PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد مفاصل

Ehsan PCbase
26-05-2012, 21:51
سلام
من 22 سالمه و مدتیه که مفاصل مچ و آرنج دستام و مچ پاهام درد می کنه! البته درد به طور دائمی نیست و با فعالیت های خیلی ساده ایجاد میشه (مثل کار با کامپیوتر) و اگر تو طول روز هیچ کاری انجام ندم دردی ندارم
مثلا الان که دارم تایپ می کنم آرنج دست راستم درد می کنه ولی آرنج دست چپم نه! که دلیلش هم مشخصه زیاد پای کامپیوتر می شینم و ماوس رو با دست راست می گیرم و کلیک می کنم
ولی باز نمی تونه دلیلش کار زیاد با کامپیوتر باشه چون از اول زیاد پای کامپیوتر می نشستم و تا حالا اینطور نشدم!
تو مچ پاهام هم همین درد رو دارم. خودم حدس می زنم به خاطر کمبود یه ماده معدنی تو بدنم باشه مثل آهن. ولی باز مطمئن نیستم
نظرتون چیه؟

Ehsan PCbase
16-06-2012, 13:23
کسی نظری نداشت؟؟

cool11
16-06-2012, 19:07
اگه شما بد غذا هستید ببینید چه چیزی کمتر می خورید یه مدت بیشتر بخورید ببینید حل میشه یا نه

می تونید یه چتد روزی مولتی ویتامین مینرال رو هم امتحان کنید (البته یا غذا یا ویتامین که معلوم بشه با چی بهتر میشه)

در ضمن ببینید تو افراد فامیل کسی همچین مشکلی داره یا نه

شاید از ضغف عضلات هم باشه (با ورزش و کار های کوچیک خونه به مرور بهتر میشه)

دلیلی هم نداره که چون اوایل کار با کامپیوتر اینطوری نشده به اون مربوط نباشه

ممکنه اوایل وضعیت بدنتون بهتر بوده و به مرور ضعیف شده

آخر اینکه دست و پا ها تون رو به مدت زیاد در وضعیت غیر طبیعی (کج و کوله) نگه ندارید و مدام حالتشون رو عوض کنید و هر چند دقیقه پاشید وایسید تا یه تکونی بخورید

morsadr
17-06-2012, 10:54
سلام
من 22 سالمه و مدتیه که مفاصل مچ و آرنج دستام و مچ پاهام درد می کنه! البته درد به طور دائمی نیست و با فعالیت های خیلی ساده ایجاد میشه (مثل کار با کامپیوتر) و اگر تو طول روز هیچ کاری انجام ندم دردی ندارم
مثلا الان که دارم تایپ می کنم آرنج دست راستم درد می کنه ولی آرنج دست چپم نه! که دلیلش هم مشخصه زیاد پای کامپیوتر می شینم و ماوس رو با دست راست می گیرم و کلیک می کنم
ولی باز نمی تونه دلیلش کار زیاد با کامپیوتر باشه چون از اول زیاد پای کامپیوتر می نشستم و تا حالا اینطور نشدم!
تو مچ پاهام هم همین درد رو دارم. خودم حدس می زنم به خاطر کمبود یه ماده معدنی تو بدنم باشه مثل آهن. ولی باز مطمئن نیستم
نظرتون چیه؟

معاینه مفاصل و انجام آزمایشات مخصوص بیماریهای رماتیسمی

Ehsan PCbase
18-06-2012, 12:14
معاینه مفاصل و انجام آزمایشات مخصوص بیماریهای رماتیسمی

سلام :41:
بیشتر توضیح می دید؟

morsadr
25-06-2012, 15:35
سلام :41:
بیشتر توضیح می دید؟

خب کاملا واضحه دیگه باید معاینه دقیق بشوید و یکسری آزمایش هم برای تشخیص درست برای شما درخواست شود