PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين مرورگر

Mohammad Modarresi
11-07-2006, 21:11
سلام دوستان بهترين مرورگري كه استفادي مي كنيد چيه اطفا كمك كنيد دنبال يه خوبشم اپرا يا فارفاكس يا تاچنت يا .....

M I S H A
11-07-2006, 22:24
فقط فایر فاکس

piishii
11-07-2006, 22:46
سلام.
شما یک سرچ میزدی میدید چقدر تاپیک در این مورد میومد! که یکیش که خیلی هم بحث شد مال ناشناس جان بود .

Maxton
12-07-2006, 00:42
ببین بحث تو این مورد زیاده.مخصوصا بچه های این سایت سرشون درد می کنه واسه این بحثا.اما یک مرورگر هست که توی این انجمن ها خیلی بهش بی محلی کردن.اون MyIe یا مکستون هست.اون واقعا عالیه و خصوصیات زیادی داره که اگر بخوام بنویسم انگشتام از جا در میاد.اما بهت بگم من امروز اخرین ورژنشو دانلود کردم.فقط توی یک جمله می گم که کولاک کرد.من یک پیشنهاد بهت می کنم.ببین من نگفتم مکستون بهترین مرور گره مثل خیلیا ولی بهت می گم با توجه به حجم کمش بهتره یک هفته اونو امتحان کنی.

در ضمن من اماده هر گونه بحث پیرامون این مرورگر هستم!
مهدی

farid0485
12-07-2006, 05:54
ببين از اين زقنبوت ها زياده ولي فقطFire FOX

alikarimian
14-07-2006, 17:34
هیچ مرورگری جای فایر فوکس و نمی گیره دنبالش هم نگرد

Mehdi_Full
14-07-2006, 23:59
به نظر من اپرا خوبه چون سرعت خوبي داره مخصوصا موقع دانلود كردن و قابليت Resume خوبش

XFXForce
15-07-2006, 00:36
Only Mozilla , Only Firefox

sa3er
15-07-2006, 00:47
ببین بحث تو این مورد زیاده.مخصوصا بچه های این سایت سرشون درد می کنه واسه این بحثا.اما یک مرورگر هست که توی این انجمن ها خیلی بهش بی محلی کردن.اون MyIe یا مکستون هست.اون واقعا عالیه و خصوصیات زیادی داره که اگر بخوام بنویسم انگشتام از جا در میاد.اما بهت بگم من امروز اخرین ورژنشو دانلود کردم.فقط توی یک جمله می گم که کولاک کرد.من یک پیشنهاد بهت می کنم.ببین من نگفتم مکستون بهترین مرور گره مثل خیلیا ولی بهت می گم با توجه به حجم کمش بهتره یک هفته اونو امتحان کنی.

در ضمن من اماده هر گونه بحث پیرامون این مرورگر هستم!
مهدی
خوب تاپيك در اين مورد زياد زده شده و بحث هم زياد.
مي بخشي ولي اين دوتايي كه شما نام برديد و چند تا ديگه مثل avant مرورگر مستقل نيستند و IE Based هستند. يعني engine همون IE هست فقط يه مقدار در و ديوارش رو رنگ كردند و به همين خاطر تو آمارها و نظر سنجي ها مرتبط با مرورگرها يادي ازشون نمي شه. در واقع زير مجموعه اجنت IE هستند.

*NashenaS*
15-07-2006, 01:04
سلام...

ممنون از sa3er عزیزم...

لطف کنین این بحث رو در این تاپیک دنبال کنین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنونم :)