

hagseyed
07-07-2012, 15:19
کسی چیزی نمیدونه...........

M o h a m m @ d
07-07-2012, 18:28
میشه یه عکس ازش بگیری بزاری؟
بازی با فرمت جاوا هم بزار ببین میگیره؟
مطمئنی اون بازی که روش هست اندرویده؟

nimanek
12-07-2012, 11:43
باسلام به شما دوست عزیز اگر چینی اصلی باشخه خوبه ؛ باطریش رو یه بار که هنگ کرد در بیار درست میشه

mister-blue
12-07-2012, 11:50
این گوشیهای چینی تاچ هیچ کدومشون سیستم عامل ندارند و برنامه و بازی با فرمت جاوا رو هم پشتیبانی نمیکنند,من خودم پارسال ایفون چینی داشتم که یه سری نرم افزار مثل یاهو مسنجر و ... که چهار پنچ تا بودن روش نصب شده بود. و اکثرا فرمت نرم افزار هاشون mrp هست.اگرم بهت گفتن سیستم عامل داره دروغه.

amir200812
12-07-2012, 12:58
این گوشیهای چینی تاچ هیچ کدومشون سیستم عامل ندارند و برنامه و بازی با فرمت جاوا رو هم پشتیبانی نمیکنند,من خودم پارسال ایفون چینی داشتم که یه سری نرم افزار مثل یاهو مسنجر و ... که چهار پنچ تا بودن روش نصب شده بود. و اکثرا فرمت نرم افزار هاشون mrp هست.اگرم بهت گفتن سیستم عامل داره دروغه.

نه جانم، گوشی های چینی هم هستند که اندروید دارند!

M o h a m m @ d
12-07-2012, 13:16
نمونشم همین جی ال ایکس خودمون :16:
اندروید داره چینی خالصم هست

bas ali
12-07-2012, 13:34
من هم یکسال پیش از تایلند یک آیفون 4 گرفتم 150 دلار ، فروشنده کلاه بردارش گفت که این ساخت مالزی هست و سیستم عاملش هم ویندوز موبایل
من هم یکدفعه جو گرفت و خریدمش حالا رفتم هتل میبینم که چه کلاهی سرم رفته و گوشیش جاوا بوده :9:
الان هرکس میبینه ذوق میکنه و میگه ایفون داری در حالی که از اصل موضوع خبر نداره :19:

maziarzar
13-07-2012, 20:40
چین که مثل ما بیچاره نیست خودش کلی شرکت داره که تو گوشی باس خودش غولیه تو ایران گوشی های چینی بدترین گوشی های ساخت چینه که تجار به دلیل سود بسیار زیادش وارد میکنن اخه گوشی های چینی بعضی هاشون قیمت کل ساخت گوشی 1هزارتومنی ناقابله ولی همین گوشی بسیار ارزان توایران100تومن به فروش میرسه
اکثر قطعات گوشی های چینی دست دوم هستند من خودم اینو چندین بار امتحان کردم واینو دیدیم
اگه اشتباه نکنم Huawei یکی از شرکت های معروف چینیه که گوشی هاش رو به اروپاصادر میکنه وگوشی های هوشمندش که مجهز به اندروید هستند از قدرت بالای برخوردارن وحتی بعضی هاشون رقیب جدی سایر برند های معروف مثل سامسونگ واچ تی سی هستند وبه دلیل قیمت بسیار باییتری که نسبت به گوشی هم ردیف خودشون تو سایر برند ها دارن تو اروپا خیلی طرفدار دارهتو ایران هم نماینگی داره اما گوشی های خوبش تو ایران هنوز وارد نشده

h!tman
13-07-2012, 21:58
هواووی اسکند واقعا عالیه
ولی اینا ات و آشغالای چینیه

hagseyed
16-08-2012, 16:13
میشه یه عکس ازش بگیری بزاری؟
بازی با فرمت جاوا هم بزار ببین میگیره؟
مطمئنی اون بازی که روش هست اندرویده؟

دوربینش 1/2......
بازی جاوا رو نصب میکنه اما اجرا نمیکنه........
آره.. این بازی هندوانه روش نصبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

haniye1372
21-10-2013, 10:11
من قبلا یه گوشی سونی اریکسون داشتم wiFi داشت...خراب شد بعد یه مدت WiFiکار نکرد الان چن هفته ای میشه بابام اچ تی سی برام گرفته دوسیم کارته چینی!!!سیم دو اصلا کار نمیکنه تنظیماتشم رفتم برا سیم دو تنظیمات نداره...htc one M7 مدلشه.
پشیمونم:n28::n03:

haniye1372
21-10-2013, 10:13
سیستم عامل اچ تی سی چینی مدل one M7 چیه؟؟؟:n13: