PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت کرافیک ۵۸۰۰ بصورت شطرنجی شدن تصویر

offlineinternet
27-05-2012, 20:08
کارت کرافیکم مدل (ATI 5800 MSI) هست ولی از صبح تصاویر ویدیویی را بصورت شطرنجی و نوشتها را بهمریز نشان میدم از ذاخل کیس در آوردم و گرد و خاکشو گرفتم ولی بازم خوب نشد لطفا راهنمایی کنید؟
آیا کار کردن باهش باعث افزونی مشکلاتش میشود؟ دماش هم ۶۰ هست
506225062350624

EXTREME
27-05-2012, 20:56
دمای 60 در حالت بیکاری است ؟
درفشار کاری به چند درجه میرسه ؟
درایور گرافیک رو آپدیت کنید
درست نشد یک تست 10 دقیقه ای با نرم افزار furmark بگیرید اگه بازم مشکل پیش اومد از گرافیک است
گرافیک باید روی یه سیستم دیگه تست بشه اگه مطمئن شدید از گرافیکه بگین تا بگم علتش از چیه

offlineinternet
27-05-2012, 22:14
دمای 60 در حالت بیکاری است ؟
درفشار کاری به چند درجه میرسه ؟
درایور گرافیک رو آپدیت کنید
درست نشد یک تست 10 دقیقه ای با نرم افزار furmark بگیرید اگه بازم مشکل پیش اومد از گرافیک است
گرافیک باید روی یه سیستم دیگه تست بشه اگه مطمئن شدید از گرافیکه بگین تا بگم علتش از چیه

۱. بله در حالت بیکاری است
۲. می‌ترسم مشکلاتش بیشتر بشه برای همین از کیس درآوردم و کارت گرافیک ۹۵۰۰ انویدیا گذاشتم دیگه اون مشکلات را نداره
۳. آخرین ورژن درایور رو ریختم ۱۲.۲ مشکلاتش برطرف نشد
۴.می‌ترسم مشکلاتش بیشتر بشه
۵. مطمئن شدم مشکل از گرافیک بعد یک سال در کیس رو باز کردم و تمیزش کردم کلی گرد و غبار تو فن گرافیک گیر کرده بود که تمیزش کردم فکر کنم خازنش مشکل پیدا کرده
خب الان میفرمائید چکار کنم چند روز دیگه مکسٰ‌پین ۳ میاد :9:
سوال:منظور از ریبال کردن gpu چیه؟
506265062950630

EXTREME
27-05-2012, 22:20
۱. بله در دمای معمولی است
۲. می‌ترسم مشکلاتش بیشتر بشه برای همین از کیس درآوردم و کارت گرافیک ۹۵۰۰ انویدیا گذاشتم دیگه اون مشکلات را نداره
۳. آخرین ورژن درایور رو ریختم ۱۲.۲ مشکلاتش برطرف نشد
۴.می‌ترسم مشکلاتش بیشتر بشه
۵. مطمئن شدم مشکل از گرافیک بعد یک سال در کیس رو باز کردم و تمیزش کردم کلی گرد و غبار تو فن گرافیک گیر کرده بود که تمیزش کردم فکر کنم خازنش مشکل پیدا کرده
خب الان میفرمائید چکار کنم چند روز دیگه مکسٰ‌پین ۳ میاد :9:
50626
باید بدید تعمیرکار
ارتباط چیپ های رم با gpu یک جا قطع شده باید تعمیر کار چیپ های رم رو چک کنه و لحیم سردی شو بگیره
و در صورت لزوم gpu رو ریبال کنه
مدارتغذیه گرافیک هم باید چک بشه خازنی باد نکرده ؟
با تست furmark ببینید دمای گرافیک به چند میرسه

offlineinternet
13-06-2012, 12:32
امروز رفتم از گارانتی ماتریکس کارت رو گرفتم که مشمول تعویض شده بود. بدون گرفتن هزینه با همون مشخصات کارت قبلی برام تعویض کردن یه ۱۰ روزی طول کشید ولی تا ۲۰ سپتامبر بیشتر کارانتی نداره، چه کار کنم دیگه اون مشکل پیش نیاد؟

EXTREME
13-06-2012, 13:15
امروز رفتم از گارانتی ماتریکس کارت رو گرفتم که مشمول تعویض شده بود. بدون گرفتن هزینه با همون مشخصات کارت قبلی برام تعویض کردن یه ۱۰ روزی طول کشید ولی تا ۲۰ سپتامبر بیشتر کارانتی نداره، چه کار کنم دیگه اون مشکل پیش نیاد؟

اگه تعمیر کردن و درست شده نه برای چی مشکل پیش بیاد

offlineinternet
13-06-2012, 13:51
اگه تعمیر کردن و درست شده نه برای چی مشکل پیش بیاد دوست عزیز تعمیر نکردن، تعویض کردن در ضمن در حالت عادی دمای کارت روی ۴۵ است

EXTREME
13-06-2012, 14:46
دوست عزیز تعمیر نکردن، تعویض کردن در ضمن در حالت عادی دمای کارت روی ۴۵ است
اگه تعویض شده که هیچی
دما در حالت بیکاری برای این کارت عادیه و مشکلی نداره