PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا سیستمم اینطوری شد؟!!

hes25
22-05-2012, 15:36
سلام خدمت اساتید

آقا من الان با این یکی ویندوزی که تازه نصب کردم پنجمین باری میشه که توی این هفته دارم ویندوز نصب میکنم! هر دفعه که نصب میکنم جرات خاموش کردن ندارم چون میدیدم دائم صفحه آبی میاد!

من سیستمم و سه سال پیش خریدم ولی تا الان هیچیش نبود نه ایرادی داشت نه ویروسی میگرفت هیچی... اصلا خیلی خوب بود هر شیش ماه یکبارم بزور ویندوز عوض میکردم اونم فقط برای تنوع!

اما الان نمیدونم چکار کنم خسته شدم هر روز باید یه ویندوز نو نصب کنم!...از ویروس کشم استفاده کردم (با کسپر) هنوز دو ساعت نشده... 20 تا 30 تا ویروس پیدا میکنه! بعدم به محض اینکه مثلا ریستی چیزی بکنم و دوباره چک میکنم ده تا دیگه پیدا میکنه!

کل هاردمم ویروس کشی کردم شاید 100 تا پیدا کرد! (نمی دونم از کجا اومدن که ...من اصلا تو سایت خاصی هم نمیرم!؟) اما بازم بعد یکی دو روز کند میشه و فقل میکنه و ریست..... در آخرم صفحه مرگ میاد!!!

الان از روی ناچاری اومدم بپرسم این مشکلش چیه؟

راستی یه چیز دیگه اینکه درایور کارت گرافیک و چند تا برنامه مربوط به اینترنت و هم موقع اجراش این پیغام و میده! (آبدیتم کردم بازم نشد! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
22-05-2012, 22:54
سلام
برای مشکل صفحه آبی پست اول این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونید و فایل مورد نظر رو در همون تاپیک قرار بدین تا بررسی بشه.
برای مشکل ویروسی بودن هم به اورژانس سیستمهای آلوده مراجعه کنید تا دوستان بیشتر کمکتون کنند.