PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیک سه بعدی در گیم ها

milad.mili
26-05-2012, 18:22
با سلام خدمت مدران محترم و عرض خسته نباشید من یه کارت گرافیک 6850 ati 3d گرفتم وقتی توی گیم ها که بازی میکنی تصویر پرش داره تیکه تیکه نشون میده میخواشتم ببینم مشکل از کجاشت ممنون میشم راهنمای کنید منو؟ با تشکر

EXTREME
26-05-2012, 19:47
با سلام خدمت مدران محترم و عرض خسته نباشید من یه کارت گرافیک 6850 ati 3d گرفتم وقتی توی گیم ها که بازی میکنی تصویر پرش داره تیکه تیکه نشون میده میخواشتم ببینم مشکل از کجاشت ممنون میشم راهنمای کنید منو؟ با تشکر

درایور گرافیک رو آپدیت کنید و درایور مانیتور رو نصب کنید و تنظمیات خود بازی رو چک کنید از جمله ریزولیشن و vsync
ببینید با بازی های دیگه هم همینطوره یا نه میتونه این مشکل از کرک بازی هم باشه
همچنین ببینید چقدر فریم میگیرید تو بازی با نرم افزار fraps اینکارو بکنید فکر نکنم مشکلتون سخت افزاری باشه و بیشتر نرم افزاری است

milad.mili
18-09-2013, 10:10
سلام خدمت دوستان عزیز من گرافبک 6870 سه بعدی دارم درایور رو هم اپدیت میکنم بافرهارو هم تنظیم میکنم طبق بازی اما توی همه یگیم ها به فاصلهی زمانی متفاوفت در درون بازی هنگ میکند سپس بیرون میاد ارور can not diplay driver رو میده با اینکه چدید ورژن اپدیت هم نصب هست به همه ورزن ها هم امتحان شده وبا چند سیتم دیگه هم همینطور خواهشآ کمک کنید این گرافیک نو هم هست تازه خریداری شده..!

EXTREME
18-09-2013, 16:53
اگه روی همه سیستم ها و باورژن های مختلف درایور همینطور است و این مشکل رو داره یا مشکل از دمای کارت است یا خود کارت ایراد داره بهتره ببرید به فروشنده نشون بدین

بهتره با یک پاور قوی تر هم سیستم رو بررسی کنید

بازی رو هم بررسی کنید مشکل نداشته باشه یعنی با جند بازی سنگین دیگه هم تست کنید