PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد ناحیه قلب

Life24
22-05-2012, 17:24
سلام
من هر چند وقت یک بار شاید هر چند ماه یک بار . یک قسمت از رگ قلب (البته اگر درست بگم) میگرفت
برای چند ثانیه نمیتوانم کامل نفس بکشم و چند ثانیه صبر میکردم مثل 20 ثانیه خوب میشد .
الان 2 بار هست. که این قسمت درد میگیره و چندین ساعت طول میکشه و دستم رو تکون بدم این درد زیاد میشه و درد حس میکنم
از قلب هست یا مشکل دیگه؟>
22 ساله هستم و تست چکآپ دادم و چربی و قند اینها ندارم. ایا از استرس هست؟ نیاز هست برم متخصص قلب

Life24
22-05-2012, 20:35
استامینیوفن و متوکاربامول خوردم. فکر کردم گرفتگی عضلانی هست اما اصلا خوب نشد
اگر تا فردا خوب نشد میرم متخصص قلب
کسی نظر خاصی نداره؟

Life24
22-05-2012, 20:45
چند روز هم هست که رنگ صورتم هم تغیر پیدا کرده و حالت مریضی دارم

morsadr
23-05-2012, 16:38
سلام
من هر چند وقت یک بار شاید هر چند ماه یک بار . یک قسمت از رگ قلب (البته اگر درست بگم) میگرفت
برای چند ثانیه نمیتوانم کامل نفس بکشم و چند ثانیه صبر میکردم مثل 20 ثانیه خوب میشد .
الان 2 بار هست. که این قسمت درد میگیره و چندین ساعت طول میکشه و دستم رو تکون بدم این درد زیاد میشه و درد حس میکنم
از قلب هست یا مشکل دیگه؟>
22 ساله هستم و تست چکآپ دادم و چربی و قند اینها ندارم. ایا از استرس هست؟ نیاز هست برم متخصص قلب

به احتمال زیاد مال قلب نیست .
می تواند استرس عصبی و یا درد جدار قفسه سینه باشد . ولی در هر صورت مراجعه به پزشک و یک معاینه اولیه و انجام یک نوار قلب بی ضرره :11:

Life24
26-05-2012, 16:31
به احتمال زیاد مال قلب نیست .
می تواند استرس عصبی و یا درد جدار قفسه سینه باشد . ولی در هر صورت مراجعه به پزشک و یک معاینه اولیه و انجام یک نوار قلب بی ضرره :11:

سلام .
اول به دکتر مراجعه کردم و ایشون گفت از قلب هست و یک سری نوار قلب و عکس نوشت و گفت برو متخصص قلب.
رفتم متخصص قلب و چک کرد و اینها و گفت مشکل خاصی نیست اما این سری قرص پروپرانول را بخور. اما دقیق نفهمیدم مشکل از چی هست.
گفت باید استرس هم کم شود.و برای ورزش هم سبک باشه و برای ورزش مایعات زیاد مصرف کن.
با تشکر از شما