PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در برنامه ی گرافیکی

amatis23
27-05-2012, 22:24
سلام من توی vb.net همراه با بانک اکسس دارم یه آزمون مجازی درست می کنم .( ضمنا با ویژوال استودیو 2010 کار می کنم و اکسس 2007) صفحات من 1.صفحه معرفی و دریافت اطلاعات کاربری 2. صفحه ی انتخاب درس آزمون(3 درس هر کدام 10 الی 20 سوال 4 گزینه ای) 3. سه صفحه جداگانه برای ازمون هر یک از دروس 4. صفحه ی کارنامه همرا با اطلاعات ازمون فعلی و آزمون ها قبل یه بانک دارم با 4 تا جدول . به شرح زیر جدول answer با فیلد های ID_answer = کد پاسخ a1=جواب گزینه الف ,a2=جواب گزینه ب ,a3=جواب گزینه ج ,a4=جواب گزینه د ID_question= کد سوال ,ID_test= کد امتحان جدول question با فیلد های =question سوال ID_question= کد سوال az_azmoon=شماره آزمون ,ID_test= کد امتحان جدول user fname lname ID_user password ID_test جدول workbook ID fname lname score=نمره ID_test ID_user
تعداد جواب ها ی درست= number of true تعداد جواب ها ی غلط= number of false without answer= تعداد بی پاسخ مشکلات من 1. چطور می تونم گزینه هامو لود کنم طوری که اگه یک فیلد رو در جدول به پاسخ صحیح دائم اون فیلد مثلا به تکست 1 لود نشه و 4 گزینه جواب بین تکست باکس ها ی گزینه ها رندم بیاد و در ضمن با پاسخ سوالات دیگه قاطی نشه . 2. تکست خاصیت datasurce نداره چطور باید به بانکه اتصال بدمش ؟ 3. اگه بخوام زمانی که صفحه ی آزمونم لود شد تا زمانی که کاربر روی دکمه ی پایان آزمون نزده یک تایمر داشته باشم و پس از پایان آزمون بخوام زمانی صرف شده رو نمایش بدم چکار باید بکنم؟ 4. من برای آزمون پاسخ نامه گذاشتم . با چک باکس. چطور مقدارشون رو در بانک باید ذخیره کنم ؟ و همچنین آزمونم رو با اطلاعات درون بانک چطور باید محاسبه کنم تا بتونم امتیاز بدم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه ی من این شکلیه . پاسخ نامه روی پنل هست و چک ها ی مربوط به هر سوال روی پنل جداگانه کانکشن اتصال رو خطا می گیره 1 my_cn.ConnectionString = "Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=E:\lord\proje azmoon\WindowsApplication1\DB _Answer.accdb" روی مسیر data sourse ایراد می گیره واسه کانکشنم این خطا رو می گیره Error 2 Unable to copy file "E:\lord\proje azmoon\WindowsApplication1\WindowsApplication1\DB_ Answer.accdb" to "bin\Release\DB_Answer.accdb". Could not find file 'E:\lord\proje azmoon\WindowsApplication1\WindowsApplication1\DB_ Answer.accdb'. WindowsApplication1 اون یه تیکشو هم پاک می کنم باز خطا می گیره پیشاپیش از نظرات و کمک هاتون صمیمانه ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amatis23
28-05-2012, 08:42
دوستان لطفا کمک کنید