PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دانلودي مي خوام كه ........

AFSORDEH
25-05-2012, 07:53
از نرم افزار IDM به عنوان نرم افزار اصلي براي دانلود از اينترنت استفاده مي كنم ..... و بايد بگم نرم افزار فوق العاده ايه :35:

ولي اين نرم افزار هم مثل خيلي از نرم افزارهاي ديگه به گونه اي طراحي شده كه تا اتمام دانلود يك فايل (مثلا يك فايل صوتي يا تصويري) امكان استفاده از مقدار دانلود شده فايل وجود نداره.....

براي مثال اگه شما قصد دانلود يك فايل ويدئويي بزرگ رو داشته باشيد در صورتي كه از نرم افزار Idm براي دانلود استفاده كنيد، مسلما تا اتمام كامل فايل امكان استفاده از اون رو نخواهيد داشت ولي اگه دانلود از طريق مروگرها انجام بشه، فايلي با نام مورد نظر در مسير مورد نظر ظاهر ميشه و اين امكان وجود داره كه در حين دانلود، هر بار بخشي از ويدئوي كه دانلود شده رو اجرا كنيم، و البته با ادامه دانلود فايل حجم اون هم بيشتر ميشه. :20:

چون مثلا در مورد فايل هاي تصويري بزرگ و حجيم گاهي لازم ميشه بفهميم چيزي كه داريم دانلود مي كنيم چي هست؟ ارزش دانلود داره يا خير؟ يا اينكه مطمئن بشم كه تكراري نباشه و............

مي خواستم بپرسم آيا نرم افزاري هست كه چنين سيستمي مثل دانلودگر مرورگرها داشته باشه البته با كارايي بهتر؟ چون متاسفانه اعتماد و اطمينان چنداني به بخش دانلود مروگرها نميشه داشت، مثلا تضميني براي نگه داري دائمي فايل هاي دانلودي در ليستشون وجود نداره. :13:

فكر كنم توضيحاتي كه لازم بود رو عرض كردم پس خواهش مي كنم افراد متعصب نيان بگن از idm استفاده كن خيلي خوبه و منتظر بمون تا دانلودت تموم بشه و..... باز هم ميگم اينترنت دانلود منيجر نرم افزار اصلي من براي دانلود هستش، خيالتون راحت :biggrin:

-----==================**********************========== ====--------

و سوال ديگه اي كه داشتم اينكه:

آيا نرم افزاري رو مي تونيد معرفي كنيد كه امكان ادامه دانلود يك يا چندين فايل يا كلا يك ليست از دانلود هاي ناتموم رو در يك زمان و در يك مكان ديگه داشته باشه؟

(مثلا با انتقال بخشي از فايل هاي نرم افزار بشه عمليات دانلود رو در مكان هاي مختلف ادامه داد) :12:

چند سال پيش يادمه توي يكي از بسته هاي نرم افزاري نوشته شده بود نرم افزار internet download accelerator چنين قابليتي رو داره!

اينم بگه كه تا اونجايي كه يادم مياد در اون پك نرم افزاري دو تا نرم افزار وجود داشت با نام هاي تقريبا مشابه و البته توضيحات متفاوت!
يكي download accelerator و يكي هم همين internet download accelerator :23:

؟

ممنون :11:

/

pay_man_utd
28-05-2012, 23:01
سلام دوستانسیستم من با فیل های flv مشکل داره و تو هر فولدری که این مدل فایل باشه هنگ میکنه من هم اشتباهی یکی از همین فایل ها رو تو محیط دسکتاپ ریختم و الان هم فکر کنم بتونین حدس بزنین که چطور میشهمتاسفانه این فایل رو نه میتونم پاکش کنم و نه اینکه کاتش کنم و بریزمش تو یه فولدر دیگه(چون به محض انجام دادن این کارها سیستم به کل هنگ میکنه و باید ریست شه)میخواستم ببینم آیا نرم افزار قدرتمندی هست که باهاش بتونم این فایل رو پاک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از یکی پرسیدم نسخه جدید your uninstaller قابلیت این رو داره که علاوه بر نرم افزارها فایل ها رو هم بطور مجزا پاک کنه اگه یکی از دوستان میتونه برنامه ای برای حل مشکل من واسه دانلود بذارهپیشاپیش بسیار متشکرم

احمد1379
29-05-2012, 11:49
از نرم افزار IDM به عنوان نرم افزار اصلي براي دانلود از اينترنت استفاده مي كنم ..... و بايد بگم نرم افزار فوق العاده ايه :35:

ولي اين نرم افزار هم مثل خيلي از نرم افزارهاي ديگه به گونه اي طراحي شده كه تا اتمام دانلود يك فايل (مثلا يك فايل صوتي يا تصويري) امكان استفاده از مقدار دانلود شده فايل وجود نداره.....

براي مثال اگه شما قصد دانلود يك فايل ويدئويي بزرگ رو داشته باشيد در صورتي كه از نرم افزار Idm براي دانلود استفاده كنيد، مسلما تا اتمام كامل فايل امكان استفاده از اون رو نخواهيد داشت ولي اگه دانلود از طريق مروگرها انجام بشه، فايلي با نام مورد نظر در مسير مورد نظر ظاهر ميشه و اين امكان وجود داره كه در حين دانلود، هر بار بخشي از ويدئوي كه دانلود شده رو اجرا كنيم، و البته با ادامه دانلود فايل حجم اون هم بيشتر ميشه. :20:

چون مثلا در مورد فايل هاي تصويري بزرگ و حجيم گاهي لازم ميشه بفهميم چيزي كه داريم دانلود مي كنيم چي هست؟ ارزش دانلود داره يا خير؟ يا اينكه مطمئن بشم كه تكراري نباشه و............

مي خواستم بپرسم آيا نرم افزاري هست كه چنين سيستمي مثل دانلودگر مرورگرها داشته باشه البته با كارايي بهتر؟ چون متاسفانه اعتماد و اطمينان چنداني به بخش دانلود مروگرها نميشه داشت، مثلا تضميني براي نگه داري دائمي فايل هاي دانلودي در ليستشون وجود نداره. :13:

فكر كنم توضيحاتي كه لازم بود رو عرض كردم پس خواهش مي كنم افراد متعصب نيان بگن از idm استفاده كن خيلي خوبه و منتظر بمون تا دانلودت تموم بشه و..... باز هم ميگم اينترنت دانلود منيجر نرم افزار اصلي من براي دانلود هستش، خيالتون راحت :biggrin:

-----==================**********************========== ====--------

و سوال ديگه اي كه داشتم اينكه:

آيا نرم افزاري رو مي تونيد معرفي كنيد كه امكان ادامه دانلود يك يا چندين فايل يا كلا يك ليست از دانلود هاي ناتموم رو در يك زمان و در يك مكان ديگه داشته باشه؟

(مثلا با انتقال بخشي از فايل هاي نرم افزار بشه عمليات دانلود رو در مكان هاي مختلف ادامه داد) :12:

چند سال پيش يادمه توي يكي از بسته هاي نرم افزاري نوشته شده بود نرم افزار internet download accelerator چنين قابليتي رو داره!

اينم بگه كه تا اونجايي كه يادم مياد در اون پك نرم افزاري دو تا نرم افزار وجود داشت با نام هاي تقريبا مشابه و البته توضيحات متفاوت!
يكي download accelerator و يكي هم همين internet download accelerator :23:

؟

/
IDM توانایی نمایش فایلهای نیمه تمامُ داره بویژه فایلهایی ویدیویی خودم تا کنون چند بار این کارُ کردم

احمد1379
29-05-2012, 11:53
سلام دوستانسیستم من با فیل های flv مشکل داره و تو هر فولدری که این مدل فایل باشه هنگ میکنه من هم اشتباهی یکی از همین فایل ها رو تو محیط دسکتاپ ریختم و الان هم فکر کنم بتونین حدس بزنین که چطور میشهمتاسفانه این فایل رو نه میتونم پاکش کنم و نه اینکه کاتش کنم و بریزمش تو یه فولدر دیگه(چون به محض انجام دادن این کارها سیستم به کل هنگ میکنه و باید ریست شه)میخواستم ببینم آیا نرم افزار قدرتمندی هست که باهاش بتونم این فایل رو پاک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از یکی پرسیدم نسخه جدید your uninstaller قابلیت این رو داره که علاوه بر نرم افزارها فایل ها رو هم بطور مجزا پاک کنه اگه یکی از دوستان میتونه برنامه ای برای حل مشکل من واسه دانلود بذارهپیشاپیش بسیار متشکرم

یه نرم افزاری هست به نام Unlocker حجمش هم بسیار کمه در حد چند کیلو. فکر کنم با این بتونی پاکش کنی آخرین ورژنش فکر کنم 1.9 باشه

hermione
29-05-2012, 19:53
توی برنامه های دانلود منیجر نمی دونم اما این امکانو تورنت داره که البته بحث دانلود از تورنت فرق داره با لینک های مستقیمی که توی نت میبینید .

A M ! N
29-05-2012, 20:30

سلام..

اول فایل رو توسط Unlocker از بین ببرین ، سپس به دستوالعمل این تاپیک توجه کنید.. فایلهای Flv دارای پیشینه ی ایجاد هنگ هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین آرزوها..

AFSORDEH
30-05-2012, 13:47
IDM توانایی نمایش فایلهای نیمه تمامُ داره بویژه فایلهایی ویدیویی خودم تا کنون چند بار این کارُ کردم

سلام بر شما.........

اگه idm چنين قابليتي داشته باشه كه خيلي عالي ميشه :20:

آيا اين فايل هاي نيمه تمام رو در مسير خاصي ذخيره مي كنه ؟ در مسير ذخيره موقت و مسيري كه براي ذخيره فايل مشخص مي كنيم كه نمي گذاره آيا جاي خاصي قرار ميده فايل هاي نيمه تمام رو؟
و آيا تنظيملت خاصي داره؟

يكي دو سالي بود از نرم افزار getbot استفاده نكرده بودم ولي به نظرم مي رسيد، يعني تا اونجايي كه يادم ميومد، اين نرم افزار چنين قابليتي رو داشته باشه، ولي الان كه دوباره به كارش انداختم متوجه شدم كه اونم چنين قابليتي رو نداره.....

A M ! N
30-05-2012, 14:02
سلام بر شما.........

اگه idm چنين قابليتي داشته باشه كه خيلي عالي ميشه :20:

آيا اين فايل هاي نيمه تمام رو در مسير خاصي ذخيره مي كنه ؟ در مسير ذخيره موقت و مسيري كه براي ذخيره فايل مشخص مي كنيم كه نمي گذاره آيا جاي خاصي قرار ميده فايل هاي نيمه تمام رو؟
و آيا تنظيملت خاصي داره؟

يكي دو سالي بود از نرم افزار getbot استفاده نكرده بودم ولي به نظرم مي رسيد، يعني تا اونجايي كه يادم ميومد، اين نرم افزار چنين قابليتي رو داشته باشه، ولي الان كه دوباره به كارش انداختم متوجه شدم كه اونم چنين قابليتي رو نداره.....

سلام عزیز .. خوبی..

آره این قابلیت رو داره ،

برای ویندوز 7:
Run رو باز کن این رو داخلش Paste کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا اینکه خودت به آدرس پایین برو :

C:\Users\Amin\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Amin

منتها اول باید تیک تموم مخفی هارو از فولدر Options برداری.

اونجا که رفتی میبینی مثلا داخل فولدر Mohammad که نام کاربری شما باشه، فایلهای نیمه تمام هستند ، که پسوندشون تغییر داده شده ، مثلا video.avi.part1 مثلا .. بعد اون آخرش رو پاک میکنی تا فقط Avi بمونه بعد قابل اجرا میشه.

بهترین آرزوها..

مصطفی
30-05-2012, 14:08
نرم افزار download accelator plus دقیقا این امکان رو توی محیط نرم افزارش داره
امکانات نرم افزار Download Accelerator Plus :
- پیش نمایش دانلودها در مورد فایل های ویدئو و موزیک.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AFSORDEH
30-05-2012, 15:16
سلام عزیز .. خوبی..

آره این قابلیت رو داره ،

برای ویندوز 7:
Run رو باز کن این رو داخلش Paste کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا اینکه خودت به آدرس پایین برو :

C:\Users\Amin\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Amin

منتها اول باید تیک تموم مخفی هارو از فولدر Options برداری.

اونجا که رفتی میبینی مثلا داخل فولدر Mohammad که نام کاربری شما باشه، فایلهای نیمه تمام هستند ، که پسوندشون تغییر داده شده ، مثلا video.avi.part1 مثلا .. بعد اون آخرش رو پاک میکنی تا فقط Avi بمونه بعد قابل اجرا میشه.

بهترین آرزوها..

با سلام .... :11:

واقعا ممنون ازت دوست عزيز :)

درسته، اين همون مسير ذخيره سازي موقت فايل هاي دانلوديه كه از قسمت تنظيمات ميشه اونو تغيير داد، كه فايل هاي ناتموم در پوشه اي به نام DwnlData در همون مسير تعيين شده قرار ميگيرن........... :rolleye:

من پوشه DwnlData رو چندين بار تا بحال بازش كرده بودم و ميدونستم مسير ذخيره سازي موقت فايل هاست ولي نمي دونستم فايل هاي دانلودي نيمه تمام در اون نگه داري ميشن و قابليت اجرا شدن دارن..... و همينطور به پسوند فايل ها هم دقت نكرده بودم كه با حذف قسمت آخرشون (مثل part1.) اجراشون كنم... كه خيلي ممنون كه يا آوري كردن اسميت عزيز :11:

اين پسوند part1 يا .....كه جلوي نام بعضي فايل ها قرار مي گيره به خاطر قابليت تكه تكه كردن فايل ها جهت بالا بردن سرعت دانلود توسط idm انجام ميشه درسته؟
يعني اگه يك يا چند تا از فايل هايي كه در يكي از فولدرهايي كه در downdata هستن رو تغيير نام بديم يا براي اجرا كردنشون پسوند آخرش يعني مثلا همون part1. رو حذف كنيم اين امكان وجود داره كه بعدا براي ادامه دانلود با مشكل مواجه بشه؟ :mellow:

البته ميشه از روي فايل ها يك كپي گرفت و نام و پسوند فايل هاي داخل پوشه downdata رو تغيير ندارد .... براي همين فكر نمي كنم مشكل چنداني وجود داشته باشه :cool:

خيلي ممنون از شما و ساير دوستان :blush: :11:

A M ! N
30-05-2012, 15:28
با سلام .... :11:

واقعا ممنون ازت دوست عزيز :)

:mellow:
خيلي ممنون از شما و ساير دوستان :blush: :11:

سلام عزیز خواهش میکنم :10:

اين پسوند part1 يا .....كه جلوي نام بعضي فايل ها قرار مي گيره به خاطر قابليت تكه تكه كردن فايل ها جهت بالا بردن سرعت دانلود توسط idm انجام ميشه درسته؟
يعني اگه يكي از فايل هاي يك فولدرiهايي كه در downdata هستن رو پسوند آخرش يعني همون part1 رو حذف كنيم و فايل رو اجرا كنيم اين امكان وجود داره كه بعدا براي ادامه دانلود با مشكل مواجه بشه؟
البته ميشه از روي فايل ها يك كپي گرفت و فايل هاي داخل پوشه رو تغيير ندارد .... براي همين فكر نمي كنم مشكل چنداني وجود داشته باشه :cool:

بله درواقع هرفایل بزرگی رو تبدیل به بخشهای کوچتر میکنه ، تا بتونه در حداکثر پهنای باند اونارو جا بده ، مثال میزنم : شما یک ظرف آهنی دارین ، و تعدادی سنگ . میخواین طوری این ظرف آهنی رو پرکنین که سطحش دقیقا پر بشه و صاف صاف بشه.. مسلما برای پرکردن ظرف با این دقت مورد نیاز، نمیتونین از یک سنگ خیلی بزرگ استفاده کنید ، چون ممکنه این سنگ از ظرف بزنه بیرون ، یا اینکه کاملا ظرف رو پر نکنه، پس ناچارا میاین از سنگهای ریز تر استفاده مکنید تا سطح صافتری داشته باشین

خب توی این مثال ظرف آهنی همون پهنای باند شماست..، سنگها هم همون فایل هست که باید به قسمتهای کوچکتر تقسیم بشه تا دقیقا تا ماکزیمم پهنای باند رو پر کنه.

اگه پسوند فایلهای اونجا رو حذف کنید ، IDM پارتهارو گم میکنه و همچنین موقعی که میخواد پارتها رو به هم بچسبونه یکی از پارتها رو پیدا نمیکنه و ارور دریافت میکنید.

به قول خودت بهتره ک کپی بگیری و بیرون اینکارو انجام بدین.

بهترین آرزوها..

jomakintash
31-05-2012, 09:14
سلام
نرم افزاري ميخوام كه آخرين فايلها و پوشه هاي كه توسط ساير نرم افزارها ايجاد ميشه، آدرس فايل ايجاد شده را بدهد

A M ! N
02-06-2012, 00:51
سلام
نرم افزاري ميخوام كه آخرين فايلها و پوشه هاي كه توسط ساير نرم افزارها ايجاد ميشه، آدرس فايل ايجاد شده را بدهد

سلام..

متوجه نشدم کاملا چی میخاین ، ولی نرم افزار ExeWatch این قابلیت رو داره که سیستم رو مانیتور کنه ، و درصورتی که در هرجای سیستم فایل اجرایی ایجاد بشه سریعا مانیتور به چشمک زدن در میاد و به شما آدرس اون فایل ایجاد شده رو میده

موفق باشی.

jomakintash
03-06-2012, 22:18
سلام..

متوجه نشدم کاملا چی میخاین ، ولی نرم افزار ExeWatch این قابلیت رو داره که سیستم رو مانیتور کنه ، و درصورتی که در هرجای سیستم فایل اجرایی ایجاد بشه سریعا مانیتور به چشمک زدن در میاد و به شما آدرس اون فایل ایجاد شده رو میده

موفق باشی.
ممنون
به طور مثال وقتي شما برنامه اي نصب ميكنيد پوشه هايي را به غير از محل نصب كه معرفي كرديد ايجاد ميكند مثلا در پوشه هايي به نام Application Data يا templates
يه برنامه اي ميخواستم كه اين پوشه هايي كه محل نصبشون معلوم نيست برام نمايش بده