PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جزئیات جدیدی از انریل انجین 4 به همراه اعلام زمان رونمایی عمومی

silsin
18-05-2012, 11:41
اپیک گیمز از تصاویر جدید تکنولوژی نسل بعد خود یعنی انریل انجین 4 که نمایانگر نسل کیفیت و قدرت نسل بعد بازی ها و کنسول های بازی است را رونمایی کرد .
اسکرین شات های فوق از 153 ثانیه دموی تهیه شده با استفاده از انریل انجین 4 که با Nvidia Kepler GTX 680 ساخته شده به نمایش می گذارد .
دموی فوق که یک شیطان زره پوش را را در یک قلطعه کوهی نشان میدهد با استفاده از تکنولوژی های گرافیکی نظیز Lens Flare - Turbolance - distortion , environmental destruction و تکنولوژی های گرافیکی جدید این انجین به وجود امده است .
آنریل 4 خود دارای نورپردازی پویا می باشد که طبق گفته ی Wired برااساس خواص ذاتی خودش واکنش نشان میدهد نه بر اساس افکت های برنامه نویسی شده.
کلیف بلزینسکی سازنده بازی Gears Of Ware نیز در رابطه با این موضوع نیز مصاحبه ای انجام داده و بیان کرده که مسئولیت بزرگی بر دوش تیم موتور و شرکت برای بردن این صنعت به نسل بعد وجود دارد او همچنین اضافه کرد این یک صعود برای اپیک گیمز است , تیم سویینی می تواند در بالا بردن انگیزه شرکت های سونی و مایکروسافت باشد .
و همچنین در این مصاحبه عنوان شده است که قدرت بیشتر این انجین را در میان کنسول ها در ایکس باکس مایکروسافت خواهید دید (فکر کنم لابی کردن با مایکروسافت )
در قسمت دیگر این مصاحبه اون عنوان کرده که انجین فوق نهایت سازگاری با کنسول های بازی را خواهد داشت .
اگر فراموش نکرده باشید در ماه های گذشته نیز شایعاتی در مورد این انجین از جمله استفاده پایه ای ان از دایرکت ایکس 11.1 بود نیز مطرح بوده حال با برگزاری E3 سال 2012 خواهیم دید که تقییرات در این انجین تا چه حدی است و به معنای واقعی نسل بعد را خواهیم دید:biggrin:
تصاویر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدر هیجان دارم من :31: