PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آزاد نمودن محدوده زماني استفاده اينترنت در شبكه‌هاي اداري

mh_talebi
28-05-2012, 07:58
باسلام و خسته نباشي
بنده در يك شركت مهندسي مشغول به كار هستم. اين شركت در روزهاي شنبه و دوشنبه از ساعت 11 الي 13 براي بنده اينترنت گذاشتند كه فقط در اين ساعات ميتوانم استفاده كنم. براي بعضي از كارمندها بصورت استفاده دائمي گذاشتند.
بنده ميخواستم راه و روشي براي آزاد نمودن استفاده دائمي از اينترنت بدون اينكه شركت متوجه شود، را پيدا كنم. لطفاً راهنمائي‌ام كنيد.

*hamedkhatar*
28-05-2012, 08:06
راهی وجو نداره اگه از طریق سرور این کار رو کرده باشند
مگه اینکه بزرگترین هکر دنیا رو بیاری شاید بتونه کاری برات انجام بده
من خودم تو انفورماتیک یه شرکت کار میکنم البته ما به همه دائمی اینترنت میدیم ولی اگه محدود کنیم راهی نداره
البته بازم بستگی داره چطوری به اینترنت وصل بشی
برای وصل شدن به نت از یوزر و پسوورد استفاده میکنی؟ اگه آره راهی نداره ولی اگه نه شاید راهی باشه

راستی برا چی شما رو اینطوری محدود کردند؟

mh_talebi
28-05-2012, 09:43
توي شركت ما براي بعضي از كارمندهاش اين محدوديتها را در نظر گرفته (البته با حجم 100مگابايت). بدون يوزر و پسورد در ساعات 11 الي 13 وارد اينترنت ميشويم.
تروخدا كمكم كنيد. خيلي ضروريست.

*hamedkhatar*
28-05-2012, 10:07
راستش نمیدونم چطوری کمکتون کنم
هر کاری هم بخوای بکنی آخرش دسترسی به ادمین رو لازم داری
شاید با تغییر IP درست بشه ولی خوب مطمعنا دسترسیتون بسته هست و نمیتونید کاری انجام بدید
درضمن مطمعن باشید که شما رو میتونند کنترل کنند یعنی قشنگ میبینند تو سیستم چکار انجام میدی
ما یه سری تو یه بخش یکی رفته بود فیسبوک مدیریمون زنگ زد به اون بخش به مدیرشون گفت اگه یه بار دیکه کارمنداتون برن تو فیسبوک اینترنتتون رو قطع میکنیم (البته اسم اون کارمند رو نگفت به مدیرشون) :31:
شما هم دنبالش نباش مطمعنا اگه انفورماتیکتون قوی باشه کاری از دست هیچکس بر نمیاد مگه اینکه یه آدم خبره بیاد پشت سیستمت بشینه و اوضاع رو بررسی بکنه شاید فکری به ذهنش رسید از راه دور نمیشه
حالا شاید دوستان دیگه بتونند راهنمایی کنند
موفق باشید

mh_talebi
28-05-2012, 10:56
خيلي ممنون. سعي ميكنم كه با راضي كردن مدير گروهمون بتوونم محدوده زماني اينترنت را دائمي كنم.
باز هم خيلي ممنون.

mh_talebi
28-05-2012, 10:57
راستي آيا ميشود حجم دانلود را از 100 مگابايت بيشتر كرد؟
چون در داخل شركت 100 مگابايت تعريف شده.

*hamedkhatar*
28-05-2012, 12:04
خواهش میکنم
حجم دانلود هم باید به همون انفورماتیک درخواست بدید تا براتون بیشترش کنه