PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید بالا نیامدن سیستم

nedaee
23-05-2012, 23:17
با سلام خدمت دوستان
یک مشکلی دارم لطفا راهنمایی کنید
من یک سیستم کار کرده خریدم صاحب سیستم میگه من وقتی میخاستم سیستم خودم رو روشن کنم بالا نیامد هر کار کردم فایده ای نداشت اون رو داده بود تعمیر و مادر بورد و سی پیو و رم اون رو عوض کرده بودند البته دست دوم بوده مدتی کار کرده تا اینکه باز بالا نیامد بعدا من این سیستم رو از او خریدم و ویدوز رو عوض کردم و درست شد تا یک هفته که مطمئن شدم درست است بعد اومدم دومرتبه چون درایو سی اون کم بود پارتیشن بندی کردم و ویندور نصب کردم چون غیر از درایو سی 3 درایو دیگه گذاشته بودم اول فکرش رو نکرده بودم که میخام یک هارد 500 بخرم اومد از طریق منیج ویندوز توی خود سیستم بدون نرم افزار پارتیشن بندی اومد ماون 3 پارتیشن رو یکی کردم و اطلاعات رو توش گذاشتم و مشکلی نداشت تا اینکه یک روز دیگه سیستم رو روشن کردم دیکه بالا نیومد حتی دیگه هارد رو هم نمی شناخت تا روش ویندوز نصب کنم با بدبختی و با فرمت کردم فت 32 بد سکتور هاشو درست کردم و شناخت و ویندوز نصب شد حالا تازه رسیدم سر خط بعد از نصب ویندوز و نرم افزار ها سیستم رو خاموش کردم و خیالام راحت شد که درست شد ولی باز که روشن کردم میگه نیاز به repa ir داره و هی کار میکرد و بالا نمی امد تا اینکه بعد از 20 دقیقه درست شد ولی نصف نرم افزارم پریده بود و الان که دارم این رو می نویسم فعلا درست است
لطفا راهنمای کنید مشکل از چیه
رم ش 1 گیک هست
cpu 2700
گرفیک 128
مادر بورد
Amd Athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5200 + 2.70 ghz

EXTREME
23-05-2012, 23:37
مشکل هرحا که هست از پاریتشن بندی است
یک عکس از disk managment ویندوز بزارین
اطلاعات از دست رفترو هم ریکاوری کنید