PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ارور Windows explorer has stopped working

nish33
18-05-2012, 14:31
سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم تو windows 7 اونم اینه که وقتی وارد ویندوز میشم این پیغام رو میده و کلا ویندوز هنگ میکنه:Windows explorer has stopped working
دوستان لطفا کمک کنن:41:

jafarian
26-05-2012, 23:19
سیستم عامل خودتون ریستارت کنید قبل از ورود به ویندوز دکمه f8 بزنید بعدش گزینه safe mode انتخاب کنید وارد ویندوز بشین بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید طبق شکل اول داخل سربرگ مربوطه تیک گزینه مورد نظربردارین طبق شکل دوم هم تیک گزینه مورد نظر بزنید بعدشم تایید اوکی کنید وقتی که پیغام ریست داد تایید کنید سیستم بزارین بصورت عادی بالا بیاد ببینید مشکلتون رفع میشه این مورد داخل سایت مایکروسافت اشاره کرده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dew Drop
26-05-2012, 23:56
سلام
طبق قوانین ...

3- در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید. این عنوان باید در رابطه با سؤال ، مشکل و یا پیغام باشد.

عنوان ویرایش شد.

A_Arman
29-05-2012, 19:12
دمتون گرم ...
خیلی خوب بود

haltamti
04-04-2013, 20:14
میشه دوباره آپ کنید؟ عکسها مشخص نیست

jafarian
05-04-2013, 15:07
میشه دوباره آپ کنید؟ عکسها مشخص نیست

عکسها را از نوع پایین آپلود کردم شما در مورد مشکلتون کامل توضیح بدین اگر با رفتن به این مسیر مشکلتون رفع نشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

haltamti
05-04-2013, 18:22
مشکل با ارور Windows explorer has stopped workingخسته شدم از این ارور!!! هرکاری میکنم حتی با روش های بالا ولی باز هم حل نمیشه! لطفا یه راه حل درست درمون یا نرم افزار مناسب قرار بدین.لطفا کمک کنید

haltamti
13-04-2013, 10:39
لطفا جواب سوال منو بدین.مگه خودتون نگفیتین که اگه مشکلی داشتین بگین؟؟؟؟؟؟

haltamti
21-04-2013, 16:37
جناب مدیر سایت جون مادرت جواب منو بده!!!! یه راه حلی برام پیدا کنید خواهشا

Beta
21-04-2013, 17:38
اول اینترنت اکسپلور رو باز میکنی ، میری قسمت اینترنت آپشن.(Internet Option)
سربرگ General ،روی Delete کلیک میکنی ،پنجره ای که باز شد همرو تیک میزنی بعد روی Delete کلیک و بعد Ok .
خب دوباره همین Internet Option ، سربرگ General روی Settings قسمت Browsing History کلیک میکنی ، پنجره ای که باز شد آپشن باتون رو روی Automatically میزاری و Disk Space To Use رو عدد 250 وارد کن و OK.
خب حالا توی اینترنت آپشن سربرگ Advanced روی Rest کلیک میکنی و بعد Ok.
---------------------------------------------------------------------------------------------
حالا Run رو اجرا کن دستور regedit رو تایپ کن اینتر.

این مسیرو که رفتی همه ی زیر پوشه هارو پاک کن.

haltamti
21-04-2013, 19:02
با تشکر از پاسختون،این مراحل رو انجام دادم اگه هر اتفاقی پیش اومد بهتون اطلاع میدم.فقط خواهشا جواب بدین.مرسی

haltamti
21-04-2013, 19:16
متاسفانه باز هم ارور windows expelorer has stopped working ظاهر شد و تمام پوشه ها و نرم افزار ها بسته شد.در ضمن این ارور ریطی به اینترنت اکسپلورر ندارد.

Beta
21-04-2013, 19:30
خب ویندوز رو ریستارت کن قبل از بالا اومد ویندوز کلید تابعی F8 رو تند تند بزن و وارد Safe Mode بشید:
Task Manager رو اجرا کن سربرگ Prosecces و explorer.exe رو پیدا کنید و End Process.
حالا سربرگ Applications روی New Task... کلیک کرده و Explorer.exe رو تایپ کنیدو Ok.

haltamti
23-04-2013, 16:54
متاسفانه باز هم ارور windows expelorer has stopped working ظاهر شد و تمام پوشه ها و نرم افزار ها بسته شد.واقعا تو این یکی موندم!!! نمیدونم مشکل از کجاست!!!!!!

Beta
23-04-2013, 17:09
اینو هم انجام بدید ، اگه نشد به فکر عوض کردن ویندوز باشید.:n02:
MalwareBytes رو دانلود + آپدیت ، Full Scan کن ببین چیزی پیدا میکنه ؟!

haltamti
24-04-2013, 09:18
بله ده مورد پیدا کرد و منم هر ده مورد رو delete کردم ولی این ده مورد چندتاش کرک و پچ نرم افزارها بود!!! خلاصه من این روش رو هم اجرا کردم و فعلا هم اتفاقی نیفتاده! ولی مشکل از ویندوز نیست چون چندین بار ویندوز رو عوض کردم ! من تقریبا 15 سال هست که کارم با ویندوز و نرم افزار هست ولی تا حالا به چنین مشکلی بر نخورده بودم،توی بعضی از سایت های خارجی این ارور رو جزو ناشناخته های ویندوز7 میدونن ولی بالاخره باید یه راه حلی باشه دیگه...

mtchabok
24-04-2013, 13:37
سلام
به احتمال خیلی زیاد یه ویروس هست
سریعترین راه حل ممکن تعویض ویندوز هست که بعد از انجام به هیچ وجه درایو های دیگه رو باز نکنید بعد توسط سی دی یا دی وی دی آنتی ویروس نصب کنید سپس اگه امکانش بود آپدیتش کنید و کل سیستم رو اسکن کنید.
هر مورد مشکوکی رو بلافاصله پاک کرده و از نصب برنامه های مشکوک هم جلوگیری کنید .
به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه .

haltamti
25-04-2013, 11:32
باز هم این ارور ظاهر شد! این ارور ربطی به سخت افزار هم داره؟یه لحظه شک کردم شاید ربطی داشته باشه اما سیستم من بالا هست. واقعا موندم توش! کلافه شدم اگه واقعا از دوستان کسی میتونه بهم کمک کنه.
نظرتون راجع به ویندوز8 چیه و اینکه کدام نسخه برای لپ تاپ مناسب تر است؟

Beta
25-04-2013, 11:43
شاید هاردت مشکل داشته باشه:
با نرم افزار HD Tune یه بررسی کنید.

Master Root
25-04-2013, 11:44
به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برید و طبق مراحلی که گفته انجام بدید برطرف میشه.
موفق باشید

mtchabok
25-04-2013, 11:50
باز هم این ارور ظاهر شد! این ارور ربطی به سخت افزار هم داره؟یه لحظه شک کردم شاید ربطی داشته باشه اما سیستم من بالا هست. واقعا موندم توش! کلافه شدم اگه واقعا از دوستان کسی میتونه بهم کمک کنه.
نظرتون راجع به ویندوز8 چیه و اینکه کدام نسخه برای لپ تاپ مناسب تر است؟

:n13: به نظر من که در درایوهای دیگه تون ویروس هست که بعد از نصب ویندوز با وارد شدن به اون درایوهاتون ویروس خودش رو به explorer میچسبونه و همین باعث میشه که ارور بده .
ویندوز 8 پرو عالی هست و اگه از لحاظ سخت افزاری محدودیت ندارید همین رو نصب کنید . بعد از نصب حتما آنتی ویروس نصب کنید و همونطوریکه قبلا گفتم آپدیت کنید و کل سیستم رو اسکن کنید .
بعد شروع به نصب برنامه ها کنید .
موفق باشید

haltamti
25-04-2013, 12:22
نرم افزار
HD Tune
​روش کار با این نرم افزار رو هم بگید.

haltamti
25-04-2013, 12:24
قوی ترین آنتی ویروس رو هم برای مشکل من معرفی کنید.من از ماکروسافت سکیوریتی استفاده میکنم.

Beta
25-04-2013, 12:30
شما از Emsisoft Antimalwareاستفاده کنید خیلی بهتره!
HD Tune روش کار نمیخاد که،چنتا سر برگ داره ، شما Error Scan کنید، و یه نگاهی به سربرگ Health بندازید.

haltamti
25-04-2013, 19:02
لطفا لایسنس رایگان Emsisoft Antimalware رو هم بذارید.

haltamti
26-04-2013, 12:28
Emsisoft Antimalware
این نرم افزار فوق العاده هست واقعا از راهنمایی شما ممنونم خیلی خیلی لطف کردید.من با سایر نرم افزار ها سیستمم رو اسکن میکردم و چیزی پیدا نمیکرد اما با این فقط 95 تروجان پیدا کرد. یکسری از سایت ها که به زبان روسی هستن گفتن لایسنس 6 ماهه رایگان این نرم افزار رو میدن اما من چیزی متوجه نمیشم اگه لطف کنید این لایسنس رایگان هم در اختیار ما بذارید واقعا ممنون میشم.خدا خیرتون بده

Dew Drop
26-04-2013, 17:45
Emsisoft Antimalware
این نرم افزار فوق العاده هست واقعا از راهنمایی شما ممنونم خیلی خیلی لطف کردید.من با سایر نرم افزار ها سیستمم رو اسکن میکردم و چیزی پیدا نمیکرد اما با این فقط 95 تروجان پیدا کرد. یکسری از سایت ها که به زبان روسی هستن گفتن لایسنس 6 ماهه رایگان این نرم افزار رو میدن اما من چیزی متوجه نمیشم اگه لطف کنید این لایسنس رایگان هم در اختیار ما بذارید واقعا ممنون میشم.خدا خیرتون بده

لطفاً به انجمن های مربوطه رجوع کنید.

آنتی ویروس و فایروال ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

haltamti
26-04-2013, 21:17
مرسی ازاینکه جوابمون رو میدین و راهنمایی میکنید.مرسییییییییی

haltamti
28-04-2013, 21:32
اگه باز هم در رابطه با اروری که گفتم اطلاع جدیدی و راه حلی دارید لطف کنید در این پست قرار بدین چون هنوز مشکل من حل نشده!! فقط مونده با ویندوز8 امتحان کنم که اونم 2روز دیگه دانلود میکنم و نصب و امتحان میکنم.

jafarian
28-04-2013, 21:55
اگه باز هم در رابطه با اروری که گفتم اطلاع جدیدی و راه حلی دارید لطف کنید در این پست قرار بدین چون هنوز مشکل من حل نشده!! فقط مونده با ویندوز8 امتحان کنم که اونم 2روز دیگه دانلود میکنم و نصب و امتحان میکنم.

این روشهای تاپیک پایینم برین ببینید مشکلتون رفع میشه یا نه در ضمن شما این ارور را در برنامه خاصی در یافت میکنید .

علت پیغام Windows explorer has been stoped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

haltamti
29-04-2013, 09:40
این روشها رو قبلا امتحان کردم و نتیجه نداد.

jafarian
29-04-2013, 15:24
این روشها رو قبلا امتحان کردم و نتیجه نداد.

شما این چند تا روش دیگه رو که میگم بترتیب تست کنید اگر کلیه روشهای داخل این پست همچنین اون تاپیکی که قراردادم کامل تست کردین

روش اول

برنامه ShellExView از پایین دانلود کنید بعدشم این برنامه کافیه اجرا کنید بعد طبق شکل پایین شماره 1 داخل کادر مورد نظر هر گزینه ای به اسم Context Menu میبینید انتخاب کنید بترتیب بعد روی گزینه شماره 2 کلیک کنید از آخرم از نوع تست کنید

ShellExView ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

درایور کارت گرافیک خودتون آپدیت کنید اگر که حتی ورژن بتا برای گرافیک شما اومده اونو دانلود نصب کنید

روش سوم

سیستم به قبل از اینکه این مشکل به وجود بیاد یکدور restore کنید

روش چهارم

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعد در همون صفحه اول از اون گوشه پایین سمت چپ گزینه repair your computer انتخاب کنید در کادری که باز میشه همینطوری next بزنید تا به کادری به اسم System Recovery Options برسین در این کادر گزینه Startup Repair انتخاب کنید بعد که کارش به اتمام رسید سیستم ریستارت شد بالا که اومد از نوع تست کنید البته بافشار دادن کلید f8 بعدشم انتخاب گزینه Repair your computer همین مراحل بودن dvd ویندوز میتونید طی کنید.

روش پنجم

باز از همین طریق بالا بیاین اینسری گزینه command prompet انتخاب کنید داخلش دستور chkdsk c: /r وارد اینتر کنید بعد یک کادر باز میشه حرف y به نشانه تایید وارد کنید سیستم ریستارت کنید بعد تا اسکن شود

روش ششم

منوی استارت باز کنید از داخل ویندوز داخلش دستور view reliability history وارد کنید بعدشم گزینه مورد نظر انتخاب کنید در کادری که باز میشه خطاهای سیستم شما براساس تاریخ به نمایش در میاد که شبیه یک جدول طبق شکل اول طبق شماره 1 بعد روی تاریخی که این ارور دریافت کردین کلیک کنید طبق همون شماره 1بعد بطور مثال از یکی من در تاریخ 28 April من یکی از برنامه هام با خطا مواجه شده که طبق شماره 2 من روی این برنامه کلیک کردم تا علتش متوجه بشم

در شکل بعد یک کادر باز میشه با کلیک کردن روی برنامه مورد نظر که در قسمت شماره 3 مشکل من مربوط به فایلی به اسم Hadu.dll میشده که من این فایل پاک کردم مشکلم مرتفع شداین یک نمونه بود شمام از این طریق میتونید برین.

روش هفتم

ویندوز خودتون طبق آموزش پایین یکدورrepair کنید .

repair ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

danial2107
19-08-2013, 10:41
نرم افزار K-Lite Codec Pack رو از سیستم خود کاملا حذف نمایید.سیستم را ریست کنید. مشکل حل شده است.:n26:

The monster raptor
26-09-2013, 21:33
سلام
من مشکل زیر رو دارم

وقتی کامپیتر رو روشن میکنم بعد صفحه welcome ویندوز که دکستاپ بالا میاد اینو نشون میده

The monster raptor
26-09-2013, 21:56
سلام
من مشکل زیر رو دارم

وقتی کامپیتر رو روشن میکنم بعد صفحه welcome ویندوز که دکستاپ بالا میاد اینو نشون میده

آقا کسی مشکل مارو بتونه حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mv1370
01-11-2013, 18:50
این کارو انجام دادم! امیدوارم درست بشه
:n05:

mv1370
01-11-2013, 18:56
[QUOTE=jafarian;7018618]سیستم عامل خودتون ریستارت کنید قبل از ورود به ویندوز دکمه f8 بزنید بعدش گزینه safe mode انتخاب کنید وارد ویندوز بشین بعد منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig تایپ اینتر کنید طبق شکل اول داخل سربرگ مربوطه تیک گزینه مورد نظربردارین طبق شکل دوم هم تیک گزینه مورد نظر بزنید بعدشم تایید اوکی کنید وقتی که پیغام ریست داد تایید کنید سیستم بزارین بصورت عادی بالا بیاد ببینید مشکلتون رفع میشه این مورد داخل سایت مایکروسافت اشاره کرده:20:

]این کارو انجام دادم! امیدوارم درست بش

zine.meta
08-11-2013, 14:14
سلام و عرض خسته نباشید
من هم همین مشکل رو دارم هر چند وقتی یه بار این اررور رو میده(روزی دو سه بار) البته بعضی روزا بیشتر هم یا کتر هم میشه
چیکار کنم؟؟
ویندوز عوض کردم درست نشد
ویندوزم الان سون 64 بیت
یه مدت بو از ویندوز 8.1 استفاده میکردم و این مشکلو نداشتم ولی الان به دلایلی برگشتم به ویندوز 7 و به همین مشکل دچار شدم
****موقعی که لپ تاپو صفر گرفتم این مشکلو نداشت ولی بعد از چند ماهی اومد تا اینکه ویندوز 8.1 رو روش نصب کردم رفت
حالاکه دوبار سون نصب کردم دوباره اومده؟؟***
ممنون میشم راهنماییم کنید

arashds
23-04-2014, 10:31
:n12:تشکر بابت راهنمایی دوستان مشکل من حل شد.

zoltrix60
13-10-2015, 12:01
سلام مشکل چجوری حل شد ممنون میشم توضیح بدین