PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل خیلی عجیب لطفا کمک کنید

Mahatma
29-05-2012, 12:31
دوستان من به یک مشکل اساسی برخورد کردم و موندم چی کار کنم لطفا کمک کنید مشکل از این قراره که مدتیه من نمیتونم فایل های زیپ رو اکسترا کنم فایل هایی که قبلا اکسترا میکردم و سالم بودن حالا میگه ایراد داره حتی اونهایی که توی دی وی دی یا هارد اکسترنالم هست و همچنین نمیتونم نرم افزاری رو نصب کنم اونم ارور میده حتی موقع نصب ویندوز هم ارور میده یه نفر گفت میتونه ویروس باشه رفتم آنتی ویروس دانلود کردم که نه خودش رو تونستم اکسترا کنم و نه آپدیتش رو الان هم موندم چی کار کنم لطفا کمک کنید و در ضمن در هنگام کار با فایر فاکس مرتبا کرش میکنه و وقتی گیم بازی میکنم صفحه ی آبی میاد البته اگر بتونم گیم رو نصب کنم.

EXTREME
29-05-2012, 13:29
موقع اکسترکت شدن ارور crc fail میده ؟

Mahatma
29-05-2012, 13:45
آره همین ارور رو میده فقط اون نیست که نرم افزار ها هم نصب نمیشن

saeed_2007r
29-05-2012, 14:34
repair کن توسط نرم افزار ببین بازم درست نمیشه

EXTREME
29-05-2012, 15:03
اولین کار repair کردن فایل rar از طریق خود نرم افزار winrar است درست نشد با نرم افزار 7zip تست کنید
اگر فایل win rar پسورد داشته باشه و اونو اشتباه بدین این ارور میاد
علت بعدی این مشکل میتونه از ویندوز باشه ویندوز رو عوض کنید
درست نشد یا فایل rar ایراد داره یا مشکلتون سخت افزاری است که به یک علتی فایل های rar خراب شده که میتونه از ویروس و هارد باشه
این مشکل از رم و سازگار نبودن رم با مین هم میتونه باشه

Mahatma
29-05-2012, 15:29
همه ی کارهایی رو که گفتین رو انجام دادم ولی باز درست نمیشه در ضمن من چهار تا رم دارم که تک تک آزمایششون کردم و همین مشکل با هر کدوم از اونها وجود داشت از فایل های rar نمیتونه باشه چون اونهایی رو که تازه دانلود کردم هم باز نمیکنه یا اونهایی رو که روی دی وی دی هستن دیگه واقعا کلافه شدم ویندوز رو هم درست نصب نمیکنه توی باز کردن فایل هایی مثل Net.farmework هم مشکل داره

EXTREME
29-05-2012, 17:21
همه ی کارهایی رو که گفتین رو انجام دادم ولی باز درست نمیشه در ضمن من چهار تا رم دارم که تک تک آزمایششون کردم و همین مشکل با هر کدوم از اونها وجود داشت از فایل های rar نمیتونه باشه چون اونهایی رو که تازه دانلود کردم هم باز نمیکنه یا اونهایی رو که روی دی وی دی هستن دیگه واقعا کلافه شدم ویندوز رو هم درست نصب نمیکنه توی باز کردن فایل هایی مثل Net.farmework هم مشکل داره
بایوس مین رو اپدیت کنید
و هارد رو با hdd regenarator تست کنید
رم هارو هم با memtest تست کنید
در آخر سیستم رو با یک رم دیگه حتما تست کنید

Mahatma
29-05-2012, 17:30
بایوس مین رو اپدیت کنید
و هارد رو با hdd regenarator تست کنید
رم هارو هم با memtest تست کنید
در آخر سیستم رو با یک رم دیگه حتما تست کنید
اینا نرم افزارن؟ در ضمن بایوس رو چیطوری اپدیت کنم؟

EXTREME
29-05-2012, 18:14
اینا نرم افزارن؟ در ضمن بایوس رو چیطوری اپدیت کنم؟
بله اینا نرم افزارن
مدل مینتتون چیه

Mahatma
29-05-2012, 18:50
بایوس رو آپدیت کردم ولی بازم مشکل حل نشد میگم حالا که بایوس رو اپدیت کردم ویندوز رو باید عوض کنم؟

beckham7
29-05-2012, 19:49
این مشکل احتمال زیاد مربوط به رم میشه

EXTREME
29-05-2012, 20:02
بایوس رو آپدیت کردم ولی بازم مشکل حل نشد میگم حالا که بایوس رو اپدیت کردم ویندوز رو باید عوض کنم؟

ویندوز رو عوض کنید درست نشد مشکل از طرف رم یا هارد است

Mahatma
29-05-2012, 20:39
فکر نمیکنم از هارد باشه چون من همون فایل rar رو کپی کردم توی هارد اکسترنال اونجا هم اکسترا نشد

EXTREME
29-05-2012, 20:50
فکر نمیکنم از هارد باشه چون من همون فایل rar رو کپی کردم توی هارد اکسترنال اونجا هم اکسترا نشد

پس میمونه ویندوز و رم سیستم

Mahatma
29-05-2012, 21:03
الان باید ویندوز رو عوض کنم ببینم بعد از آپدیت بایوس درست میشه یا نه اگر نشد و از رم هم نبود دیگه نمیدونم چی کار کنم

Mahatma
30-05-2012, 01:26
من ویندوز رو هم عوض کردم ولی چون برای سون ارور داد مجبور شدم با هزار مصیبت یه xp نصب کنم مشکل هنوز سرجاشه

Mahatma
30-05-2012, 01:27
من ویندوز رو هم عوض کردم ولی چون برای سون ارور داد مجبور شدم با هزار مصیبت یه xp نصب کنم مشکل هنوز سرجاشه

EXTREME
30-05-2012, 13:30

بایوس رو هم که آپدیت کردین
میمونه رم باید سیستمتون رو با یک رم دیگه تست کنید