PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Internet Explorer

arya60
27-05-2012, 17:37
سلام
من رو ویندوزم نسخه 7 نسب بود ولی بعد از update خودکار نسخه 9 خود به خود جای نسخه 7 رو گرفت
ولی کار نمیکنه
و من برای رفتن به سایت دانشگاهم برای حزف و اضافه و . . . به Internet Explorer نیاز دارم
من دوباره نسخه 7 رو dl کردم اما کار نمیکنه و اخطار به این شکل میده : Internet Explorer cannot display the webpage
This problem can be caused by a variety of issues, including:
•Internet connectivity has been lost.
•The website is temporarily unavailable.
•The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
•The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website's domain.
•There might be a typing error in the address.
•If this is an [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.
و این در حالیه که من از opera و Firefox دارم استفاده میکنم
ممنون میشم کمکم کنین

arya60
27-05-2012, 17:40
و نسخه 7 هم این اخطار رو میده
Internet Explorer cannot display the webpage

Most likely causes:
You are not connected to the Internet.
The website is encountering problems.
There might be a typing error in the address.

What you can try:
Check your Internet connection. Try visiting another website to make sure you are connected.

Retype the address.

Go back to the previous page

n00b
27-05-2012, 18:25
ممکنه به خاطر استفاده از نرم افزار های f-l-t-r*s-h-k-n باشه/// تنظیمات پـروکـــســـــی تون رو چک کنید/// و اگه از این قبیل نرم افزار ها رو کامپیوترتون هست// قبل از اجرای IE ببندیدش//// :20:
اگه از فایروالی غیر از فایروال ویندوز استفاده می کنید// چک کنید که مجوز دسترسی به اینترنت رو به این نرم افزار داده باشه/// ممکنه بعد از نصب اشتباهی Block کرده باشید این نرم افزار رو/// :13:
می تونه دلایل زیادی داشته باشه// یکم دستکاریش کنید اگه خراب تر نشه درست میشه//// :27:
موفق باشید! :46:

arya60
27-05-2012, 18:36
ممکنه به خاطر استفاده از نرم افزار های f-l-t-r*s-h-k-n باشه/// تنظیمات پـروکـــســـــی تون رو چک کنید/// و اگه از این قبیل نرم افزار ها رو کامپیوترتون هست// قبل از اجرای IE ببندیدش//// :20:
اگه از فایروالی غیر از فایروال ویندوز استفاده می کنید// چک کنید که مجوز دسترسی به اینترنت رو به این نرم افزار داده باشه/// ممکنه بعد از نصب اشتباهی Block کرده باشید این نرم افزار رو/// :13:
می تونه دلایل زیادی داشته باشه// یکم دستکاریش کنید اگه خراب تر نشه درست میشه//// :27:

نه فی*لتر شکن ندارم
اما نمیدونم ------ IE کجاست

clau
27-05-2012, 19:23
internet explorer باز کنین بعد برین توی تنظیمات internet optionبعد برین قسمت advancedیک بار reset کنین ببینین درست میشه

arya60
27-05-2012, 19:31
internet explorer باز کنین بعد برین توی تنظیمات internet optionبعد برین قسمت advancedیک بار reset کنین ببینین درست میشه
نه متاسفانه تغییری نکرد

n00b
27-05-2012, 19:54
قسمت تنظیمات ------ رو چک کردید؟؟؟ فایروالتون رو هم چک کنید/// :13:
اگه درست نشد IE تون رو با یه نرم افزار Uninstaller کاملاً پاک کنید و از اول نصبش کنید///// :27:
اگر هم system restore تون فعاله می تونید ازش استفاده کنید///// :9:

arya60
27-05-2012, 21:51
قسمت تنظیمات ------ رو چک کردید؟؟؟ فایروالتون رو هم چک کنید/// :13:
اگه درست نشد IE تون رو با یه نرم افزار Uninstaller کاملاً پاک کنید و از اول نصبش کنید///// :27:
اگر هم system restore تون فعاله می تونید ازش استفاده کنید///// :9:

آره با سیستم رستوری میشه اما من نمیتونم (بک آپ ندارم)
بازم ممنون

Mohammad King
27-05-2012, 23:12
سلام

یک بار کلن پوشه ie رو از درایو ویندوز پاک کنید دوباره ie رو نصب کنید ببینید حل میشه یا نه.

نشد راهی جز تعویض ویندوز ندارین

saeed774
28-05-2012, 14:07
شما تنظیمات پراکســــی رو چک کردید؟
در همون اینترنت آپشن به تب Connections برید و در قسمت آخر روی Lan Settings کلیک کنید و بجز تیک گزینه اول ، هرتیکی بود رو بردارید و ok کنین.
اگه جواب نده باز در تب کانکشن در داخل کادر وسطی اگه کانکشنی وجود داشت روش یکبار کلیک کن و در سمت راست روی توش Settings کلیک کن و باز اگه تیکی بود بردار و اوکی کن .

باز جواب نده مجبوری اینترنت اکسپلور 9 رو دوباره نصب کنی . فایلش رو از مایکروسافت بگبر . قبلش میتونی اینکارو هم انجام بدی :
در کنترل پنل روی Programs and Features کلیک کن و بعد از پنل سمت چپ روی Turn windows Features on or off کلیک و در صفحه باز شده تیک اینترنت اکسپلورر 9 یا 7 رو بردار و Ok کن و یکبار ریست کن . دوباره همین کارو انجام بده و این بار تیکش رو بزن و دوباره ریست کن و نتیجه رو بگو .

arya60
28-05-2012, 21:31
شما تنظیمات پراکســــی رو چک کردید؟
در همون اینترنت آپشن به تب Connections برید و در قسمت آخر روی Lan Settings کلیک کنید و بجز تیک گزینه اول ، هرتیکی بود رو بردارید و ok کنین.
اگه جواب نده باز در تب کانکشن در داخل کادر وسطی اگه کانکشنی وجود داشت روش یکبار کلیک کن و در سمت راست روی توش Settings کلیک کن و باز اگه تیکی بود بردار و اوکی کن .

باز جواب نده مجبوری اینترنت اکسپلور 9 رو دوباره نصب کنی . فایلش رو از مایکروسافت بگبر . قبلش میتونی اینکارو هم انجام بدی :
در کنترل پنل روی Programs and Features کلیک کن و بعد از پنل سمت چپ روی Turn windows Features on or off کلیک و در صفحه باز شده تیک اینترنت اکسپلورر 9 یا 7 رو بردار و Ok کن و یکبار ریست کن . دوباره همین کارو انجام بده و این بار تیکش رو بزن و دوباره ریست کن و نتیجه رو بگو .

دستتون درد نکنه
کارتون عالی بود
واقعا ممنون
مشکل از پراکسسی بود
و با این جمله حل شد : اگه جواب نده باز در تب کانکشن در داخل کادر وسطی اگه کانکشنی وجود داشت روش یکبار کلیک کن و در سمت راست روی توش Settings کلیک کن و باز اگه تیکی بود بردار و اوکی کن
ممنون