PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیمیت کردن سرعت دانلود کامپیوترهای متصل به مودم

arman.71
18-05-2012, 16:22
سلام
من مودم D-Link 2640U دارم. می خوام سرعت دانلود هر کامپیوتر رو محدود کنم. یعنی سرعت دانلود هر کامپیوتر از یه حدی بیشتر نشه. (مثلاً 30 کیلوبایت بر ثانیه)
نمی دونم با نرم افزار NetLimiter 3 می شه اینکار رو کرد یا نه؟ اگه می شه، چطوری؟

:10:

arman.71
25-05-2012, 22:31
mac address ـه همه‌ی کامپیوترها و .. رو دارم. IP ـشون رو هم دستی وارد کردم.
راهی هست که از نظر سرعت همه رو محدود کنم؟
اگه با تنظیمات مودم بشه که خیلی عالیه. ولی اگه یه کامپیوتر بشه admin و همه رو کنترل کنه ، بازم خوبه.

لطفاً راهنمایی کنین.

MicrosoftH
31-05-2012, 22:24
بهتره یک سری به لینک زیر بزنی (البته این کار شما با همین نرم افزار امکان پذیره ولی دوست عزیز با یک سرچ ساده در گوگل به نتیجه خواهید رسید ):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirinice
12-08-2013, 23:04
با سلام
دوست عزیز Netlimiter مربوط به اون سیستمی میشه که روش نصب شده باشه:n26:
مشکل دوستان اینه که میخوان از داخل خود روتر سرعت و حجمی رو که به سیستم های خاص میره رو تعریف کنن:n13:
این هم بستگی به خود مودم داره که توش منوی تنظیماتشو اون شرکت خاص گذاشته باشه...:n24:
مثل filtering-limitation-DCHCP definer , ....:n25:
اگه اطّلاعاتی در این زمینه دارید که کامل باشه بطف کنید بفرستید ایمیلم:n17:
من زبانم خوب نیست بشینم تنظیمات ترجمه کنم...:n28:
مودمم D-link-DSL-2640uهستش:n16:
متشکرم:42:
amirinice@gmail.com

khelane
13-08-2013, 20:58
عزیز فکر کنم میتونی تو تنظیمات مودم Qos سرویس با کیفیت بالا quality of service رو فعال کن اونجا مک ادرس یا مشخصات رو میدی و سرعت دانلود ... رو براشون تعریف میکنی باید ببینی مودمت این قابلیت رو داره یا نه .... تو دفترچه یا سایتش یه نگاه بنداز
موفق باشی

ضمنا در اینده برای مشکلتون اگه تو سایت نبود یا قدیمی بود یهتره یه تایپیک جدا تشکیل بدید
ب اسپاس

n_yaghmaei
20-08-2013, 13:22
بسته به نوع شبکت اگه شبکه بزرگی داری بهتره از یک روتر mikrotik یا اگر کامپیوتر کنار افتاده داری از یک روتر برد mikrotik استفاده کنی روتر حدود 2 تومان و روتر برد حدود 200-300 تومانه
ولی اگر شبکت کوچیکه از net limiter روی همه کامپیوتر ها استفاده کن می تونی از ICS و Netlimiter روی یک کامپیوتر هم استفاده کنی
ولی اگر برای جلوگیری از دانلود می خوای کافیه روی همه کامپیوتر ها Internet download manager بریزی و رجیسترش نکنی خود نرم افزار دیگه اجازه دانلود نمیده