PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمایی کنید . این ارور چیه ؟

nits
15-05-2012, 12:28
سلام دوستان
من یه برنامه ابتدایی نوشتم در بورلند سی پلاس پلاس 6 . ویندوزم XP هست . کامپایل شد و اجرا هم شد بدون مشکل . ولی وقتی برنامه رو روی ویندوز ویستا روی لب تابم مینویسم ، کامپایل میشه بدون هیچ مشکلی ولی وقتی Build Project میزنم ارور زیر رو میده .
ولی وقتی برنامه رو بصورت Run as Administrator اجرا میکنم این ارور رو نمیده ......... ارور زیر هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنید . چندتا فروم خارجی هم سر زدم ولی چیزی دستگیرم نشد . مرسی

sin2x=2sinxcosx
15-05-2012, 17:11
کپی کردن فایل تو پروگرم فایلز درایور ویندوز و ریشه درایو و system و اینا اجازه ادمین می خواد . (تو ویستا و سون)
این رو تست کنین ببینین حل میشه :
Start رو بزنین و توی Search اون بنویسین Change user account و change user account settings رو باز کنین و level رو به پایین پایین بکشین و ریستارت کنین بعد تست کنین ببینین حل شد یا خیر .

nits
15-05-2012, 22:08
کپی کردن فایل تو پروگرم فایلز درایور ویندوز و ریشه درایو و system و اینا اجازه ادمین می خواد . (تو ویستا و سون)
این رو تست کنین ببینین حل میشه :
Start رو بزنین و توی Search اون بنویسین Change user account و change user account settings رو باز کنین و level رو به پایین پایین بکشین و ریستارت کنین بعد تست کنین ببینین حل شد یا خیر .

سلام
ممنون از پاسخ
پس یعنی مسیری که بطور پیش فرض تعریف شده تا برنامه هایی که مینویسیم اونجا ذخیره بشن رو باید تغییر بدیم نه ؟
تو تنظیمات برنامه گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد . راستش خیلی گزینه داره و من هم مبتدی ...... ولی از همون save as میشه عمل کرد
ولی یه بار دیگه برنامه رو پاک کردم و نصب کردم درست شد و برنامه هم تو مسیر : پروگرم فایلز > بورلند سی پلاس پلاس ذخیره شد !!!

ولی ممکنه باز هم از دوباره به این مشکل بر بخوریم

nits
15-05-2012, 22:24
سلام
باز اونجوری شد و مشکل همچنان به قوت خودش باقیست
من اون گزینه رو پیدا نکردم که شما گفتید

sin2x=2sinxcosx
16-05-2012, 23:50
اگه پاک کردین دوباره نصب کردین درس شد و بعد دوباره همون مشکل برگشت ، پس از این روشی که من گفتم مشکلتون حل نخواهد شد به احتمال زیاد ...