PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برخي exe‌ها مثل ورد. بسته شده پس از چند ثانيه

zeus7610
17-05-2012, 15:54
سلام دوستان خوبين؟
من نمي تونم ويندوزم رو عوض کنم. (به دلايل مختلف) بايد همين ريپر شه..
الان بعضي برنامه ها مثل ورد و چند تا ديگه باز ميشن بعد از حدود 10 ثانيه بسته ميشه. پيغام close ميده.. و برنامه رو ميبنده. يه سري برنامه تحت sql داريم که اکثرا اينجوري هستن.
سيستم با آنتي ويروس کامل چک شده. ويروس نداره .
به نظرتون مشکل از کجاست؟
يه دستور بود تو ران مي نوشتيم فايلهاي ويندوز از روي سي دي دوباره کپي ميشد؟ من يادم رفته دستورشو کسي مي دونه؟؟؟/

Dew Drop
17-05-2012, 22:55
يه دستور بود تو ران مي نوشتيم فايلهاي ويندوز از روي سي دي دوباره کپي ميشد؟

منظورتون دستور sfc /scannow هستش ؟!

zeus7610
23-05-2012, 10:49
ممنون دوست عزيز از پاسختون. ولي اين نبود. ببين دقيقا همون کاري که تو ست آپ ويندوز xp انجام ميشه که وقتي کليد r رو مي زنيم براي repair ويندوز انجام ميده و همه چيز ويندوز سرجاشه فقط فايلها رفرش ميشه و دوباره کپي ميشه.. اين دستور فقط فايلها رو چک مي کنه و چيزي کپي نمي کنه.
اگه واسه رفع اين مشکل چيزي به ذهنتون ميرسه بگين (به جز تعويض ويندوز)

zeus7610
13-06-2012, 11:49
چرا ويندوز من اينجوري شده؟؟؟ راهي به ذهنتون ميرسه؟ برنامه هايي که مبنتي بر C++. باشن مشکل دارن.

A M ! N
13-06-2012, 12:21
چرا ويندوز من اينجوري شده؟؟؟ راهي به ذهنتون ميرسه؟ برنامه هايي که مبنتي بر C++. باشن مشکل دارن.

سلام.

توصیه میکنم سیستمتون آنالیز بشه، راهشم پست اول تاپیک پایین هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه هایی که با ++ C ( به جز کامپایلرهای که مایکروسافت ارائه کرده ) نوشته میشن نیازی به Net. هم ندارن.

دستور SFC هم در موارد لزوم اگه تشخیص بده که فایلی سیستمی Digital sign نداشته باشه و قلابی باشه ، فایل رو Replace میکنه.

فعلا لوگ رو اینجا بزارین تا ببینیم چی میشه

با آرزوی بهترینها..

zeus7610
14-06-2012, 14:52
آقا لينک دانلود خرابه دوست عزيز. بي زحمت يه جا ديگعه اين برنامه رو آپلود کن. مرسي