PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اتصال مستقیم هارد اکسترنال بوسیله ساتا به کامپیوتر

k2em
29-05-2012, 15:36
سلام

من یه هارد اکسترنال یک ترابایت دارم که یه چند وقت بود که با یو اس بی که وصل میکردمش کامپیوتر نمیشتاختش .
هاردو باز کردم و با ساتا به پی سی وصل کردم اما درایوی اضافه نشد فقط بصورت unallocated تو disk management می شناسه . چیکار کنم که بتونم اطلاعات روشو ببینم ؟ اگه الوکیت کنم بدون فورمت اطلاعاتم از روش نمپره ؟ لطفا راهنمایی کنید.

EXTREME
29-05-2012, 17:27
سلام

من یه هارد اکسترنال یک ترابایت دارم که یه چند وقت بود که با یو اس بی که وصل میکردمش کامپیوتر نمیشتاختش .
هاردو باز کردم و با ساتا به پی سی وصل کردم اما درایوی اضافه نشد فقط بصورت unallocated تو disk management می شناسه . چیکار کنم که بتونم اطلاعات روشو ببینم ؟ اگه الوکیت کنم بدون فورمت اطلاعاتم از روش نمپره ؟ لطفا راهنمایی کنید.
یک عکس از disk managment بزارید وقتی هارد وصله به سیستم
پارتیشن unlocated رو میتونید با نرم افزار paragon partion راحت ریکاوری کنید
حالا شما عکس بزارید بهتر میشه کمکتون کرد

k2em
29-05-2012, 17:44
یک عکس از disk managment بزارید وقتی هارد وصله به سیستم
پارتیشن unlocated رو میتونید با نرم افزار paragon partion راحت ریکاوری کنید
حالا شما عکس بزارید بهتر میشه کمکتون کرد

ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k2em
29-05-2012, 17:46
البته در این عکس با یو اس بی وصله مشکلی نداره ؟‌

EXTREME
29-05-2012, 18:17
نه مشکلی نداره
پارتیشن unlocaated شده اگر پارتیشنش رو هم ایجاد کنید باید پارتیشن quick formst بشه و اطلاعاتتون پاک میشه
بهتره با نرم افزار paragon partion پارتیشن رو ریکاوری کنید
ولی قبلش بهتره با نرم افزار test disk تست کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه نرم افزارشو از این تاپیک دانلود کنید

amzzm
08-11-2013, 20:22
با سلام من یک هارد ۳ ترا سیگیت دارم که پایه اش (جایی که هار روش قرار میگیره)خراب شده هر جا رو گشتم گفتند نداریم فقط تو سایت ebay تونستم پیداش کنم می خواستم ببینم راه دیگه ای نیست که بتونم ازش استفاده کنم ؟
اینم عکسشه

ata.royalfalcon
08-11-2013, 21:47
با سلام من یک هارد ۳ ترا سیگیت دارم که پایه اش (جایی که هار روش قرار میگیره)خراب شده هر جا رو گشتم گفتند نداریم فقط تو سایت ebay تونستم پیداش کنم می خواستم ببینم راه دیگه ای نیست که بتونم ازش استفاده کنم ؟
اینم عکسشه

سلام .

با شرکت سازگار تماس گرفتید ؟ فکر کنم داشته باشند . برای کارتریج دقیقاً چه مشکلی پیش اومده ؟

amzzm
09-11-2013, 20:33
سلام .

با شرکت سازگار تماس گرفتید ؟ فکر کنم داشته باشند . برای کارتریج دقیقاً چه مشکلی پیش اومده ؟

جای فیشی که کابل usb بهش وصل میشه خراب شده