PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب کارت کپچر اسنازي-تصوير ندارد

zeus7610
30-05-2012, 12:22
سلام دوستان اين سيستم سالم بوده 2 هفته پيش. ويندوز سون نصب کرديم برنامه ها رو ريختم اين کارت اسنازي رو هم درايورش رو نصب کردم. مشکل اينه که داخل برنامه هاي تدوين مثل edius و يا خود برنامه پيش فرض اين کارت easy maker قسمت ورودي کپچر خاموشه يعني انگار سيستم چيزي بعنوان کارت ورودي ويديو قبول نکرده. هرکاري کردم درست نشد.
ويندوز رو عوض کردم اکس پي ريختم. تو device manager هيچ چيزي نيست که نصب نشده باشه. تو قسمت sound & audio devices اسم کارت کپچر اومده که نصب شده. يعني مشکل درايور فکر نمي کنم که باشه. من يه کارت1394 هم دارم که برنامه ها با اون راحت کار مي کنن. دوربين رو روشن مي کنم تصويرش مياد. ولي براي اين کارت اسنازي که تا هم ورودي تصوير داره هر کاري کردم نشد که نشد از ورودي هاي کامپوزيتش تصوير بگيرم. کسي کمکي مي تونه بکنه؟؟؟
خواهش مي کنم دوستان نظري دارند بگن شديدا گيرم....
اگه فکر مي کنيد کارت سوخته (با اين که نصب ميشه و 2 هفته پيش هم مشکلي نداشته) بگين جايگزين اين چي بگيرم؟؟؟

zeus7610
30-05-2012, 14:21
کسي نيست کمک کنه؟ چيزي به ذهنتون نميرسه؟ اگه سوخته باشه پس چرا تو device manager هست و مشکلي نداره؟ يعني فقط پورت ورودي و يا تيونر encode اش سوخته؟

ali2424
30-05-2012, 16:45
با توجه به اینکه شما ویندوز عوض کردی و در دیوایس مسنجر کارت به درستی نصب شده به نظر من یا کارت رو روی یک سیستم دیگه تست کنید در صورت امکان اگه نتونستید باید سعی کنید از نرم افزار خود شرکت کمک بگیرید ببینید میتونید تصویری کپچر کنید یا نه البته اگه وب کمی هم دارید حتما اونو از کامپیوتر جدا کنید

zeus7610
31-05-2012, 13:53
ممنون دوست عزيز. وبکم ندارم
برم رو يه سيستم ديگه تست کنم ولي فکر نکنم رو سيستم ديگه هم جواب بده.