PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با دیسکانت شدن adsl

patiot2
25-05-2012, 22:03
سلام
من سالهاست با این مشکل رویرو هستم که گاهی اوغات متوجه میشم علیرغم اینکه سیستم کانکته وارد هیچ سایتی نمیشه
و وقتی روی علامت دو کامپیوتر که کنار ساعت یا کانکشن اینترنتم کلیک میکنم به محض اینکه بالا میاد نا پدید واگه بازم کلیک کنم همین اتفاق میافته.
وتا سیستم ریستارت نشه هم درست نمیشه
کارهای زیرم انجام دادم ولی فرقی نکرده
تعویض مودم
تعویض سیستم
تعویض شرکت ارائه دهنده
تعویض خط adsl
تعویض ویندوز
دیگه نمیدون چیکارش کنم
کلافم کرده اگه کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه

The Stig
26-05-2012, 08:57
سلام.با اینکه من ADSL دارم اما چند وقته وقتی تلفن خونه زنگ می خوره یا از خونه با جایی تماس میگیرن مودم (اینترنت) قطع میشه.مشکل از کجاست؟
مودمم Dlink هستش

patiot2
26-05-2012, 10:07
سلام.با اینکه من ADSL دارم اما چند وقته وقتی تلفن خونه زنگ می خوره یا از خونه با جایی تماس میگیرن مودم (اینترنت) قطع میشه.مشکل از کجاست؟
مودمم Dlink هستش

نویز گیر استفاده کن

icar
04-06-2012, 18:49
سلام من خودم هم چند وقت هست که adsl گرفتم و یه جورایی مشکل تو رو دارم ولی مال من اکثرا با این 2کار درست میشه . 1.مودم رو از برق میکشم و دوباره به برق میزنم . 2.فیلترشکنم رو یک بار باز میکنم اگه کانکت شد میبندمش و به کار عادیم میرسم.

The Stig
04-06-2012, 21:28
سلام من خودم هم چند وقت هست که adsl گرفتم و یه جورایی مشکل تو رو دارم ولی مال من اکثرا با این 2کار درست میشه . 1.مودم رو از برق میکشم و دوباره به برق میزنم . 2.فیلترشکنم رو یک بار باز میکنم اگه کانکت شد میبندمش و به کار عادیم میرسم.

ببخشید دیر جواب میدم. منم وقتی دو سه بار مودم رو خاموش روشن می کنم درست میشه.نویز گیر هم که دوستمون گفتن استفاده می کردم از اول.ولی اگه این بخواد با زنگ تلفن قطع بشه پس چه فرقی با دایل آپ داره؟؟؟ اوایل اینجوری نبود