PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمونه کار من (ترکیب فیلم و انیمیشن)

7alma
23-05-2012, 21:14
سلام
این نمونه کار منه
لطفا نظر بدید . چون در اول راه هستم نظر شما که حرفه ای تر از من هستید خیلی در پیشرفت من کمک میکنه.
ممنون
امیدوارم باعث خنده و شادی شماه هم بشه
از نرم افزارهای زیر استفاده کردم.
boujou 5.0
Autodesk 3ds Max 2012
Adobe After Effects CS4
motion capture data

s3.picofile.com/file/7388188167/MOV00109_1.zip.html

خواهش می کنم خواهش می کنم خواهش می کنم .... نظر بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Simin Secret
23-05-2012, 23:01
کار زیبا و خنده داری شده دوست عزیز،فقط اگر یه skin هم بهش اضافه میکردی بهتر میشد،

Lord-Voldemort
24-05-2012, 10:16
واقعا عالی بود
خیلی با حرکت دوربین مچ بود
اهنگ هم خوب بود ، رقصش هم خوب بود (می تونی بفرستیش واسه مسابقات dance :لول)

Mostafa 3D
25-05-2012, 11:04
آفرین جالب بود
یعنی یه جورایی بانمک شده :31:

وقتی برای Tracking از boujou استفاده کردی دیگه نیازی به اون کاغذ و اون علامت ها نبود . بابا boujou حرفه ای تر از این حرف هاست :21:

از موشن کپچر های آماده استفاده کردی ؟
خب اگه با مکس 2012 کار کردی ، کاش به جای Bip از cat استفاده میکردی .

در کل خوبه
موفق باشی

7alma
25-05-2012, 11:32
با تشکر از همیه دوستان
آقای Mostafa 3D
در قدرت Tracking نرم افزار boujou شکی نیست
ولی چون من این فیلم را با دوربین تلفن همراه تهیه کردم کیفیت پاینی دارد و boujou در Tracking برخی از قسمتها به مشکل بر می خورد

atrit_aa
01-06-2013, 14:34
سلام و خسته نباشید.

من آتنا هستم و دانشجوی رشته هنرهای دیجیتالی در ایتالیا. من واسه یکی از امتحانام به مشکل خوردم. می خواستم اگه براتون امکان داره به من کمکی کنید. متاسفانه من نتونستم کاری که انجام داده بودین رو ببینم. چون فایل رو ظاهرا پاک کردین. موضوع یکی از امتحانای من دقیقا ترکیب فیلم و انیمیشن با همه که متاسفانه هنوز مسلط نیستم. می دونم شاید خیلی پر رویی باشه، ولی می خواستم ببینم واستون مقدور هست که به من کمک کنید و یه کار 2 دقیقه ای برام انجام بدین؟ :n03: ممنون می شم اگه کمکم کنید. چون این درس 12 واحده و اگه پاس نکنم خیلی بد می شه. واقعا ازتون ممنون می شم

smspersia
01-06-2013, 15:00
سلام و خسته نباشید.

من آتنا هستم و دانشجوی رشته هنرهای دیجیتالی در ایتالیا. من واسه یکی از امتحانام به مشکل خوردم. می خواستم اگه براتون امکان داره به من کمکی کنید. متاسفانه من نتونستم کاری که انجام داده بودین رو ببینم. چون فایل رو ظاهرا پاک کردین. موضوع یکی از امتحانای من دقیقا ترکیب فیلم و انیمیشن با همه که متاسفانه هنوز مسلط نیستم. می دونم شاید خیلی پر رویی باشه، ولی می خواستم ببینم واستون مقدور هست که به من کمک کنید و یه کار 2 دقیقه ای برام انجام بدین؟ :n03: ممنون می شم اگه کمکم کنید. چون این درس 12 واحده و اگه پاس نکنم خیلی بد می شه. واقعا ازتون ممنون می شم

سلام
دو دقیقه ترکیب فیلم و انیمشن کار خیلی سخت ، گران و زمان بریه
حتی بیشتر فیلم های هالیود 2 دقیقه هم کامپوزیت ندارند

باید خودتون تلاش کنید چون مطمئنم این کارو هیچ کسی رایگان براتون انجام نمیده چون افرادی که تو این کار هستند خیلی تعدادشون کمه

موفق باشد

7alma
01-06-2013, 15:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smspersia
01-06-2013, 15:42
سلام
من اینو ندیده بودم واقعا قشنگ ،خیلی هم تمیز تراکینگ شده بود

موفق باشی

ALI3DMAXAMATOR
01-06-2013, 17:20
ایول کلی خندیدیم..:n20: