PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت ایران ۱۰ دقیقه قطع می‌شود؟

tanha.2011
23-05-2012, 12:17
معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام ادعا کرده اینترنت در ایران به مدت ۱۰ دقیقه قطع می‌شود و به جای آن زیارت جامع کبیره پخش خواهد شد. این خبری است که ایرنا منتشر کرده است. معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام محمد قهرمانی" گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده پایگاه اینترنتی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طراحی شده که در شب شهادت دهمین امام شیعیان روی تمامی پایگاه های ایرانی قابل مشاهده است. معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام گفته است این اقدام در پاسخ به اهانت خواننده وابسته به رژیم صهیونیستی به ساحت مقدس امام هادی (ع) صورت می گیرد، هنوز هیچ مقام وزارت ارتباطات این خبر را تایید نکرده اما اگر این خبر صحت داشته باشد برای نخستین بار است که اینترنت در ایران به این شکل و در پاسخ به یک اهانت قطع می‌شود.

.itiran.com

turkughly
23-05-2012, 12:29
من موافقم شدیدا

B U L U T
23-05-2012, 12:59
من هم موافقم

majid322
23-05-2012, 13:05
اما من شدیدا متاسفم...

dash_mehdi
23-05-2012, 13:20
اولا که ١۰ دقیقه هیشکی رو نمی کشه
بعد گیریم اسراییل این کارو کرده باشه, خوب تقصیره ما چیه که اینترنتمون قطع بشه
مگه ایران اینترنتو قطع کنن اسراییل میفهمه یا ناراحت میشه یا جوابه کارشو میگیره?!
این کارا فقط از دولت مردای ایرانی برمیاد
در کل مخالفم.

FC.Barcelona
23-05-2012, 13:22
فقط باید خندید همین :39:

Arash4484
23-05-2012, 13:23
گرچه شبیه پروپاگاندا و تهدید خالی بنظر میرسه ولی بهرحال سایتها منزل پدر گرامی که نیست، که هر وقت عشقشان کشید روش تبلیغات برن.

این مصداق دخل و تصرف نابجا در اموال دیگران محسوب میشه، و مشمول عهده و دیونه. اونهم کسانی که سایتهاشون هیچ نقشی در این مسایل ندارن و با وحشت هم از مسایل سیـاسی دوری میکنند. و پایگاه هاشون شامل مطالب فرهنگی-فنی-علمی-تجاری-ورزشی و غیرو ذلکه...

عنوان خبر هم کمی اشکال داره و منظور(اگر عملی بشه که بعیده) قطع پایگاه ها و سرورهای ایرانی است.

5ajad
23-05-2012, 13:24
ببخشید من ربط "معاونت هیئت رزمندگان اسلام" رو با "کنترل اینترنت" نفهمیدم!
اصلا یعنی چی اینترنت قطع میشه!!!چه ربطی به پخش دعا از "پایگاه های ایرانی" داره
یه جوری تیتر زده انگار اینترنت همیشه بدون مشکل بوده...فقط 10دقیقه از سال میخوان قطعش کنن:27:

Karkas20
23-05-2012, 13:32
یه جوری تیتر زده انگار اینترنت همیشه بدون مشکل بوده...فقط 10دقیقه از سال میخوان قطعش کنن:27:

باو هنوز نفهمیدی ، اینجا همه چیز به هم ربط داره !

مهندسه میره سوفوری و بقاله میشه مهندس !:31:

من موافقم در صورتی که 10 دقیقه قطع شود ، 3گیگ ترافیک بهم بدن:27: اون هم مجانی!!!!!!!!!!!!:21:

Ghaioom
23-05-2012, 14:15
قطع شد برید تلتکست شبکه 3 قند و پند ببینید هم میخندین هم چیزای جالب می خونین D:

VAHID
23-05-2012, 16:57
واقعا بی ربطه هر چیزی سر جای خودش.....

italia88
23-05-2012, 19:59
معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام ادعا کرده اینترنت در ایران به مدت ۱۰ دقیقه قطع می‌شود و به جای آن زیارت جامع کبیره پخش خواهد شد. این خبری است که ایرنا منتشر کرده است. معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام محمد قهرمانی" گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده پایگاه اینترنتی به نشانی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طراحی شده که در شب شهادت دهمین امام شیعیان روی تمامی پایگاه های ایرانی قابل مشاهده است. معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام گفته است این اقدام در پاسخ به اهانت خواننده وابسته به رژیم صهیونیستی به ساحت مقدس امام هادی (ع) صورت می گیرد، هنوز هیچ مقام وزارت ارتباطات این خبر را تایید نکرده اما اگر این خبر صحت داشته باشد برای نخستین بار است که اینترنت در ایران به این شکل و در پاسخ به یک اهانت قطع می‌شود.
.itiran.com

این قدر سخت نگیرید را به را قطعی اینترنت داریم حالا 10 دقیقه هم روش !!!
یه بار کابل ها رو کوسه ها میخورن :18: یه بار لنگر کشتی فیبرنوری روقطع می کن:46:ه به بار دکل کنده میشه :31: از این مشکلا تا دلتون بخاد هست پس این ده دقیقه به جایی بر نمی خوره :5:

'POP'
23-05-2012, 20:43
این قدر سخت نگیرید را به را قطعی اینترنت داریم حالا 10 دقیقه هم روش !!!
اصل کار [صرفنظر از درست یا نادرست بودن] مثل بند آوردن عمدی خیابان‌های تنگ و پرترافیک فعلی ما هست ؛ ضمن اینکه تجربه‌ی موارد گذشته نشون داده این موضوع هم در صورت عملی شدن شروعی خواهد بود برای 10 دقیقه‌ها و 20 دقیقه‌های بعدی به مناسبتهای مختلف

Rhodes
23-05-2012, 21:11
این همه راه برای جواب دادن اهانت اونا .... حالا چرا اینترنت ؟!؟!؟
جواب : چون اینجا ایرانه.

Majid-6120
23-05-2012, 21:23
کاش میگفتن 10 دقیقه سایت های اسرائیلی رو هـــک میکردن ... باز یه چیزی !

saeed_136915
24-05-2012, 00:03
آخه من واقعا موندم چه ربطی داره به اینترنت؟؟؟ فردا توی وفات و ولادت هم حتما میخوان اینترنت رو قطع کنن.

mohrd
24-05-2012, 09:45
امیدوارم این طرح اجرایی نشه! (البته کسی هم نگفته اجرا میشه.. فعلاً فقط به قول شما ادعاست!)
البته اون سایتی که لینک دادید هم توش نوشته "10 دقیقه سایت خود را تعطیل کنید". یعنی مدیر سایت میتونه (برای هدفی که گفته) به مدت 10 دقیقه سایت خودش رو روی سایت این بنده خدا redirect کنه....
ربطی به بقیه سایت ها و کل اینترنت نداره... ./.

Alone-Star
24-05-2012, 09:48
برای اینکه بیشتر بفهمید توجهتون رو به این لینک از ویکیپدیا جلب میکنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
;-)

sajjad1973
24-05-2012, 09:58
:42::42::42::42:

hamijoon
24-05-2012, 10:04
بيچاره شديم رفت ... از اين به بعد داستان داريم !!! زرت و زورت ميخوان از اين حركات بزنن

saeediranzad
24-05-2012, 10:16
والا موندم چی بگم. موافقم؟ با چی؟
گریه کنم یا بخندم؟ عصبانی بشم یا بی تفاوت باشم؟
یه زمانی نوشابه را فقط با ساندویچ میدادند. یعنی اگه شما ظهر تابستون تشنه ات میشد، باید ساندویچ میخریدی تا بهت نوشابه هم بدهند.
از این آب معدنیها هم نبود. فقط نوشابه ایرانی شیشه ای بود.
اصلاً این 10 دقیقه هیچ. تا حالا شده که یه روز شنگول از خواب بیدار بشید و بخواهید بزنید زیر آواز؛ بعد بهتون بگن آقا ساکت! امروز وفاته، خجالت بکش.

AMIR-AIRGUNNER
24-05-2012, 11:42
وقتی اینترنت مملکت صاحب نداشته باشه اینجور قضیه ها مسلما پیش میاد !
یکی میگه اینترنت جهانی رو قطع میکنیم - اون یکی میگه ملی میکنیم - یکی میگه سرعت رو افزایش میدیم - ................................. !
میترسم کار به جایی بکشه که هیئت مسجد محله هم بگه به علت نماز جماعت شب ! اینترنت رو 30 دقیقه قطع میکنیم:19:

Переклад не
24-05-2012, 12:15
چرا از کاه کوه درست میکنید؟ خب بگید مخالفید . این حرفای الکی و درد دل کردنا چیه؟ از بس که ما ایرونیا بی فرهنگ به تمام عیاریم هیچکارمون درست نیست و واقعا برای جهان یک ننگ هستیم
من مخالف این طرحم

italia88
25-05-2012, 17:00
آقایون و خانومها این همه بحث کردیم :31: آخرش چی شد اصلا معلوم شد قطع شد این ده دقیقه یا نه؟!!!:46:

nw_nk
25-05-2012, 18:47
با این کیفیت بعید می دونم کسی متوجه قطعی بشه.

nw_nk
25-05-2012, 18:55
اقدامات اینترنتی در شب شهادت امام هادی (ع)

معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام گفت: همزمان با شب شهادت امام هادی (ع) - چهارم خردادماه - تمامی پایگاه های اینترنتی به مدت 10 دقیقه در ایران از دسترس كاربران خارج شده و زیارت جامعه كبیره پخش خواهد شد.

'محمد قهرمانی' در گفت و گو با خبرنگار معارف ایرنا افزود: بر اساس پیش بینی های انجام شده پایگاه اینترنتی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طراحی شده كه در شب شهادت دهمین امام شیعیان روی تمامی پایگاه های ایرانی قابل مشاهده است.

وی ادامه داد: كاربران پس از انتخاب این لینك ابتدا روایتی از امام هادی (ع) را مشاهده كرده و سپس در ساعت 22 همزمان با شب شهادت این امام بزرگوار نوای زیارت جامعه كبیره پخش می شود.

معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام با بیان اینكه این اقدام در پاسخ به اهانت خواننده وابسته به رژیم صهیونیستی به ساحت مقدس امام هادی (ع) صورت می گیرد، افزود: همچنین مراسم عزاداری شهادت دهمین امام شیعیان به همت هیات رزمندگان اسلام در سراسر كشور برگزار خواهد شد.

قهرمانی یادآورشد كه در تهران نیز این مراسم در شب و شام غریبان شهادت امام هادی (ع) بعد از نماز مغرب و عشا در امامزاده سید جعفر و حمیده خاتون واقع در باغ فیض برگزار می شود.

وی توضیح داد: در شب اول این مراسم حجت الاسلام و المسلمین 'مصطفی میرلوحی' به ایراد سخن پرداخته و دعای كمیل توسط 'مرتضی طاهری' مداح اهل بیت علیهم السلام قرائت می شود.

قهرمانی افزود: همچنین شام غریبان شهادت امام هادی (ع) نیز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین 'مرتضی وافی' همراه خواهد بود و زیارت جامعه كبیره نیز توسط وی قرائت می شود.

تکمیلی:

الحمد لله الذی جعل عدونا من الحمقا.

شکر خداوندی را که دشمنان ما را از احمق ها قرار داد.(امام صادق(علیه السلام))

در پی فراخوان مردمی هیئات مذهبی از فعالان اینترنتی برای تعطیل نمودن اختیاری سایتهای خود برای نشان دادن اعتراض عملی و تبری جستن از عاملین هتاکی به ائمه معصومین(علیهم السلام) و نمایش قدرت اتحاد بیداری و وحدت میان فعالان عرصه وب در حمایت از اعتقادات وارزشهای اسلامی ، باز هم دشمنان نادان از روی عمد و برای اینکه اینگونه القاء نمایند که این عمل یک دستور حکومتی و اجباری بوده است و یا از روی جهالت خود که هیچگاه نخواستند و نتوانستند عشق و محبت مردم شیعه ایران را به اهل بیت بفهمند و باور کنند، اینگونه اطلاع رسانی نموده اند که گویا قرار است در شب شهادت امام هادی(علیه السلام) اینترنت ایران کاملا قطع گردد و عده ای انرا شروع طرح آزمایشی فیلترینگ سراسری نامیده اند و افسانه هایی از این دست...

در جواب به این شایعات ذکر این نکته کافی است که درخواست تعطیلی سایتهای اینترنتی تنها خواسته ای مردمی است از فعالان عرصه فضای مجازی و هیچگونه اجباری در آن وجود نداشته و ندارد و هجمه ها و دروغ فکنی های هتاکان به اهل بیت بر علیه این حرکت خودجوش نشان می دهد که این جنبش مردمی قبل از آنکه به اجرا در آید ، اثرات خود را در ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان دین و اهل بیت بجا گذاشته است.

از آنجا که این شبه افکنی ها ممکن است باعث ایجاد نگرانی در فعالان اینترنتی که به هردلیل امکان و یا علاقه ای به همراهی با این حرکت مردمی را ندارند گردد لازم به تذکر است که توقف فعالیت سایت های حامی اعتراض اینترنتی به هتک حرمت امام هادی(علیه السلام) ،کاملا اختیاری است و توسط مسئولین سایت های حامی انجام خواهد گرفت و این طرح هیچ محدودیتی در دسترسی کاربران به اینترنت یا سایتهای دیگر ایجاد نمی نماید و بدیهی است که تمام ارزش این حرکت خودجوش هم به همراهی مختارانه همراهان می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

۰۲ خرداد ۱۳۹۱

پی نوشت: صرفا برای تکمیل موضوعی که گذشت.

FC.Barcelona
25-05-2012, 20:23
یا نقیا خودت برس به داد این اینترنت:31:
نظر سنجی هم باحاله ولی مگه نظر ما اصلا مهم هم هست؟

M.K_Soft
25-05-2012, 20:30
از ماست که بر ماست.
از صمیم قلب برای خودمون که چنین تصمیم گیرندگان ابلهی داریم متاسفم.

senaps
25-05-2012, 20:33
--- --- ----- ؟!!!!! قرار نیست سایتی رو به زور تعطیل کنن!! فقط قرار شده که مدیرانی که دوست دارن، سایتشون رو به مدت ۱۰ مین ریدایرکت کنن به سایت اینا.... تموم شد و رفت!

dark-sky
25-05-2012, 20:33
آ نقی همسایمون می گفت من باور نمی کردم

M o h a m m @ d
25-05-2012, 23:06
یه سوال اگه اینترنت 10 دقه قطع کنیم
1-اینترنت این پسره قطع میشه
یا
2-اینترنت جهانی
؟
اونا چه استفاده ای از اینترنت ما میکنن که نگران شن ضرر میکنن؟:whistle:
پ ن: کار بی نتیجه ایه

HEGMATANEH
26-05-2012, 00:10
مثل این میمونه که برای این که به آمریکا ضرر بزنیم 1 لیوان آب نخوریم!!!!!!1

dash_mehdi
26-05-2012, 00:48
عزیزان هر چی بوده تموم شده پس بهتره الکی بحث نکنیم

Arash4484
26-05-2012, 01:37
از بس که ما ایرونیا بی فرهنگ به تمام عیاریم هیچکارمون درست نیست و واقعا برای جهان یک ننگ هستیم

متوجه منظور شما هستم ولی یعنی الان به هفتاد و پنج میلیون انسان با هزار و یک عقیده و فرهنگ و طرز عمل توهین کردی...لااقل بگو بخشی..لااقل خودت رو در نظر بگیر!

قرار نیست سایتی رو به زور تعطیل کنن!! فقط قرار شده که مدیرانی که دوست دارن، سایتشون رو به مدت ۱۰ مین ریدایرکت کنن به سایت اینا.... تموم شد و رفت!
ببین این بخش اصلی خبر:

معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام گفت: همزمان با شب شهادت امام هادی (ع) - چهارم خردادماه - تمامی پایگاه های اینترنتی به مدت 10 دقیقه در ایران از دسترس كاربران خارج شده و زیارت جامعه كبیره پخش خواهد شد.
الان شما دقیق ازش چی میفهمی؟
پس نگو این حرف نبوده...بعد که دیدن صداش درومد و خیلی افراطیه:

در پی فراخوان مردمی هیئات مذهبی از فعالان اینترنتی برای تعطیل نمودن اختیاری سایتهای خود برای نشان دادن اعتراض عملی و تبری جستن از عاملین هتاکی به ائمه معصومین(علیهم السلام) و نمایش قدرت اتحاد بیداری و وحدت میان فعالان عرصه وب در حمایت از اعتقادات وارزشهای اسلامی ، باز هم دشمنان نادان از روی عمد و برای اینکه اینگونه القاء نمایند که این عمل یک دستور حکومتی و اجباری بوده است و یا از روی جهالت خود که هیچگاه نخواستند و نتوانستند عشق و محبت مردم شیعه ایران را به اهل بیت بفهمند و باور کنند، اینگونه اطلاع رسانی نموده اند که گویا قرار است در شب شهادت امام هادی(علیه السلام) اینترنت ایران کاملا قطع گردد و عده ای انرا شروع طرح آزمایشی فیلترینگ سراسری نامیده اند و افسانه هایی از این دست...
حتی اگر در نظر بگیریم که بد اطلاع رسانی شده تقصیر کاربران اینترنت و مخاطبان این خبر نیست که به اشتباه یک حرکت اجباری رو تشخیص دادن...

dark-sky
26-05-2012, 12:13
مثل این میمونه که برای این که به آمریکا ضرر بزنیم 1 لیوان آب نخوریم!!!!!!1
با همون یه لیوان اب نخوردن کلی به کفار میشه ضربه زد. این یک اصل اساسی در پدافند غیر عامل محسوب میشه .
ببنید عزیزان من گاهی دژمن ضربه می زنه ولی ضربش انچنان محکم نیست که ما به نقطه جوش برسیم انوقت ماباید یه ضربه محکم خودمون به خودمون بزنیم تا بجوش بیایم و با انها بجنگیم.

Переклад не
26-05-2012, 12:35
متوجه منظور شما هستم ولی یعنی الان به هفتاد و پنج میلیون انسان با هزار و یک عقیده و فرهنگ و طرز عمل توهین کردی...لااقل بگو بخشی..لااقل خودت رو در نظر بگیر!
ما ایرانی ها از هر لحاظ بی فرهنگیم منم یه زمانی خودمو قول میزدم و فکر میکردم ما مهد فرهنگیم و غنی هستیم.اما از بالا تا پایین هیچی نیستیم .دارم درمورد خودمون حرف میزنم .این یک واقعیه! شما طرز رانندگی رو ببین.طرز سوار شدن به هواپیما.تو سفر خارج از کشور ، هموطنات داخل هواپیما میرقصن حین خرید چونه میزنن.حین فروش خیانت و کم فروشی میکنن طرف جنس برا خودش درمیاد 200 تمن به خریدار میگه به خدا من 250 خریدم و برات 248 تمن میتونم بدم تا این وسط یه 2 تمنم واسه خودم بمونه.وقتی تیمشون برنده میشه همه جارو به آشوب میکشن . تو سیاست آبروی سیاست مدارا رو میبرن.تایر ماشیناشونو عوض میکنن میگن اسپورت کردیم.به قوانین احترام نمیذارن.دائما تو خیالن و فکر میکنن حتما اوضاعشون خود به خود عوض میشه بحثارو به حاشیه میکشونن .چشم پیشرفت همدیگرو ندارنبرای دیگرون فقط قانون وضع میکنن.تو مناظره هاشون بجای گفتن اهدافشون همدیگرو تخریب میکنن.به اعتقادات همدیگه توهین میکنن به خاطر یه تمن پول دعوا میکنن . همشون به جای تلاش به خدا توکل میکنن . جو گیر میشن و همیشه سوتی میدن یا گاف میزنن .و ... و.... و.... و.... میلیاردها موارد دیگه.من قصد به حاشیه کشوندن این بحث رو ندارم و این آخرین پستم بود

bomberman
26-05-2012, 12:44
اگه قطع شدن اینترنت انجام میشد احمقانه ترین کار ممکن بود حتی فکر کردن بهش هم احمقانست
طرف یه توهینی به عقاید و مقدسات ما کرده حالا به جای اینکه حساب طرف رو برسیم یا از عقاید خودمون دفاع کنیم،داریم خودزنی میکنیم(فکر کن مثلا هالیوود یه فیلم توهین آمیز درباره ما بسازه بعد ما برای پاسخگویی به این اهانتشون بیایم تمام سینماهای کشور رو ببندیم و به جاش دارالقرآن بزنیم)
حالا کی گفته که جناب ش.ن وابسطه به اسراییله؟هر چی میشه پای اسراییل و امریکا را باید وسط بیارن؟!

dark-sky
26-05-2012, 13:06
ما ایرانی ها از هر لحاظ بی فرهنگیم منم یه زمانی خودمو قول میزدم و فکر میکردم ما مهد فرهنگیم و غنی هستیم.اما از بالا تا پایین هیچی نیستیم .دارم درمورد خودمون حرف میزنم .این یک واقعیه! شما طرز رانندگی رو ببین.طرز سوار شدن به هواپیما.تو سفر خارج از کشور ، هموطنات داخل هواپیما میرقصن حین خرید چونه میزنن.حین فروش خیانت و کم فروشی میکنن طرف جنس برا خودش درمیاد 200 تمن به خریدار میگه به خدا من 250 خریدم و برات 248 تمن میتونم بدم تا این وسط یه 2 تمنم واسه خودم بمونه.وقتی تیمشون برنده میشه همه جارو به آشوب میکشن . تو سیاست آبروی سیاست مدارا رو میبرن.تایر ماشیناشونو عوض میکنن میگن اسپورت کردیم.به قوانین احترام نمیذارن.دائما تو خیالن و فکر میکنن حتما اوضاعشون خود به خود عوض میشه بحثارو به حاشیه میکشونن .چشم پیشرفت همدیگرو ندارنبرای دیگرون فقط قانون وضع میکنن.تو مناظره هاشون بجای گفتن اهدافشون همدیگرو تخریب میکنن.به اعتقادات همدیگه توهین میکنن به خاطر یه تمن پول دعوا میکنن . همشون به جای تلاش به خدا توکل میکنن . جو گیر میشن و همیشه سوتی میدن یا گاف میزنن .و ... و.... و.... و.... میلیاردها موارد دیگه.من قصد به حاشیه کشوندن این بحث رو ندارم و این آخرین پستم بود
از همه بدتر خورش قیمه رو با پیاز یا شنیع تر از اون با سیر گاز می زنیم. خودمو میگما ...

Arash4484
26-05-2012, 13:25

باز هم اشتباه میکنی و سعی کن دیگه کلمه ما ایرانیها رو بکار نبری...
من اینطور نیستم(همه ی مواردی که گفتی بی استثنا) و خیلی از ایرانیها رو میشناسم که اینطور نیستن... و البته در کنارش شووینست هم نیستم که بگم مهد فرهنگیم یا عیوب هموطنامو نبینم.اما یکدفعه به یک ملت هم فحش نمیدم(این خودش چی حساب میشه؟!)، پس حکم کلی نده.
پست شما هم از اول حاشیه بود !

B U L U T
26-05-2012, 13:42
باز هم اشتباه میکنی و سعی کن دیگه کلمه ما ایرانیها رو بکار نبری...
من اینطور نیستم(همه ی مواردی که گفتی بی استثنا) و خیلی از ایرانیها رو میشناسم که اینطور نیستن... و البته در کنارش شووینست هم نیستم که بگم مهد فرهنگیم یا عیوب هموطنامو نبینم.اما یکدفعه به یک ملت هم فحش نمیدم(این خودش چی حساب میشه؟!)، پس حکم کلی نده.
پست شما هم از اول حاشیه بود !

چیزی رو که شخصی دیده بازگو میکنه
شما حق این رو که چی بگه و چطور بگه رو ندارید
نمیدونم چرا بعضیها به کلمه ایرانی الرژی دارن

عین بعضی از بچه های مذهبی که فقط اشتباهات و گناهان رو از خودشون میدونن نه مذهب (فقط ما بدیم زیبای بده نگاه نکن و ...)

Arash4484
26-05-2012, 13:52
چیزی رو که شخصی دیده بازگو میکنه
شما حق این رو که چی بگه و چطور بگه رو ندارید
نمیدونم چرا بعضیها به کلمه ایرانی الرژی دارن

عین بعضی از بچه های مذهبی که فقط اشتباهات و گناهان رو از خودشون میدونن نه مذهب (فقط ما بدیم زیبای بده نگاه نکن و ...)

شخصی با هفتاد میلیون دمخور بوده؟...
از کجا به این حکم کلی رسیده؟
چرا دارم از خودم دفاع میکنم پس حقش دارم، ولی کسی حق توهین به یک ملت و گروه بزرگی از انسانها : چه ایرانی- چه ترکی-چه افغان-چه فرانسوی، هرچی ... رو نداره
و این با گفتن منطقی و مودب عیوب فرق داره
و این آلرژی نیست شعوره..

bomberman
26-05-2012, 15:48
باز هم بحث های ترولی و انحرافی
اینترنت که قطع نشد پس تایپیک رو جمعش کنین دیگه،دیگه این بحث های بی ربط واسه چیه؟

SA3EDLORD
26-05-2012, 17:05
خاک بر سر ما ملت ترسو!
کانادا تظاهرات رو منع میکنن فرداش چند میلیون تو خیابونن!

اینجا میگن اینترنت قطع میکنیم و ...... ملت میان حرفای روشن فکرانه میزنن! : ترو خدا نکنید! اینا دیگه چقد خرن! خب اگه تو خر نیستی یه کاری بکن! (شامل خودم هم میشه!)

h!tman
26-05-2012, 17:10
با همون یه لیوان اب نخوردن کلی به کفار میشه ضربه زد. این یک اصل اساسی در پدافند غیر عامل محسوب میشه .
ببنید عزیزان من گاهی دژمن ضربه می زنه ولی ضربش انچنان محکم نیست که ما به نقطه جوش برسیم انوقت ماباید یه ضربه محکم خودمون به خودمون بزنیم تا بجوش بیایم و با انها بجنگیم.

آب رو بخوریم بعد تف کنیم آمریکا تسونامی بیاد ؟:دی

dark-sky
26-05-2012, 17:33
خاک بر سر ما ملت ترسو!
کانادا تظاهرات رو منع میکنن فرداش چند میلیون تو خیابونن!

اینجا میگن اینترنت قطع میکنیم و ...... ملت میان حرفای روشن فکرانه میزنن! : ترو خدا نکنید! اینا دیگه چقد خرن! خب اگه تو خر نیستی یه کاری بکن! (شامل خودم هم میشه!)
خوب ببین این ریشه در موسیقی ما داره . وقتی اهنگ ایرانی گوش می دی فقط باسن ادم به حرکت در میاد ولی موسیقی اونامخصوصا متال یه جوری گوش می دی می خوای دک و دهن چندنفرو جلا بدی.

B U L U T
26-05-2012, 19:50
شخصی با هفتاد میلیون دمخور بوده؟...
نیازی نیست با 70 میلیون نفر دمخور باشه چون توی 70 میلیون 1 یا 2 یا 3 میلیون نفر شاید خوب باشن (بعید میدونم)
مونده خوب بودن رو به چی معنی کنی
چون من خوب بودن رو به شخصی که از خوب بودن حرف میزن نمیگم

از کجا به این حکم کلی رسیده؟
سادس تجربه خودش رو میگه !
فکر میکنم خارج کشور نرفتی کافی کمی زندگی کنی باهاشون

چرا دارم از خودم دفاع میکنم پس حقش دارم، ولی کسی حق توهین به یک ملت و گروه بزرگی از انسانها : چه ایرانی- چه ترکی-چه افغان-چه فرانسوی، هرچی ... رو نداره
و این با گفتن منطقی و مودب عیوب فرق داره
عزیزم به ملتی که اینن توهین هم یه نوع لطفه. فکر میکنی تحریم توهین نیست فکر میکنی بعضی از شخصیت ها توهین نیستن برای هر انسانی
ایران رو ولش کن انسانیت فراتر یک نام هست

و این آلرژی نیست شعوره..
به نظر من هرکسی یه چیزی رو دوست داره یا منافعش در اونه بعد اون رو یه ابزار میکنه برای محافظت (سپر) از واقعیت تلخ
ولی شما هر چیزی رو بیارید وسط فقط تنها چیزی که میمونه انسانیت ایرانی خوب بودن یا با فرهنگ ایرانی تنها یه انشعاب از انسانیت که بدون نام ایران هم معنی پیدا میکنه

Arash4484
26-05-2012, 21:27
ببین گرامی، اینها که گفتن نداشت(اظهر من الشمس...)...یکجور دیگه من حرفمو بزنم: من یا شما ممکن بود در گینه یا در مسکو یا شیکاگو بدنیا میامدیم... کشور و ارزش ویژه دادن به یکسری انسان درون مرزها هیچ توجیه منطقی نداره...یکم دید بین المللی لازمه..چیزی به اسم انسانیت ایرانی نداریم، قواعد و نیازها و اخلاق حقوق اساسی برای موجودی به اسم انسان در سراسر خاک یکیه..
اما من در یک منطقه جغرافیایی بدنیا آمدم. اینجا در شناسنامه ام ثبته. حالا بر فرض شخصی بگه تمام افراد این منطقه احمقن، منم ببینم احمق نیستم و همینطور افرادی دیگه. چرا نباید به حرف کلیش اعتراض نکنم؟
هیچ بحث احساسی نیست ...شما میگی در مجموعه A تا Z همه بد هستند، من میگم به حکم رفتار متفاوت C و H و R فرض شما غلطه.
مگر کسی منکر فضای دروغ آمیز و ریاآفرین-فساد گسترده-دزدیها از پس کوچه ها تا نوک کوه ها میتونه بشه؟ جامعه ایران دچار امراض بیشتر از یک جامعه نرماله و باید درمان بشه.
برای مثال یکی برای شوخی یا توهین به مقدساتش میخاد کل شهر و شبکه و بند و بساط رو ببنده، بعد که میگن غلطه و اعتراضها جواب میده میاد دروغ زنی هم میکنه...

*

عزیزم به ملتی که اینن توهین هم یه نوع لطفه. فکر میکنی تحریم توهین نیست فکر میکنی بعضی از شخصیت ها توهین نیستن برای هر انسانی
فکر میکنی تحریم توهین نیست فکر میکنی بعضی از شخصیت ها توهین نیستن برای هر انسانی
نه من مواردی مثل تحریم و چه و چه ابزارهای اقتصادی در دست کشورها میبینم که ورژن لایت تری هستن از جنگ و توطئه، نه توهین.
ورفتار اون شخصها که منظورتونه هم به خودشون مربوطه مگه با سازوکار دموکراتیک آمدن که من از انتخابشون در سطح جهان خجالت بکشم؟
اگر منظورتون رفتار در گیتها و... است، یکورایی بعد یازده سپتامبر جهانی شده...
**

این ها شبیه تجربه نیست و اگر هم بر فرض رخ داده صرف اینکه یکی در رفتار فردیش رینگ اسپورت رو ارتقا کل ماشین تلقی میکنه حکم کلی نمیشه، چند تا ایرانی اصلا تا این خطهان؟...از اونور من هم آدم دیدم 300 میلیون ماشین خریده یکذره اخلاقش عوض نشده(اینم تجربه منه دیگه...انحصاری که نیست بیان تجربه ها ؟)
من نگفتم این دیده های غلطه یا نگو(چیزی که شما فرض کردی) گفتم حکمی که از این میگیری دارای سازوکار جامعه شناسانه نیست و غلطه.
و خیلیهاش رو هم که ایشون نقل کرد با پوست و خون! تجربه کردم
ولی چرا بعضیهاش شبیه تجربه نیست؟ برای اینکه من 100بار مسافر هواپیما بودم و شاخ در میارم یکی میگه تو هواپیما بزن و برقص شده...تو خط تهران-بندر که هیچی..تو خط آنتالیا هم از این خبرا نیست!تو خطهای اروپایی که ربایش محسوب میشه! مگه مینی بوسه؟ میگرین آویزونت میکنن! (پس در همه بعیده: داخلی-توریستی-بین المللی)
ایشون یک چیزی شنیده اونی که شنیده این بوده که نرسیده به مرز هوایی روسری ها رو در میارن...فکر کنم این منظورشونه.
حالا دیدی کی رفته و...اینجوری بچه گانش نکنید...

ترولی و انحرافی
خوب شد یک تاپیک ترول راه افتاد هر بحث جدیی رو تشبیه کنیم به ترول بازی...یعنی یکذره بحث عمیق بشه میشه انحراف؟

منم خیلی کوتاه و در حد حوصله گفتنی ها رو گفتم، دیگه حرفی ندارم.

ArashMiniStar
26-05-2012, 21:35
یعنی چی با چه اجازه ای همچین کاری رو میکنن؟؟؟
چقدر ------------------------------ و نمیدونستم!:24:

B U L U T
26-05-2012, 22:24
ببین گرامی، اینها که گفتن نداشت(اظهر من الشمس...)...یکجور دیگه من حرفمو بزنم: من یا شما ممکن بود در گینه یا در مسکو یا شیکاگو بدنیا میامدیم... کشور و ارزش ویژه دادن به یکسری انسان درون مرزها هیچ توجیه منطقی نداره...یکم دید بین المللی لازمه..چیزی به اسم انسانیت ایرانی نداریم، قواعد و نیازها و اخلاق حقوق اساسی برای موجودی به اسم انسان در سراسر خاک یکیه..
اما من در یک منطقه جغرافیایی بدنیا آمدم. اینجا در شناسنامه ام ثبته. حالا بر فرض شخصی بگه تمام افراد این منطقه احمقن، منم ببینم احمق نیستم و همینطور افرادی دیگه. چرا نباید به حرف کلیش اعتراض نکنم؟
هیچ بحث احساسی نیست ...شما میگی در مجموعه A تا Z همه بد هستند، من میگم به حکم رفتار متفاوت C و H و R فرض شما غلطه.
مگر کسی منکر فضای دروغ آمیز و ریاآفرین-فساد گسترده-دزدیها از پس کوچه ها تا نوک کوه ها میتونه بشه؟ جامعه ایران دچار امراض بیشتر از یک جامعه نرماله و باید درمان بشه.
برای مثال یکی برای شوخی یا توهین به مقدساتش میخاد کل شهر و شبکه و بند و بساط رو ببنده، بعد که میگن غلطه و اعتراضها جواب میده میاد دروغ زنی هم میکنه...

*
فکر میکنی تحریم توهین نیست فکر میکنی بعضی از شخصیت ها توهین نیستن برای هر انسانی

نه من مواردی مثل تحریم و چه و چه ابزارهای اقتصادی در دست کشورها میبینم که ورژن لایت تری هستن از جنگ و توطئه، نه توهین.
ورفتار اون شخصها که منظورتونه هم به خودشون مربوطه مگه با سازوکار دموکراتیک آمدن که من از انتخابشون در سطح جهان خجالت بکشم؟
اگر منظورتون رفتار در گیتها و... است، یکورایی بعد یازده سپتامبر جهانی شده...
**

این ها شبیه تجربه نیست و اگر هم بر فرض رخ داده صرف اینکه یکی در رفتار فردیش رینگ اسپورت رو ارتقا کل ماشین تلقی میکنه حکم کلی نمیشه، چند تا ایرانی اصلا تا این خطهان؟...از اونور من هم آدم دیدم 300 میلیون ماشین خریده یکذره اخلاقش عوض نشده(اینم تجربه منه دیگه...انحصاری که نیست بیان تجربه ها ؟)
من نگفتم این دیده های غلطه یا نگو(چیزی که شما فرض کردی) گفتم حکمی که از این میگیری دارای سازوکار جامعه شناسانه نیست و غلطه.
و خیلیهاش رو هم که ایشون نقل کرد با پوست و خون! تجربه کردم
ولی چرا بعضیهاش شبیه تجربه نیست؟ برای اینکه من 100بار مسافر هواپیما بودم و شاخ در میارم یکی میگه تو هواپیما بزن و برقص شده...تو خط تهران-بندر که هیچی..تو خط آنتالیا هم از این خبرا نیست!تو خطهای اروپایی که ربایش محسوب میشه! مگه مینی بوسه؟ میگرین آویزونت میکنن! (پس در همه بعیده: داخلی-توریستی-بین المللی)
ایشون یک چیزی شنیده اونی که شنیده این بوده که نرسیده به مرز هوایی روسری ها رو در میارن...فکر کنم این منظورشونه.
حالا دیدی کی رفته و...اینجوری بچه گانش نکنید...

ترولی و انحرافی

خوب شد یک تاپیک ترول راه افتاد هر بحث جدیی رو تشبیه کنیم به ترول بازی...یعنی یکذره بحث عمیق بشه میشه انحراف؟

هر سیستم حکومتی رو ملتش میسازن علاوه بر اون هر نظام ایدولوژیک براساس نتایجش سنجیده میشه (فکر میکنم کوتاه تر از این نمیشه)
نتایجی که ما بدست اوردیم چیه
اگه بیشتر فکر کنیم میفهمیم که هیچ وقت اصول رو از زاویه معرفتی دنبال نمیکنیم تعریف ملت ما اینه چیزی که نفع داره خوبه و چیزی به نفعمون نیست بده و تابع هیچ گونه اصول یکسان نیستیم که بر همه دلالت کنه
من با هیچ کدوم از عقاید و علایقی مخالف نیستم مشکل اصلی که در جامع ما وجود داره اینه که نمی تونیم بپزیریم که برای بدست اوردن چیزی مشترک باید مشترکات رو دنبال کنیم
شخصی از ایران بد میگه ولی از لندن نه چرا ؟ سادس چون شخصی که اونجا زندگی میکنه راحتی رو با این که مال اون کشور نیست رو احساس میکنه راحتی که در اینجا نمیبینه و این راحتی حاصل یک کلمه نیست حاصل
یک جامعه هست جامعه ای که تشکیل شده از انسان های با طرز فکر متفاوت ولی معتقد به اصول یکسان ( انسانیت ) حقوق یکسان احترام که یک اصول انسانی فراتر از منافع، حاصل انسان بودن نه یک ابزار

ماشین(خودرو) اونجا هم هست اینجا هم هست امار تصادفاتمون رو دیدید با اینکه تلوزیون ماهواره هست خیلی راحت رانندگیشون حتی زندگیشون رو میبینیم ولی هیچ تفاوتی در ما نمیکنه چرا؟
چون به ایده ال ها فکر نمیکنیم محدود شدیم به یک نام که با اون نام هرچی که دوست دارن به خوردمون میدن مثل مذهبی یا ....

ممنون

bomberman
26-05-2012, 22:27

چی میگی بابا؟خدایی موضوع تاپیک رو ببین و با پست های بچه مقایسه کن
چند نفر ریختین تو این تایپیک و به کل مردم این کشور توهین میکنین و باز دم از فرهنگ میزنین،خدایی آدم اعصابش خورد میشه
از همون اول که جناب Переклад не اون دوتا پست رو نوشتن فهمیدم که بحث تو این تایپیک دیگه تموم نمیشه و شر تازه شروع شده
اونایی که دارن به کل ملت ایران توهین میکنن و به همه میگن بی فرهنگ،با همین جملشون فرهنگ خودشونو رو دارن نشون میدن و کلا اساس فرهنگ رو دارن زیر سوال میبرن
حالا شما میگی این بحثا انحرافی نیست؟

Black Water
26-05-2012, 22:46
بعده یه سه چار ماه اومدیم وصل شیم به اینترنت تازه میگن میخواد 10 دقیقه قط بشه
مارفتیم بابا

محمد88
27-05-2012, 02:56
یاد شب های برره افتادم که شیشه ی خونه های خودشون رو میشکستن به نشانه ی اعتراض :22::27:

مصطفی
27-05-2012, 05:20
من از مدیران میخوام که تاپیک رو ببندند

چرا وفتی یه پست اشتباه میدیم زود پاک میشه و همکاران انجمن تراش وظیفه شون رو انجام میدن و مدیران و ناظران هم بعضی تاپیک ها رو میبندند ولی این تاپیک بدون هیچ دلیلی با اینکه باعث اختلاف بین دوستان میشه و موضوعش هم به کل تمام شده بسته نمیشه ؟

چه کسی پاسخگوئه ؟

VAHID
27-05-2012, 12:51
منم قبول دارم تاپیک دیگه داره به انحراف کشیده میشه و بحث های الکی ........

AMIR-AIRGUNNER
27-05-2012, 15:51
چرا از کاه کوه درست میکنید؟ خب بگید مخالفید . این حرفای الکی و درد دل کردنا چیه؟ از بس که ما ایرونیا بی فرهنگ به تمام عیاریم هیچکارمون درست نیست و واقعا برای جهان یک ننگ هستیم
من مخالف این طرحم
دوست عزیز اگه شما خودت بی فرهنگ به تمام عیار هستی دیگه این قضیه رو به تمام ایرانیا نسبت نده :46:مشکلات فرهنگی وجود داره ولی راه گفتنش با این لحن نیست

Black Water
27-05-2012, 16:04
دوست عزیز اگه شما خودت بی فرهنگ به تمام عیار هستی دیگه این قضیه رو به تمام ایرانیا نسبت نده :46:مشکلات فرهنگی وجود داره ولی راه گفتنش با این لحن نیست
تازه داشت این بحث جنجالی میخوابید اینم اومد یه عرض اندامی بکنه