PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار چسباندن زیرنویس به فیلم

ramram87030
17-05-2012, 23:58
سلام دوستان دنبال یه نرم افزار خوب میگردم که بتونم باهاش بدون دردسر زیرنویس رو بچسبونم روش
اگه تونستین لینک دانلود هم بزارین که دیگه نوکریتون رو میکنم

HORROR
18-05-2012, 00:13
MKVToolnix به درد این کار میخوره ...راحت میتونی زیرنویس رو به فیلم اضافه کنی..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
18-05-2012, 00:27
سلام
این تاپیک رو هم ببینید,آموزشهای خوبی داره

آموزش Hard Sub ::: چسباندن زیرنویس به فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

George Bush
18-05-2012, 12:26
سلام
این تاپیک رو هم ببینید,آموزشهای خوبی داره

آموزش Hard Sub ::: چسباندن زیرنویس به فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MKVToolnix که دوست قبلی معرفی کردند بینهایت ساده تر و سریعتر از آموزشهای قدیمی اون تاپیک که شما گذاشتید است.
MKVToolnix چون از روش پیشرفته ی mux/demux استفاده میکنه در کمتر از یک دقیقه عملیات Hardsub رو انجام میده و کار باهاش هم بسیار ساده و بی نیاز از آموزشه.مزیتهای متعدد دیگری هم نسبت به روشهای قدیمی داره که وقتی باهاش کار کنین میفهمین.
فقط کافیه زیرنویس با خود فیلم یک نام داشته و کنار هم باشند....

ramram87030
18-05-2012, 17:40
بابا ایول دمتون گرم
بچه ها راستی راهی رو میشناسین که بشه زیرنویس فیلم هایی رو که زیرنویسشون هماهنگ نیست رو هماهنگ کرد و یه صورت هماهنگ چسبوند؟؟

ramram87030
18-05-2012, 17:53
آقا من بلد نیستم با این برنامه mkvtoolnix زیر نویس رو بچسبونم :31:
لطفا راهنمایی کنین

HORROR
18-05-2012, 21:01
بابا ایول دمتون گرم
بچه ها راستی راهی رو میشناسین که بشه زیرنویس فیلم هایی رو که زیرنویسشون هماهنگ نیست رو هماهنگ کرد و یه صورت هماهنگ چسبوند؟؟

باید زیرنویس متناسب با فیلمت انتخاب بشه..مثلا فیلم 720p داری باید زیرنویس هماهنگ باهاش رو پیدا کنی...تو این سایت هر زیرنویسی پیدا میشه:

آقا من بلد نیستم با این برنامه mkvtoolnix زیر نویس رو بچسبونم
لطفا راهنمایی کنین

اول فیلم رو وارد نرم افزار کن و بعد زیرنویس ( میتونی فایل رو دراگ کنی داخل نرم افزار) بعدش start muxing رو بزن

ramram87030
18-05-2012, 22:25
باید زیرنویس متناسب با فیلمت انتخاب بشه..مثلا فیلم 720p داری باید زیرنویس هماهنگ باهاش رو پیدا کنی...تو این سایت هر زیرنویسی پیدا میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداول فیلم رو وارد نرم افزار کن و بعد زیرنویس ( میتونی فایل رو دراگ کنی داخل نرم افزار) بعدش start muxing رو بزن
آقا دمت گرم خیلی مردی
در رابطه با زیرنویس متناسب هم باید بگم زیرنویس بعضیا اصلا هماهنگشون پیدا نمیشه

HORROR
18-05-2012, 23:13
آقا دمت گرم خیلی مردی
در رابطه با زیرنویس متناسب هم باید بگم زیرنویس بعضیا اصلا هماهنگشون پیدا نمیشه

خواهش میکنم... نرم افزار جهت اینکار هستش ولی مقداری زمان میبره درست کردنش:

hermione
26-05-2012, 21:07
kmplayer از همشون راحت تر هست
برای هماهنگ کردن زیرنویس هم وقتی فیلم داره play میشه
alt + q رو بزنید صفحه زیرنویس میاد اونجا با دکمه ] و [ میشه هماهنگ کرد آخرش هم سیو می کنیم .

Fusi0n
14-06-2012, 16:57
انقدر گشتم چیزی پیدا نکردم واقعا کلافم رده هر موضع میخوام فیلم یا فایل بهش زیرنویس بچسبونم رو DVD رایت کنم کلافه میشم اخر سر یه برنامه در حسابی پیدا نمیکنم
خواهشن دوستان که 100 تست کردن بیان راهنمایی کنن...؟! :9: