PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Swish Max

ALI2019
28-05-2012, 21:09
سلام:40::40::40::40:
یه سوالی برام پیش اومده توی نرم افزار Swish Max چطور میتونم یهLayer بزارم تا بتونم هر چیزو توی یهLayer بزارم
مثل نرم افزار فلش و فتوشاپ
یه چیز دیگه هم هست چطور میتونم افکت های نرم افزار Swish Max یا Flash رو زیاد کنم(منظورم اینه که از کجا میتونم دانلود کنم)

:11::11:

saber1370
30-05-2012, 19:36
سلام دوست عزیز
چرا که نشه
سوییش هم مثل فلش لایه بندی داره
قدیم باهاش کار میکردم داشت !!!

ALI2019
31-05-2012, 22:15
منم میدونم داره فقط میخوام بدونم چطور اضافه کنم هر چی گشتم توی منو ها پیدا نکردم

saber1370
01-06-2012, 08:47
آقا کلا توی swishmax هر شی ای رو اضافه میکنی خودش میزاره توی یه لایه جدید

توی تصویر نشون دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasool_jelve
14-12-2012, 01:45
چرا قدیم با هاش کار می کردی مگه این نرم افزار نرم افزار غیر حرفه ای هست در مقابل نرم افزار فلش اداب
من کد نویسی رو توی این نرم افزار بلدم اما نمی تونم اونها رو به م ارتباط بدم مثلا جملات شرطی رو بلدم نمی دونم رویداد ها ررو بلدم اما
مثلا وقتی میخام به منوی کر کره ای یا یک اسلایدر بابسازم تا متونی رو توی اون قرار بدم و روی متون رویداد قرار بدم تا با کلیک روی هر کدوم به یم صفحه مورد نظر هدایت بشن
نمی تونم این کار رو بکنم به نظر شما اشکال از چی هست
مرجع کامل و نمونه های آماده این چنینی در سایت پیدا میشه تا الگو بشه و از اونها در پروژ هام استفاده کنم این مشکل باعث شده تا متاسفانه برم سراغ نرم افزارهای اتورن سازی مثل بیلدر و اتو پلی
ممنون میشم از راهنماییتون

SaoSao
16-03-2014, 22:56
سلام . من تو برنامه سویش مکس به یه مشکل بر خوردم !! کسی هست که بتونه کمکم کنه !! فوری... تو قسمت تولبارم گزینه play غیر فعال شده!! چطور می تونم درستش کنم !!! برنامه رو چند بار هم پاک کردم اما فایده نداشت !!!! اگه کسی بلده کمک کنه! مرسی