PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار آپلودر

OMiD.1080p
26-05-2012, 23:07
نرم افزار دانلود منیجر رو که میشناسید. ( Internet Download Manager )
کارش چیه.( دانلود فایل از اینترنت )
حالا برعکسش کنید.
یه نرم افزار میخوام که به جای دانلود بتونه فایل هامو آپلود کنه و بعد بتونم داشته باشمشون.
هم سرعت آپلودش خوب باشه و هم یه قابلیتی تو مایه های Resume داشته باشه.

M o h a m m @ d
26-05-2012, 23:38
نرم افزار که نیست .سایت است که میتونی فایلت توشون اپلود کنی و داشته باشی سایتهای زیادی هستن یه سرچ بزنی کلی پیدا میکینی

n00b
27-05-2012, 01:21
تا اونجایی که من اطلاع دارم////// هیچ نرم افزاری نیست که بشه باهاش فایل رو با قابلیت Resume آپلود کرد///////// :13:
چون سروری که فایل هاتون رو روش آپلود می کنید هم باید این قابلیت رو ساپورت کنه//// که من تا حالا ندیدم همچین چیزی رو////////// :23:
اما کلاً نرم افزار های زیادی واسه آپلود فایل هست//// که البته واسه یه سرور خاص هستن و رو سایت های دیگه نمیشه ازشون استفاده کرد//////// مث همین نرم افزاری که 4shared ارائه میده و سایت های مشابه//////
یه سری نرم افزار ftp client هم هست که با همه ی سرور های ftp کار میکنه مث filezilla و cuteftp و.............. /// ولی خب کلاً ftp واسه اشتراک گذاری فایل با این مفهوم فعلی استفاده نمیشه////////
اما اگه می خواید یه فایل حجیم رو به کسی بدید ولی سرعتتون پایینه////// می تونید فایل رو به روش P2P براش بفرستید//// یعنی مستقیم فایل رو میفرستید به طرف و دیگه رو سایت خاصی آپلودش نمی خواد بکنید و......//////
اینجوری می تونید هر وقت خواستید دانلود رو قطع کنید و بعداً ادامش بدید//// نرم افزار های زیادی هم واسه اینکار هست//// مثلاً همین بیت تورنت//////////
موفق باشید! :46:

FerineFast
28-06-2012, 11:15
امید جان

اگه حجم آپلودتون کمتر از 200 مگه میتونید از نرم افزار آپلود mediafire استفاده کنید هم سریع هست هم قابلیت resume داره.
اگر هم کار تخصصی دارید بهتره، یک Host اشتراکی شخصی با دسترسی ftp داشته باشید، اون موقع با نرم افزار های Ftp manager میتونید آپلود رو با حداکثر سرعت و قابلیت resume انجام بدید.