PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل dvd به mkv ؟

Masoud.N50
18-05-2012, 20:31
سلام
یه سوال داشتم در مورد تبدیل dvd به mkv یا avi
حتما فیلمهای mkv با حجم پایین و کیفیت 720p رو دیدید،اول اینکه میخوام بدونم چطوری مثلا یک فیلم 4 گیگی رو میشه به حجم پایین (مثلا 700 مگ) تبدیل کرد اونم بدون افت کیفیت؟و اینکه فیلمی که قرار تبدیل بشه حتما باید حجم زیادی داشته باشه؟مثلا نمیشه یک فیلم 1 گیگی رو به 500 مگ تبدیل کرد بدون افت کیفیت؟برای اینکار سخت افزار خاصی نیازه؟منظور کارت کیچر یا ... ؟نرم افزارهای زیادی رو تست کردم از جمله نرم افزارهای Xilisoft ولی از هیچکدوم جواب نگرفتم
ممنون

GHAGHALEELEE
18-05-2012, 22:09
سلام داداش
با برنامه StaxRip این کار رو انجام میدن.منتهی کونورتش زمانبر هست.البته اگه سیستمت قوی باشه زمانش کمتر میشه.شاید برای اولین بار باشه تو این فروم اسم این نرم افزار رو بشنوی.فقط بایست klit code pack رو نصب کنی.فشرده سازی با اوج کیفیت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Scrat
18-05-2012, 22:23
سلام
وقتی یک DVD ( فیلم ) رو بر روی هارد کپی میکنیم حجمی حدود 4 گیگا بایت فضا را اشغال میکند که بسیار بی مورد هست .
وقتی فیلم را کپی میکنیم دو فالدر Audio-ts و Video-ts ایجاد میشود .
الان میخوام این دو فایل رو از طریقی برنامه هایی که معرفی میکنید به فایل کم حجم با پسوند MKV یا هر چی که مسلماً تا زیر 700 مگا بایت حجم را کم میکند تبدیل کنم .
لطفاً راهنمایی کنید .
تشکر پیشاپیش

GHAGHALEELEE
21-05-2012, 20:58
نرم افزار بالا که گفتم این قابلیت رو داره.برنامه های دیگر کونورت (تبدیل فرمت) هم این قابلیت رو داره.شما توی این جور نرم افزارها توی گزینه add گزینه dvd یا disk رو انتخاب میکنید.بجز نرم افزاری که من گفتم بقیه نرم افزارها کیفیت خوبی بهتون نمیده.