PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا آمدن ویندوز!!

s_khaste
15-05-2012, 23:22
سلام...
من دوتا ویندوز دارم(ایکس پی 7)امروز تصمیم گرفتم که درایو E که ویندوز ایکس پیم روش نصب هست رو با نرم افزار EASEUS Partition Master از logical به primary تغییر بدم.بعد از انجام اینکار وقتی که از صفحه boot manager ویندوز ایکس پی رو انتخاب کردم با پیغام زیر روبرو شدم:
Windows could not start because of a computer disk hardware configuration problem.
could not read from the selected boot disk check boot path and disk hardware ...
حالا چیکار کنم؟؟؟:41:

pcsoft
16-05-2012, 04:10
خب چرا primary کردین. همون لوجیکال کار رو راه می اندازه.
با آکرونیس دیسک رایرکتور بوتیبل بیاین بالا(سی دی هایرن. یا خود Acronis Disk Director Bootable Disk)
بعدش درایو موردنظر رو انتخاب کنید و لوجیکالش کنید. و دقت کنید که ویندوز سون اکتیو باشه اگر نبود اکتیوش کنید.

s_khaste
16-05-2012, 17:05
خب چرا primary کردین. همون لوجیکال کار رو راه می اندازه.
با آکرونیس دیسک رایرکتور بوتیبل بیاین بالا(سی دی هایرن. یا خود Acronis Disk Director Bootable Disk)
بعدش درایو موردنظر رو انتخاب کنید و لوجیکالش کنید. و دقت کنید که ویندوز سون اکتیو باشه اگر نبود اکتیوش کنید.
1.منظورتون از acronis disk director bootable disk چیه؟
2.من میتونم همینجوری خیلی راحت با ویندوز 7 بیام بالا!!چون تغییر پارتیشنو از خود ویندوز 7 انجام دادم.و نرم افزارم توی این ویندوز نصبه.حالا با کدوم بیام بالا؟؟
3الان دارم تو ویندوز 7 توی نرم افزار درایو ویندوز ایکس پیمو نگاه میکنم primary هست...بزنم logical کنمش؟؟؟
ممنون

pcsoft
16-05-2012, 21:16
1.منظورتون از acronis disk director bootable disk چیه؟
2.من میتونم همینجوری خیلی راحت با ویندوز 7 بیام بالا!!چون تغییر پارتیشنو از خود ویندوز 7 انجام دادم.و نرم افزارم توی این ویندوز نصبه.حالا با کدوم بیام بالا؟؟
3الان دارم تو ویندوز 7 توی نرم افزار درایو ویندوز ایکس پیمو نگاه میکنم primary هست...بزنم logical کنمش؟؟؟
ممنون

سلام مجدد
بله با هر برنامه ای شد بزنید لوجیکال کنید.
بعد اگر باز ویندوز اکس پی بالا نیومد برنامه Easy BCD رو نصب کنید روی سون. و بعد از گزینه Edit Boot Menu گزینه ویندوز اکس پی رو حذف کنید و یکی دیگه اضافه کنید و Automatically Configured رو تیکش رو بردارین و درایوی که اکس پی داخلش هست رو انتخاب کنید و Add رو بزنید.

s_khaste
16-05-2012, 23:11
سلام مجدد
بله با هر برنامه ای شد بزنید لوجیکال کنید.
بعد اگر باز ویندوز اکس پی بالا نیومد برنامه Easy BCD رو نصب کنید روی سون. و بعد از گزینه Edit Boot Menu گزینه ویندوز اکس پی رو حذف کنید و یکی دیگه اضافه کنید و Automatically Configured رو تیکش رو بردارین و درایوی که اکس پی داخلش هست رو انتخاب کنید و Add رو بزنید.
سلام
آقا دستت درد نکنه...این راه هارو امتحان میکنم بهت خبر میدم!

s_khaste
17-05-2012, 00:09
آقا دمت بصورت مجازی گرم...درست شد دستت طلا!!
پس فعلا یا علی