PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسایی که در ساخت نرم افزارن بیان تو. چطوری تو نرم افزار totalmedia تلتکست فارسی رو درست کنیم؟

Ghaioom
22-05-2012, 18:50
با سلام

در نرم افزار totalmedia که برای تماشای کانال های دیجیتال هست تلتکست فارسی رو پشتیبانی نمیکنه. به صورت خرچنگ قورباغه میاره.

نمونه عکس زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب از اونایی که برای ویرایش فایل های نرم افزاری وارد هستن یا خود نرم افزار رو دانلود کنن یا میدونن کدوم فایل رو باید ببینن بگن بدیم بهشون تا اگه میشه روش کار کنن و مشکل رو حل کنن.

لینک دانلود نرم افزار:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال موقع نصب:
PMZY49-D29GGJQP63-KT7DG84T
یا
uunr2s-wwvx2h4xbp-dpxatb9p
در ضمن اینو بگم که تو dvbviewer میشه تلتکست رو با پلاگین، فارسی دید ولی گاهی وقتا موقع مشاهده خطا میده که باید ببندیش. و کلمات گ و ژ رو به صورت ک و ث نشون میده.
با تشکر

Ehomaie
03-06-2012, 17:14
آقا بعد از کلی تلاش با dvbviewer 9 من تونستم تلتکست فارسی رو ببینم. اما حروف از هم فاصله دارند و خوب دیده نمی شن. خود برنامه ها کرکش بده. دم به دقیقه ارور می ده. واسه تلتکست فارسی هم تو قسمت فونتها فونت stencil از همه بهتر نشون می ده.

Ghaioom
03-06-2012, 20:22
آقا بعد از کلی تلاش با dvbviewer 9 من تونستم تلتکست فارسی رو ببینم. اما حروف از هم فاصله دارند و خوب دیده نمی شن. خود برنامه ها کرکش بده. دم به دقیقه ارور می ده. واسه تلتکست فارسی هم تو قسمت فونتها فونت stencil از همه بهتر نشون می ده.
کلی تلاش منظورتون ترفند فارسی کردن تلتکست رو تو نت دیدین؟
آره نرم افزار dvbviewer گاهی وقتا خطاهایی میده رو تلتکست فارسیهم خطا میده رو کرک هم میده. کرک رو درست اجرا کنین مشکلی پیش نمیاد! اگه نتونستین درست کنین یکم مشکل میشه. کنار فایل نصب یه فایل متنی هست که توش برای کرک گفته.

به نظر من فونت Courier New بهتر از همس. تست کنید میفهمین. چسبیده تر نشون میده. اون فونت از هم جدا میکنه!

موفق باشید/

Ghaioom
12-06-2012, 14:46
یعنی کسی نبود؟!!!

EPG (راهنمای الکترونیک برنامه ها) هم تو TotalMedia فارسی نیست علائم عجیب قریب نشون میده!! مثل تلتکست. تو DVBViewer میشه اینم فارسی دید.
برای این نرم افزار متاسفم که از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه چون نرم افزار خوبی و راحتی برای تماشای کانال های دیجیتال هست. :13:

nargestia
15-07-2013, 12:38
ای وووووووووووووای یعنی هیچ راهی نیســـــــــــــــت جــون من ؟? :n13::n28: