PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

MOHAMMAD2010
02-04-2013, 19:17
چرا خریدید که حالا بخواهید بفروشید ؟؟!

والا من نخریدم
پارس آنلاین به یوزر های با سابقه عیدی داده !

Mohammad_es66
07-04-2013, 15:14
چطوری میشه تنظیم کرد که این کرک هارو پاک نکنه نسخه total security 2013

aylar6888
08-04-2013, 00:21
چطوری میشه تنظیم کرد که این کرک هارو پاک نکنه نسخه total security 2013

این پست رو بخونید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی عکس هم براتون کاملا مشخص کردم نحوه معرفی یک فایل یا فولدر به استثنائات بیت دیفندر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TimeWarp
09-04-2013, 00:19
این پست رو بخونید :

توی عکس هم براتون کاملا مشخص کردم نحوه معرفی یک فایل یا فولدر به استثنائات بیت دیفندر :

-راسته که حتی نسخه ی اورجینال این آنتی ویروس (با خرید لایسنس) کلیه ی کرک ها ی برنامه های نصب شده رو بدون اینکه بپرسه ، پاک می کنه و برنامه ها رو از کار میندازه؟:n21:

-اگر این طور باشه که باید کل درایو ویندوز رو به عنوان استثنا بهش معرفی کرد !آیا چنین امری امکان پذیره؟:n13:

aylar6888
09-04-2013, 01:04
-راسته که حتی نسخه ی اورجینال این آنتی ویروس (با خرید لایسنس) کلیه ی کرک ها ی برنامه های نصب شده رو بدون اینکه بپرسه ، پاک می کنه و برنامه ها رو از کار میندازه؟:n21:

-اگر این طور باشه که باید کل درایو ویندوز رو به عنوان استثنا بهش معرفی کرد !آیا چنین امری امکان پذیره؟:n13:
سلام :
پاکسازی خودکار ربطی به ارژینال بودن نداره دوست عزیز...میتونی بهش بگی که بعد از شناسایی چیکار کنه و مستقیم فایل رو ببره توی قرنطینه مثلا...
از منوی شیلد و تب اکشن براش تعریف کن که قرنطینه کنه نه پاکسازی خودکار :

این پست رو ببینید که با عکس نشون داده :

TimeWarp
09-04-2013, 01:46
این نرم افزار تو کدوم بخش قوی تره ؟(آنتی ویروس یا
اینترنت سکیوریتی ) . مثلا سایته مبدا ،
برای یک سال آنتی ویروس + یک سال هدیه (کلا 2 سال) ، قیمت بسیار مناسبی گذاشته .

آنتی ویروسش به تنهایی کفایت میکنه؟

satansilent
09-04-2013, 01:59
Antivirus خوبی داره و البته firewall اون هم برای کاربر معمولی کفایت می کنه (اگه اغنا نشدید می تونید آنتی ویروس bitdefender رو همراه firewall comodo استفاده کنید) اگه از اینترنت زیاد استفاده می کنید ورژن internet security اون بهتره.

اینم یه سری سریال internet security 2013 برای دوستان شاید کار کنه نه :n10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

TimeWarp
09-04-2013, 18:36
حذف شد.......

arfnpm
09-04-2013, 19:01
من می خوام آنتی ویروس بیت رو بخرم اما می خوام یه تست قبل از خرید ازش داشته باشم.
نسخه ی 30 روزه که بشه دانلودش کرد و آپدیت هم بشه(آنلاین ) رو از کجا می تونم دانلود کنم ؟:n13:

درود

یه پیشنهاد
به جای بیتدیفندر می توانید از امسی سافت هم استفاده کنید
چون موتور بیت داخلش هست + موتور خود امسی سافت

4 مزیت اصلی نسبت به بیت:
زبان پارسی بسیار روان
بسیار سبک و سریع
شناسایی بیشتر به واسطه موتور قدرتمند امسی سافت
ساخت اتریش

mhimhdi
09-04-2013, 23:08
آیا نسخه free آنتی ویروس بیت دیفندر خوبه ؟؟ در مقایسه با AVG یا Avast free ؟؟؟؟

aylar6888
10-04-2013, 00:57
آیا نسخه free آنتی ویروس بیت دیفندر خوبه ؟؟ در مقایسه با AVG یا Avast free ؟؟؟؟

نسخه فری بیشتر بر پایه کلود کار میکنه

aylar6888
10-04-2013, 00:59
درود

یه پیشنهاد
به جای بیتدیفندر می توانید از امسی سافت هم استفاده کنید
چون موتور بیت داخلش هست + موتور خود امسی سافت

4 مزیت اصلی نسبت به بیت:
زبان پارسی بسیار روان
بسیار سبک و سریع
شناسایی بیشتر به واسطه موتور قدرتمند امسی سافت
ساخت اتریش
سلام :
مزیتهای اولش که هیچ شکی درش نیست...اما
این مزیت آخری رو خوب اومدی... (ساخت اتریش) :n01:
شوخی کردم خودم الان امسی سافت دارم...محض لبخند بود...

TimeWarp
11-04-2013, 09:46
بیت برای ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 نسخه ی 30 روزه رایگان نداره ؟ 32 بیتی.:n21:

TimeWarp
11-04-2013, 21:57

دوستان لطفا کمک کنید خیلی ضروریه

payma
12-04-2013, 01:27
الان یه هفته ای میشه برای آپدیت به مشکل خوردم اصلا آپدیت نمیشه نشون میده چقدر آپدیت داره اما چیزی دانلود نمیکنه کسی این مشکلو نداره؟

xman681
12-04-2013, 11:23

سلام

Operating system: Microsoft Windows XP SP3 (32 bit) , Vista (SP2), Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8

شما اولین کار لازم براتون این هست که ویندوز قرون وسطایی را عوض کنید :n02:
سپس بدنبال آنتی ویروس باشید

موفق باشید

الان یه هفته ای میشه برای آپدیت به مشکل خوردم اصلا آپدیت نمیشه نشون میده چقدر آپدیت داره اما چیزی دانلود نمیکنه کسی این مشکلو نداره؟

برای من آپدیت میشه مشکلی نیست سرعت هم خوبه البته سرویس من 2 مگابایتی هست و طبیعتا باید هم خوب باشه

موفق باشید

TimeWarp
12-04-2013, 13:07
سلام

Operating system: Microsoft Windows XP SP3 (32 bit) , Vista (SP2), Microsoft Windows 7 (SP1), Microsoft Windows 8

شما اولین کار لازم براتون این هست که ویندوز قرون وسطایی را عوض کنید :n02:
سپس بدنبال آنتی ویروس باشید

موفق باشید

برای من آپدیت میشه مشکلی نیست سرعت هم خوبه البته سرویس من 2 مگابایتی هست و طبیعتا باید هم خوب باشه

موفق باشید

من دو تا سیستم دارم.یکی 24 ساعته به نت وصله که روش ایکس پی هست و اون یکی هم سون . البته می خواستم تست کنم گفتم رو این سیستم دانلودم نصب کنم. این سایته bitdefender.ir معتبر هست؟

آخه داشتم با این واحد فروششون صحبت می کردم ، یه جوری بودن.

xman681
12-04-2013, 16:21
من دو تا سیستم دارم.یکی 24 ساعته به نت وصله که روش ایکس پی هست و اون یکی هم سون . البته می خواستم تست کنم گفتم رو این سیستم دانلودم نصب کنم. این سایته bitdefender.ir معتبر هست؟

آخه داشتم با این واحد فروششون صحبت می کردم ، یه جوری بودن.

بله معتبر هست

payma
13-04-2013, 00:59
سلام

موفق باشید
مشکل از اونجاس که من هم اینترنت 2 مگ دارم!!!

satansilent
13-04-2013, 08:40
قبلی ها ترکید انگار :n13:
و اینک هشت کلید برای هشت نفر :n09: (تبلیغ بانک انگار) :n02:

bitdefender internet security 2013

payma
13-04-2013, 12:44
یه مسلمونی واسه Total Security هم چند تا کد بده ممنون میشم یدونه داشتم 3 ماهش داره تموم میشه دیگه هیچجا کد پیدا نمیشه اینترنتو شخم زدم!

xfati
13-04-2013, 13:10
دوستان قوی ترین بسته امنیتی این شرکت چیه ؟ که هم انتی ویروس باشه و هم برا اینترنت خوب باشه ؟ هم انتی اسپم و .... هم باشه ؟

xman681
13-04-2013, 13:24
یه مسلمونی واسه Total Security هم چند تا کد بده ممنون میشم یدونه داشتم 3 ماهش داره تموم میشه دیگه هیچجا کد پیدا نمیشه اینترنتو شخم زدم!

سلام

مسلمون میره اورجینال میخره :n02:
اورجینال خرید کنید برای یکی دو سال خیال خودتون را راحت کنید
یا برید سراغ آنتی های دیگه

دوستان قوی ترین بسته امنیتی این شرکت چیه ؟ که هم انتی ویروس باشه و هم برا اینترنت خوب باشه ؟ هم انتی اسپم و .... هم باشه ؟

اینترنت سیکوریتی

payma
13-04-2013, 13:32
سلام

مسلمون میره اورجینال میخره :n02:
اورجینال خرید کنید برای یکی دو سال خیال خودتون را راحت کنید
یا برید سراغ آنتی های دیگه

کی 50 به آنتی ویروس میده آخه:n02:
خدا خیرش بده هنوز کرکش هست نشد کرک میکنیم دیگه:n02:

pedram_01
13-04-2013, 14:22

Total Security

MOHAMMAD2010
14-04-2013, 21:01
آقا این لایسنس یه ساله ما هنوز هست کسی نمیخوادش ؟
Bitdefender ANTIVIRUS PLUS 2013

TimeWarp
14-04-2013, 23:26

جالبه ! چرا می خوای بفروشیش؟ مگه کارش خوب نیست؟

MOHAMMAD2010
15-04-2013, 00:00
جالبه ! چرا می خوای بفروشیش؟ مگه کارش خوب نیست؟

والا داداش منم اصلا از این آنتی ویروس استفاده میکنم
همین جوری این اومد دستم
به بچه های p30 هم حاضرم خیلی خیلی خیلی پایین بدمش

xman681
15-04-2013, 14:31
سلام

من مدت کمی با Bitdefender Anti Virus Plus کار کردم و گفتم چند خطی در موردش بنویسم برای دوستان دیگه :
این نکته مهم هست که سیستم بنده شامل :
CPU:Core I3
Ram : 4GB
کاملا پاک و بدون آلودگی
سیستم عامل : ویندوز 7 32 بیتی اورجینال آپدیت شده روزانه

محاسن :
شناسایی ، قدرت حذف و تعمیر در حد عالی
گرافیک مناسب و خوب ( اینترفیس )
میزان استفاده کم از رم و منابع در حالت ویندوز ( در حالت اسکن کامل زیر 20 مگ )

معایب :
تاثیر کم بر روی بوت و لود ویندوز
تاثیر بسیار بد و سنگین بر روی دانلود و وب گردی
خورنده حجم اینترنت بدون هیچ دلیلی
آپدیت های غیر متعارف و عجیب ( که البته سایر شرکت ها را هم فعلا درگیر کرده است ) یک روز 17 مگ . دو روز 19 مگ . 12 ساعت 36 مگ :n04:
سرعت اسکن افتضاح و بسیار کند هارد 80 گیگی بنده را حدود 2 ساعت و 30 دقیقه اسکن کرد
پشتیبانی اصلا ندارد ( 20 روز هست تاپیک بنده توی فرومش گرد میخوره )
...

موفق باشید

TimeWarp
15-04-2013, 19:39
سلام

من مدت کمی با Bitdefender Anti Virus Plus کار کردم و گفتم چند خطی در موردش بنویسم برای دوستان دیگه :
کاملا پاک و بدون آلودگی

محاسن :

معایب :
آپدیت های غیر متعارف و عجیب ( که البته سایر شرکت ها را هم فعلا درگیر کرده است ) یک روز 17 مگ . دو روز 19 مگ . 12 ساعت 36 مگ :n04:
سرعت اسکن افتضاح و بسیار کند هارد 80 گیگی بنده را حدود 2 ساعت و 30 دقیقه اسکن کرد
...

موفق باشید

دستت درد نکنه.خوب گفتی امسی سافت هم یکی از موتوراش همین بیته. در مورد اونم چند خط بنویس چون میدونم 100 درصد ازش استفاده کردی.

xman681
15-04-2013, 23:32
دستت درد نکنه.خوب گفتی امسی سافت هم یکی از موتوراش همین بیته. در مورد اونم چند خط بنویس چون میدونم 100 درصد ازش استفاده کردی.
سلام

اونکه سوییت اصلی و مورد علاقه ام هست و کلا با هیچ محصولی عوضش نمیکنم :n01: همین قدر بدان از لحاظ تخصص نرم افزاری و امنیتی به جرات امسی سافت یکی از بهترین های دنیاست
فکر کنم اینجا بگم بهتر باشه

xman681
15-04-2013, 23:36

سلام آقا این لایسنس شما اگه پک هست بنده خریدارم ( فقط با گارانتی بدر الکتریک )

MOHAMMAD2010
16-04-2013, 13:00
سلام آقا این لایسنس شما اگه پک هست بنده خریدارم ( فقط با گارانتی بدر الکتریک )

یعنی چی ؟ یه یوزر پسورده فقط
بیا آقا به شما خیلی ارزون میدم ارزون تر از اون چیزی که فکرشو بکنی :n02:

xman681
16-04-2013, 13:51
یعنی چی ؟ یه یوزر پسورده فقط
بیا آقا به شما خیلی ارزون میدم ارزون تر از اون چیزی که فکرشو بکنی :n02:

چون میخوام بفروشم باید پک باشه اینطوری کسی ازم قبول نمیکنه
حالا قیمتت را برام بفرست ببینم چی میشه ولی قول نمیدم که براش مشتری پیدا بشه

نوع محصول ، شرکتی که خریداری کردید و قیمت را برام ارسال کنید

amirfakhrian
16-04-2013, 14:44
سلام

کاملا پاک و بدون آلودگی

محاسن :

معایب :
...

موفق باشید
سلام. ممنون از توضیحات خوبتون.
همانطور که شما گفتید، مهمترین مشکل این آنتی ویروس استفاده از پهنای باند اینترنت، مخصوصا بعد از متوقف کردن دانلود و یا فیلم های آنلاین می باشد. که این مشکل نه تنها در این نسخه بلکه در نسخه های قبل هم وجود داشته.
اما در مورد میزان آپدیت یک نکته رو برایم روشن کنید که: آیا شما با نرم افزار خاصی، میزان آپدیت آنتی ویروس را مشاهده کرده اید. یا فقط بر اساس اطلاعاتی که آنتی ویروس در زمان آپدیت می دهد این نتیجه گیری رو کرده اید. چون میزان آپدیتی که آنتی ویروس اعلام می کند خیلی بیشتر است. من الان آنتی ویروسم رو بعد از 1 روز آپدیت کردم و فقط 1.6 مگابایت مصرف کرد(با استفاده از نرم افزار du meter و networx اندازه گیری کردم.). در صورتی که خود آنتی ویروس میزان آپدیت رو 17 مگابایت اعلام کرد.

TimeWarp
17-04-2013, 09:35
معایب :
...

موفق باشید

تاثیر کم بر روی بوت و لود ویندوز یعنی چی؟

همانطور که شما گفتید، مهمترین مشکل این آنتی ویروس استفاده از پهنای باند اینترنت، مخصوصا بعد از متوقف کردن دانلود و یا فیلم های آنلاین می باشد. که این مشکل نه تنها در این نسخه بلکه در نسخه های قبل هم وجود داشته.
اما در مورد میزان آپدیت یک نکته رو برایم روشن کنید که: آیا شما با نرم افزار خاصی، میزان آپدیت آنتی ویروس را مشاهده کرده اید. یا فقط بر اساس اطلاعاتی که آنتی ویروس در زمان آپدیت می دهد این نتیجه گیری رو کرده اید. چون میزان آپدیتی که آنتی ویروس اعلام می کند خیلی بیشتر است. من الان آنتی ویروسم رو بعد از 1 روز آپدیت کردم و فقط 1.6 مگابایت مصرف کرد(با استفاده از نرم افزار du meter و networx اندازه گیری کردم.). در صورتی که خود آنتی ویروس میزان آپدیت رو 17 مگابایت اعلام کرد.

شما مشکل کند بودنش در اسکن حافظه های جانبی رو تایید می کنید؟ خواهشا جواب بدید.
با تشکر

xman681
18-04-2013, 00:35

در صورتی که حرف شما درست باشه غیر ممکن است بیت دیفندر طی دو روز فقط 1.6 مگابابت داشته باشه
پشتیانیش میگه حداقل روزی 8 تا 10 مگ . اصلا این مقدار آپدیت منطقی نیست تازه اون هم برای انجین بیت کلا انجین های سطح بالا مثل کسپر . بیت . سیمانتک . ترند حداقل روزی 3 تا 5 مگ را دارند اونم حداقل

ولی در بحث نرم افزاری ، مگه میشه نرم افزار 17 مگ نشون بده و فقط 1.6 مگ دانلود کنه و ضمنا اون 17 مگ برای دو روز به حقیقت نزدیک تر هست
البته پاکش کردم وگرنه حجم را چک میکردم

تاثیر کم بر روی بوت و لود ویندوز یعنی چی؟

یعنی موقعی که ویندوز شما میخواد بالا بیاد بدون بیت 20 ثانیه هست با بیت میشه 30 ثانیه
و توی باز شدن نرم افزار ها هم به همین سبک

payma
19-04-2013, 10:56
دوستان با این بیت دفندر داستانی داریم ها دانلودهاش واقعا اعصاب خرد کن شده پریروز 290 مگ آپدیت زده! در صورتی که من هر روز آپدیت میکنم و همیشه بالای 20 مگه آپدیتاش
الان هم On Access scan از کار افتاده میخوام پاکش کنم دیگه
امسی سافت هم آپدیت هاش مثل اینه؟
نورتون داشتم خیلی راحت بودم باهاش اشتباه کردم پاکش کردم

xman681
19-04-2013, 12:39
دوستان با این بیت دفندر داستانی داریم ها دانلودهاش واقعا اعصاب خرد کن شده پریروز 290 مگ آپدیت زده! در صورتی که من هر روز آپدیت میکنم و همیشه بالای 20 مگه آپدیتاش
الان هم On Access scan از کار افتاده میخوام پاکش کنم دیگه
امسی سافت هم آپدیت هاش مثل اینه؟
نورتون داشتم خیلی راحت بودم باهاش اشتباه کردم پاکش کردم

سلام

امسی روزانه از 10 داشته این مدت ها تا 20 مگ هم بوده
ولی اگر مثلا سه روزه آپدیت کنی حجم خیلی کمتر میشه مثلا میشه کلا 30 مگ چون هرچه زمان بگذره فشرده تر میشه آپدیت ها

حجم عظیمش هم بخاطر انجین بیت هست که شاید در آینده درست بشه

ضمنا امسی را میتونید از سیستم آپدیت شده ، آپدیتش را بصورت هفتگی بر روی سیستم خود کپی کنید که اینترنت شما هم تلف نشه

مثلا ما توی فروشگاه سرویس نامحدود داریم و آنتی را آپدیت میکنیم و به بقیه دوستان به صورت آفلاین میدیم و کپی میکنند

kases
26-04-2013, 04:21
Bitdefender Internet Security 2013

FRQE7SD
4407WYM
0EM2CN3
HLTMNJ6
G7TQKB2
AHGRCBV
XT2XC47
QE0HRD5
I6R4SRW
KI43QEQ
ZSTHD6W
5505P56
U5H5BK7
23GUWYK
WTHJ4IA
AXPHIZP
6CHIKJD
JLXRBI7
D35EMY0
0F2A2RD
DL0RBZ5
WMTXYNV
GQ4DNSG
L2Z5RKI
Q32UX6G
CDBWLID
7NXN2YQ
FREU6DN
LLMGA72
QRPHRK6
LK5PP30
ZKKMGKJ
UKJSUJF

bobSilon
01-05-2013, 13:16
داداش kases خدا خیرت بده این سریال ها روی نسخه ویندوز 8 هم جواب داد.

jafarian
02-05-2013, 15:09
دانلود مجوز Bitdefender Internet Sercurity 2013 به مدت 60 روز:n01:

Bitdefender Internet Sercurity 2013 60 days license key

منصور قلی
04-05-2013, 22:21
با سلام من تو نسخه های 16.26 یا 16.25 بود وقتی نرم افزار رو آپیدت میکردم بعضی وقتا نسخه نرم افزار پسرفت میکرد.مثلا از 16.26 به 16.25 تغییر میکرد! میخواستم بدونم آیا کسی به همچین موردی برخورد کرده؟ تو نسخه های جدید این مشکل هست هنوز؟

.AraMesh.
05-05-2013, 15:22
سلام" اگه کسی نسخه فارسیشو از بیت دیفندر دات آی آر گرفته ، اسکرین شات بذاره ببینیم. توضیح بدید ک دستکاری شده یا نه؟ در مقایسه با نسخه انگلیش ( یا اینکه فقط ترجمست )

xman681
05-05-2013, 20:17
سلام" اگه کسی نسخه فارسیشو از بیت دیفندر دات آی آر گرفته ، اسکرین شات بذاره ببینیم. توضیح بدید ک دستکاری شده یا نه؟ در مقایسه با نسخه انگلیش ( یا اینکه فقط ترجمست )

خیر دستکاری نشده است

فارسی خوبی هم نداره همون انگلیش را استفاده کنید

rh.mohammad
06-05-2013, 08:27
دوستان من نسخه ی آخر رو نصب کردم اما بعد از 5-6 روز قرمز رنگ شد و ارور داد :
Your Bitdefender licence is Invalid
بعد از این موضوع هر بار که کرک میکنم فقط حدود چند ساعت کار میکنه و دوباره همین ارور رو میده .
چکار کنم ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید .
هر چند حجم اینترنتمو میخورد ولی خیلی با این آنتی ویروس حال میکردم .

jafarian
10-05-2013, 11:23
Bitdefender Total Security 2013 - 90 day v16.28

babialex
10-05-2013, 14:22
من از وقتی بین دفندر نصب کردم دیگه هیچ صفحه ای باز نمیشه توی مرورگر با اینکه اینترنت وصله و دیتا رد و بدل میشه ویندوز آپدیت کار میکنه تنها مشکل باز نشدن صفحه در مرورگره !!! ایراد کجاست
الان پاکش هم کردم بازم این مشکل مونده !!!

babialex
11-05-2013, 03:07
توتال سکوریتی رو میخام فعال کنم رجیستر کنم سریالی کرکی کیجینی چیزی ندارید :n16:

mohammad_77
11-05-2013, 09:34
سلام.
من تازه می خواهم این نرم افزار رو به جای کسپر اسکای نصب کنم و سئوالم اینه که کسپر رو سریال کرک می دادی نباید آپدیت می کردی چون چند روز بعد غیر فعال می شد . این هم این جوریه یا کرک کنی باز هم تا پایان زمانش می شه هر روز آپدیتش کرد ؟
ممنون

Master Root
11-05-2013, 10:54
شما دسترسی مرورگر رااز طریق سکوریتی آنتی ویروس محدود کردید و یا ------ روی سیستم نصب کردی که چنین مشکلی بوجود اومده.

vahid javani
14-05-2013, 12:54
سلام دوستان
وقتی آنتی ویروس رو به صورت آفلاین آپدیت می کنم فقط virus signatures و engine version تغییر پیدا میکنه و product informaion هیچ تغییری نمیکنه
می خواستم ببینم برای شما هم همین طوره و اگه همین طوره با آپدیت آنلاین هم به همین شکل هست؟؟
ممنون از پاسختون

black years
14-05-2013, 13:06
سلام.
من تازه می خواهم این نرم افزار رو به جای کسپر اسکای نصب کنم و سئوالم اینه که کسپر رو سریال کرک می دادی نباید آپدیت می کردی چون چند روز بعد غیر فعال می شد . این هم این جوریه یا کرک کنی باز هم تا پایان زمانش می شه هر روز آپدیتش کرد ؟
ممنون

سلام.

شما میتونید از لایسنس هایی که بچه ها قرار میدن استفاده کنید و به راحتی آپدیت کنید، در صورت بلاک شدن لایسنس مجددا لایسنس جدید بهش بدید.

babialex
15-05-2013, 09:11
من توتال سکوریتی نصب کردم رو یه سیستم دیگه هیچ برنامه امنیتی دیگه ای لازم نیست نصب کنم ؟ از پس همه چی با خیال راحت برمیاد ؟

~~~
16-05-2013, 12:37
من توتال سکوریتی نصب کردم رو یه سیستم دیگه هیچ برنامه امنیتی دیگه ای لازم نیست نصب کنم ؟ از پس همه چی با خیال راحت برمیاد ؟

نه دیگه خودش بسه دیگه :n02: دیگه خیلی دنبال امنیت باشی از اون ور پشت بوم میفتی:n02:
شوخی کردم - دیگه از بیت قویتر چی میخوای رتبش هم که تو تستا بالاست - رتبه اول 2013
ساخت رومانی دره هکرها:n02:

Lord_theOne
16-05-2013, 22:25
میخواستم یک اینترنت سکیوریتی بخرم بین 4 تا شرکت گیر کردم و مزیتها و معایب این بیت دفندر با ببقیه چیه
1- Bitdefende
2- KasperSky
3-ESET
4-Avira

Mr KING
17-05-2013, 00:25
میخواستم یک اینترنت سکیوریتی بخرم بین 4 تا شرکت گیر کردم و مزیتها و معایب این بیت دفندر با ببقیه چیه
1- Bitdefende
2- KasperSky
3-ESET
4-Avira

دوست عزیز
نورتون رو از قلم انداختی
در ضمن نیازی نیست که تو تاپیک همه شون پست بزنید
تاپیک مرجع همون " مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب انتی ویروس مناسب " هست.

online-amir
19-05-2013, 08:01
بیت دفندر 2013 من تا الان آپدیت شده است. چیزی در حدود 170 مگ آپدیت کرد.
با توجه به اینکه بار اول است که از این آنتی ویروس استفاده می کنم و هیچ اطلاعات کاملی ندارم، راهی برای ذخیره آپدیت های آن هست که دفعات بعد هم بشه استفاده کرد؟ با تشکر.

xman681
19-05-2013, 12:59
سلام دوستان
وقتی آنتی ویروس رو به صورت آفلاین آپدیت می کنم فقط virus signatures و engine version تغییر پیدا میکنه و product informaion هیچ تغییری نمیکنه
می خواستم ببینم برای شما هم همین طوره و اگه همین طوره با آپدیت آنلاین هم به همین شکل هست؟؟
ممنون از پاسختون

سلام

اگر اشتباه نکنم آپدیت های آفلاین فقط شامل نسخه های دیتابیس میشه و آپدیت نرم افزاری را باید بصورت آنلاین دریافت کنید

black years
21-05-2013, 22:37
سلام.

آیا فایل های آپدیت بیت دفندر رو میشه ذخیره کرد؟؟؟

با هزار مصیبت آپدیت شد،اگه ذخیره میشه،لطفا به ما هم یاد بدید.:n16:

Mr.New
28-05-2013, 23:10
سلام
Bitdefender Internet Security 2013 Build 16.25.0.1710 32-Bit
نصب كردم اژديت هم كردم يه ريست كردم فهميدم خيلي سرعت مياره پايين نسبت به نود32
يه فيلم باز كردم انتي ويروس يه علامت داد
روشن شدن حالت بازي
بعدش بالاي انتي ويروس كه سبز هست
زرد شد و نوشت بايد يچي فيكس بشه مننفهميدم اين چيه كلا زياد دقت نكردم
اقا ما اين رو فيكس كرديم
اين انتي ويروس دوباره سبز شد
بعدش هربار كه فيلم باز ميكردم يا بازي ميكردم انتي ويروس غير فعال ميشد نميدونم چيش ولي يه چيزيش غير فعال ميشد وقتي مبستي يا از بازي خارج ميشدي دوباره فعال ميشه
من سر همين قضيه سرعت و همين غير فعال شدن ژاك كردمش بيت دفندر رو و ويندوز رو عوض كردم و نود32نصبيدم در كمال تعجب ديدم نود32هم اين رفتار رو از خودش به جا ميزاره
و دقيق شده مثل بيتدفندر:|
من ويندوزم رو xpكردم قبلش 8بود
و شيد نصبيدم تا ببينم اين موضوع چيه
كمك كنيد مهمه چه تنظيماتي از من بهم خورده كه اين مشكل بوجود اومده و چي هست كه با عوض كردن ويندوزم درست نميشه:|
نسخه بيت:
Bitdefender Internet Security 2013 Build 16.25.0.1710 32-Bit
نسخه نود32:
ESET Smart Security 6.0.316.0 32-Bit
نسخه ويندوز:
windows8Enter prais

Dark-man
28-05-2013, 23:12
سلام دوستان
آقا کسی ریموال و پاک کننده رجیستری این آنتی ویروس را نداره ؟؟؟

.AraMesh.
28-05-2013, 23:37
سلام" MR.NEW اون حالت ، برای حالت بازی هست ک تشخیصش خودکار انجام میشه. یعنی اینطوره ک وقتی شما ی بازی اجرا میکنید و Full Screen باشه، یا فرق نمیکنه برای پخش فیلم ، باعث میشه ک منابع کمتری صرف بشه، دیگه پیغام نمیده و کل کارها پشت پرده انجام میگیره. باعث نمیشه ک از حالت حفاظت سیستم ، خارج شه. خیالتون راحت.

black years
28-05-2013, 23:40
سلام دوستان

بنده اطلاعی ندارم، اما شما با نرم افزارهای بهینه سازی و تعمییر رجیستری آزمایش کنید احتمالا مشکلتون برطرف میشه

peyman_2012
29-05-2013, 03:41
سلام.

آیا فایل های آپدیت بیت دفندر رو میشه ذخیره کرد؟؟؟

با هزار مصیبت آپدیت شد،اگه ذخیره میشه،لطفا به ما هم یاد بدید.:n16:

سلام

خیر متاسفانه قابلیت ذخیره آپدیت ها در بیت دیفندر وجود ندارد

سلام دوستان

ابزار حذف محصولات بیت دیفندر 2013

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.New
29-05-2013, 07:33
2222751 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من نميدونم چرا نميشه نقل قول گرفت
خوب من ميخوام از اين حالت خارج بشه پشت پرده كاراش رو انجام نده حالت بازي نره
قديم نميرفت و مشكلي نداشتم

Mr.New
29-05-2013, 07:54
يه سوال ديگه اين چيه هم تو 8و هم تو xpاين مياد اخطار حمله چي رو ميده؟

babialex
29-05-2013, 10:14
از وقتی بیت دفندر نصب کردم سایت فیدیلیو رو نمیتونم باز کنم فقط هم همین یک سایت باز نمیشه با اینکه از لپ تاپ دیگه راحت باز میشه چکار باید کنم ؟

همه سایت ها باز میشه فقط همین یکی ایراد داره پیغام زیر رو میده

با هیچ مرورگری باز نمیشه

.AraMesh.
29-05-2013, 14:57
MR.NEW سلام" شما احتمالا بصورت دستی ، آی پی خودتونرو تغییر دادین ک اتفاقا همین آدرس آی پی توی شبکه موجود و فعاله. ی آی پی دیگه رو امتحان کنید. تنظیمات شبکه

در مورد حالت بازی آنتی ویروس وارد نود32 بشید ، دکمه F5 بزنید تا وارد تنظیمات پیشرفته بشید از منوی سمت چپ وارد User Interface بشید بعد روی گزینه Gamer Mode کلیک کنید. از لیست سمت راست ، تیک دومی رو بردارید و OK

arz2011
30-05-2013, 10:39
سلام.من برای حذف این انتی ویروس همون اول بدون اینکه از خود ویندوز حذفش کنم با ابزاری که واسه حذف این آنتی ویروس هست حذفش کردم.الان انتی ویروس اصلا حذف نشده و توی برنامه های ویندوز هم که بخوام از اونجا حذف کنم نیست.حتی تمامی رجیستری هارو هم پاک کردم اما همچنان انتی ویروس باقی هست
لطفا کمکم کنید.

black years
30-05-2013, 10:45
سلام.من برای حذف این انتی ویروس همون اول بدون اینکه از خود ویندوز حذفش کنم با ابزاری که واسه حذف این آنتی ویروس هست حذفش کردم.الان انتی ویروس اصلا حذف نشده و توی برنامه های ویندوز هم که بخوام از اونجا حذف کنم نیست.حتی تمامی رجیستری هارو هم پاک کردم اما همچنان انتی ویروس باقی هست
لطفا کمکم کنید.

شما مجددا آنتی ویروس رو نصب کنید و از قسمت Programs and Features حذف کنید.

فکر میکنم فقط یه پوشه در Program Data باقی میمونه که اونو میتونی دستی بعد از Uninstall حذف کنی.

arz2011
30-05-2013, 17:16
الان دیگه نصب نمیشه! ارور میده که یه نرم افزار قبلا نصب شده و وقتی می زنم ریموش کن هیچ اتفاقی نمی افته!

black years
30-05-2013, 17:20
الان دیگه نصب نمیشه! ارور میده که یه نرم افزار قبلا نصب شده و وقتی می زنم ریموش کن هیچ اتفاقی نمی افته!

یعنی یه آنتی ویروس دیگه رو سیستم نصبه ؟؟؟ اگه نصبه باید حذف بشه.

shahrokhblash
31-05-2013, 15:45
بادرود
آنتی ویروس bitdefender total security 2013 دارم با liQeNSoft Bitdefender Activator فعالش کردم متاسفانه بعد از هر اتواپدیت روزانه
بعد مدت کوتاهی آنتی ویروس غیر فعال می شود
آیا راهی جدیدتر برای فعال کردن انتی ویروس هست؟
لطفا راهنمایی کنید

با سپاس:n16:

ALI16437
31-05-2013, 16:46
بادرود
آنتی ویروس bitdefender total security 2013 دارم با liQeNSoft Bitdefender Activator فعالش کردم متاسفانه بعد از هر اتواپدیت روزانه
بعد مدت کوتاهی آنتی ویروس غیر فعال می شود
آیا راهی جدیدتر برای فعال کردن انتی ویروس هست؟
لطفا راهنمایی کنید

با سپاس:n16:

دوست عزیز در صورت تمایل اعلام کنید یک کلید اورژینال انتی ویروس تنها برات ارسال می کنیم
با یک فایروال رایگان مثل کومودو میتونی استفاده کنی

موفق باشید علی.

arz2011
01-06-2013, 11:49
یعنی یه آنتی ویروس دیگه رو سیستم نصبه ؟؟؟ اگه نصبه باید حذف بشه.

خیر.همون بیت دفندر نصب شده هست اما نه میشه حذفش کرد و نه میشه دوباره نصب کرد تا بره تو لیست نرم افزار ها

arz2011
02-06-2013, 13:09
جوابی ندارین؟

shahrokhblash
03-06-2013, 20:03
دوست عزیز در صورت تمایل اعلام کنید یک کلید اورژینال انتی ویروس تنها برات ارسال می کنیم
با یک فایروال رایگان مثل کومودو میتونی استفاده کنی

موفق باشید علی.
لطفا قیمت بدین
یعنی هیچ راهی نست؟؟!!
با سپاس

babialex
08-06-2013, 23:17
هیچ راهی نداره این توتال سکوریتی رو فعال کرد ؟
من دانلود کردم با کرکش 365 روزه فعالش کردم ام با اولین آپدیت پرید دوباره 30 روزه تریال شد !!

arash-king
13-06-2013, 18:42
دوستان چطوری میشه BitDefender را موقتاً خاموش کرد ؟! من دارم یه بازی نصب میکنم همش اخطار میده

vahid javani
14-06-2013, 07:45
دوستان چطوری میشه BitDefender را موقتاً خاموش کرد ؟! من دارم یه بازی نصب میکنم همش اخطار میده

(تجربه شخصی!)
یکی اینکه حالت game mode رو فعال کنی
دوم هم اینکه از setting رو آنتی ویروس کلیک کنی و on acces scanning و acive virus control رو خاموش کنی

arash-king
17-06-2013, 00:17
دوستان الان نزدیک به 1 هفته ای میشه این آنتی را روی لپ تاپ نصبیدم.از اون موقع تاحالا 3 بار آپدیت کردم ولی هر دفعه با هزارتا دردسر شروع میکنه به آپدیت !
مثلا میزنم آپدیت شروع شه ، مینویسه Downloading و حجم کل دانلود را هم میزنه ولی شروع نمیکنه به دانلود.
الان هم 3 روزه که اخطار آپدیت داده هر دفعه که میزنم ، فقط حجم کلی دانلود را میزنه و اصلا هیچی دانلود نمیکنه !

kases
17-06-2013, 13:51
دوستان الان نزدیک به 1 هفته ای میشه این آنتی را روی لپ تاپ نصبیدم.از اون موقع تاحالا 3 بار آپدیت کردم ولی هر دفعه با هزارتا دردسر شروع میکنه به آپدیت !
مثلا میزنم آپدیت شروع شه ، مینویسه Downloading و حجم کل دانلود را هم میزنه ولی شروع نمیکنه به دانلود.
الان هم 3 روزه که اخطار آپدیت داده هر دفعه که میزنم ، فقط حجم کلی دانلود را میزنه و اصلا هیچی دانلود نمیکنه !

سلام

برو تو بخش event تو گزارشهای اپدیت اونجا باید علت اپدیت نشدن ثبت شده باشه بر روی ارور کلیک کنید وعکسی از اون بزارید اینجا شاید مشخص شد مشکل چیه:n06:

Amir-Persian
17-06-2013, 14:02
بیت را از مجموعه لرد نصب کردم...
اما متاسفانه غیر فعال شده! درصورتیکه بر اساس کرک ارائه شده حالا حالا باید کار بده! ( :دی)
چی کارش کنم؟

arash-king
17-06-2013, 15:14
سلام

برو تو بخش event تو گزارشهای اپدیت اونجا باید علت اپدیت نشدن ثبت شده باشه بر روی ارور کلیک کنید وعکسی از اون بزارید اینجا شاید مشخص شد مشکل چیه:n06:

اینم عکس ها

++++

ارورهام بیشتر از نوع عکس اول هستن !

Gilopa
19-06-2013, 16:57
بچه ها تحریم هستیم توسط بیت دیفندر ؟ به روز رسانیش اصلا ممکن نیست . سایت رسمی این شرکتم انگار باز نمیشه .

kases
19-06-2013, 17:35
بچه ها تحریم هستیم توسط بیت دیفندر ؟ به روز رسانیش اصلا ممکن نیست . سایت رسمی این شرکتم انگار باز نمیشه .

خیر تحریم نیستیم . بیت دیفندر رو سیستم من داره اپدیت میشه و همچنین سایت این شرکت هم برای من باز میشه.

kases
19-06-2013, 17:38
اینم عکس ها

++++

ارورهام بیشتر از نوع عکس اول هستن !

سلام

برید تو بخش settings >update تو قسمت update location سرور پیشفرض بیت دیفندر پاک کنید و به جای اون این سرور بهش بدید :

امیدوارم مشکل حل شود.

Gilopa
19-06-2013, 17:55
سلام

برید تو بخش settings >update تو قسمت update location سرور پیشفرض بیت دیفندر پاک کنید و به جای اون این سرور بهش بدید :

امیدوارم مشکل حل شود.

متاسفانه این سرور هم جواب نداد

Hsnti
23-06-2013, 18:29
سلام
آقا من این توتال سکوریتی رو نصب کردم ولی رابط گرافیکی نرم افزار اجرا نمیشه و وقتی show میزنم مینیمایز میشه و تنها از طریق task manager باید ماکزیمایزش کنم که تمام صفحه رو میپوشونه و کلا جالب نیست. چند بار امتحان کردم همش همینطوریه!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟

satansilent
27-06-2013, 00:31
Bitdefender 2014 منتشر شد :

آنتی ویروس x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آنتی ویروس x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینترنت سکیوریتی x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینترنت سکیوریتی x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توتال سکیوریتی x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توتال سکیوریتی x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen0000000000
27-06-2013, 00:58
سلام . توتال سکیوریتی بهتره یا اینترنت سکیوریتی؟

Captain
27-06-2013, 10:32
سلام . توتال سکیوریتی بهتره یا اینترنت سکیوریتی؟

Total Security و Internet Security فرقی باهم ندارند، فقط در توتال چندتا آپشن بیشتر هستش

میتونید در این لینک به مقایسه ی آنها بپردازید

اینم یه لینک دیگه از سایت خود Bitdefender

mrk74
27-06-2013, 17:52
سلام.
بیت دیفندر 2014 نسخه فاینالش اومده؟؟؟
ایا هیچ کرک یا تریال ریستی برای نسخه 2014 موجوده؟؟؟

satansilent
27-06-2013, 22:08
بله نسخه نهایی منتشر شده..نمیدونم چرا نوشته بودم beta :n10:
تازه منتشر شده..crack و trial reset هم براش میاد نگران نباشید :n09:
بچه ها تو سایت های خارجی میگن خیلی سبک تر شده!

mrk74
28-06-2013, 19:48
یه سوال دیگه....
ایا تو نسخه 2014 مشکل استفاده زیاد از پهنای باند ترافیک اینترنت هنوز هست یا رفع شده؟؟؟

yadavaran
29-06-2013, 10:17
سلام دوستان . چه انتی ویروسی خوبه ؟

yadavaran
29-06-2013, 10:17
که هم راحت اپدیت بشه و هم قوی باشه و کم حجم

yadavaran
29-06-2013, 10:18
منتظر جوابتون هستما

satansilent
02-07-2013, 23:03
همون trial reset قبلی انگار رو ورژن جدید هم جواب میده :n09:

یه سوال دیگه....
ایا تو نسخه 2014 مشکل استفاده زیاد از پهنای باند ترافیک اینترنت هنوز هست یا رفع شده؟؟؟

خیلی ها مشکلی ندارند اما بعضی ها انگار این مشکل رو داشتند و هنوز هم دارند :n13:

سلام دوستان . چه انتی ویروسی خوبه ؟

به بخش مربوطه مراجعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n10:

S0R3N4
04-07-2013, 12:44
سلام دوستان

نسخه ی توتال سکوریتی بیتدیفندر 2014 چه طوریاست؟!
مشکل سرعت دانلود و اینترنت توش حل شده؟؟

آنتی ویروس سبکی هست یا اینکه سنگینه!!؟

satansilent
05-07-2013, 07:51
نسبت به ورژن قبلی با توجه به تکنولوژی Photon خیلی سریعتر شده :n09:
من که مشکل سرعت دانلود توش ندیدم البته اینترنتم سرعتش 512M شاید از اونه :n13:
اما هر دقیقه چیزی حدود 1 تا 2 مگابایت به یکی از سرورهاش تبادل می کنه خودش می گه که مربوط به cloud میشه :n22:

در کل تا خودتون رو سیستمتون نصب نکنید متوجه نمیشید چون هرکسی سرعت اینترنتش و نرم افزارهایی که اجازه دسترسی به اینترنت بهشون داده و مشخصات سیستمش با فرد دیگه فرق میکنه :n09:

H@/\/\ID
05-07-2013, 10:21
دوستان برا آنتی ویروس از چه کرک یا سریالی استفاده کنم؟

vahid javani
05-07-2013, 13:32
دوستان برا آنتی ویروس از چه کرک یا سریالی استفاده کنم؟

اگه 2013ه
BD2013.TR.Setup-BBs

Captain
05-07-2013, 13:52
اگه 2013ه
BD2013.TR.Setup-BBs

بنظرم برا راحتیه کار اگه آپلود کنین و در انجمن قرار بدین بهتر میشه
باتشکر

arash-king
08-07-2013, 21:19
دوستان من 30 روزم تموم شد حالا کد میخواد تا فعال شه ! راهی هست بشه دور زد ؟! :n02: یعنی با پچ یا چیز دیگه ای فعالش کرد ؟! مث IDM که با پچ درست شد !

mohsen0000000000
09-07-2013, 05:42
سلام
من با ابزارBitDefender2013_Uninstall_Tool انتی ویروس رو حذف کردم اما تو محیط بوت من هنوز انتی ویروس مونده .چطوری انتی ویروس رو از محیط بوت میتونم حذف کنم؟ (2 بار نصب و حذف کردم. هردو بارش موند)

arash-king
13-07-2013, 16:56
دوستان من 30 روزم تموم شد حالا کد میخواد تا فعال شه ! راهی هست بشه دور زد ؟! :n02: یعنی با پچ یا چیز دیگه ای فعالش کرد ؟! مث IDM که با پچ درست شد !

دوستان راهی نیست ؟؟؟!!!!!

satansilent
13-07-2013, 18:53
reseter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نحوه reset کرن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو محصولات 2013 ,2014 کار می کنه :n09:

vb.mohsen
19-07-2013, 19:39
سلام چند روزی میشه بیت دفندر آنتی ویروس رو نصب کردم .آپدیت افلاین انجام دادم.ولی میزنم آپدیت انلاین انجام بده 140 مگ میخاد دانلود کنه.حجم دانلود این آنتی ویروس زیاده یا ماله من اشکال داره؟در ضمن سرعت دانلود آپدیت خیلی کمه خیلی.

S0R3N4
19-07-2013, 20:51
دوستان؛
یه شرح حال از ورژن جدید اینترنت سکوریتی و توتال سکوریتی بیتدینفدر میشه بدید اونایی که استفاده کردن؟!
سبکه؟مشکل سرعت اینترنتش حل شده؟! براش میشه لایسنس گیر آورد به راحتی ؟
کار کردن و تنظیماتش چطوره؟یه کاربر حرفه ای رو میطلبه یا تنظیم کردنش راحته؟

kases
21-07-2013, 02:56
دوستان؛
یه شرح حال از ورژن جدید اینترنت سکوریتی و توتال سکوریتی بیتدینفدر میشه بدید اونایی که استفاده کردن؟!
سبکه؟مشکل سرعت اینترنتش حل شده؟! براش میشه لایسنس گیر آورد به راحتی ؟
کار کردن و تنظیماتش چطوره؟یه کاربر حرفه ای رو میطلبه یا تنظیم کردنش راحته؟

سلام

من الان رو سیستم بیت دیفندر توتال سکیوریتی دارم

سرعت سیستم رو زیاد نمیگیره البته بستگی به سخت افزار داره تا خودتون نصب نکنید متوجه نمیشید

کاهش سرعتی در اینترنت نداره حداقل واسه من اینجوری بوده

بله مشکل لایسنس داره سریال براش خیلی کم گیر میاد اما تریال ریست تو صفحات قبل هست

تنظیمات پیچیده ای نداره یه کاربر معمولی میتونه به راحتی ازش استفاده کنه کلا بیت دیفندر انتی ویروسی سایلنتی هست

mey3amm
21-07-2013, 13:36
سلام
من نسخه اورجینال total security دارم ولی قسمت anti spam خاموشه و روشن نمیشه...
چی کار کنم روشن شه؟؟
و آیا نسخه 2014 اصلی اومده؟؟
satansilent
21-07-2013, 18:37
Bitdefender 2014 Unistaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
23-07-2013, 17:32
سلام

سلام

امیدوارم مشکل حل شود.
سلام

من هم همین مشکل رو دارم و در حالت downloading میمونه.من بعد از نصب بیت دیفندر اینترنت سکوریتی،آپدیت آفلاین رو هم که صد و خورده ای حجم داشت نصب کردم اما الان حجم آپدیت رو که میخواد دانلود کنه میزنه 230 مگ
اون سرور رو هم تست کردم.با قیلترشکن هم تست کردم ولی باز هم همون وضعیته.در حالت prompt for downloading هم گذاشتم آپدیتها رو شناسایی کرد که باز در حالت دانلود میمونه.در event-->update هم گزارشی ثبت نشده(دو سه بار هم ریستارت کردم)
مشکل از کجاست؟

pedram_01
24-07-2013, 12:42
سلام من میخوام بیت دفندر نسخه توتال 3 کاربره بخرم الان یک تخفیف خوب داده که قیمت مناسبه ولی من دوتا کامپیوتر دارم یک لانسیس دیگه رو کسی میخواد ؟

65 پولش هست که تقسیم بر سه میشه نفری 22 اگه کسی میخواد pm بده ( خرید من 100 درصد نیست و شاید چند روز دیگه بگیرم فقط میخوام بدونم اگه سه کاربره بگیرم یک لانسیس دیگه دستم باد میکنه یا نه :n02:)

pedram_01
24-07-2013, 16:32
دوستان بیت ورژن 2014 بتا هست یا رسمی ؟

Captain
24-07-2013, 16:41
دوستان بیت ورژن 2014 بتا هست یا رسمی ؟

رسمی هستش...

pedram_01
24-07-2013, 18:32
چرا نصب نمیشه ؟ این ارور رو میده یکی کمک کنه لطفا

kases
24-07-2013, 18:34
چرا نصب نمیشه ؟ این ارور رو میده یکی کمک کنه لطفا

رو سیستم قبلا چه انتی ویروسی داشتی ؟

برو انتی ویروس قبلی رو کاملا پاک کن

pedram_01
24-07-2013, 18:40
رو سیستم قبلا چه انتی ویروسی داشتی ؟

برو انتی ویروس قبلی رو کاملا پاک کن

بولگارد . کمودو و اوریا .360 . نورتون . روبو اسکن . شید . پادویش و...

همه پاک شده هستن

pedram_01
24-07-2013, 19:00
هم نسخه 2013 هم 2014 این ارور رو میده لطفا کمک کنید.

kases
24-07-2013, 19:03
بولگارد . کمودو و اوریا .360 . نورتون . روبو اسکن . شید . پادویش و...

همه پاک شده هستن

این همه انتی ویروس رو سیستم نصب داشتی معلومه قاطی میکنن

بیتی به برنامه e trust گیر داده این برنامه رو از رو سیستم پاک کن

pedram_01
24-07-2013, 20:43
ندارم این برنامه رو . الان باهشاون دارم چت میکنم میگن این برنامه یک فیک انتی هست و بهم یک ایمیل هم دادن و یک برنامه بهم دادن تا باهاش مشگل هارو پیدا کنم و برای اونا بفرستم ببینم چکار میکنند

kases
24-07-2013, 22:10
سلام

من هم همین مشکل رو دارم و در حالت downloading میمونه.من بعد از نصب بیت دیفندر اینترنت سکوریتی،آپدیت آفلاین رو هم که صد و خورده ای حجم داشت نصب کردم اما الان حجم آپدیت رو که میخواد دانلود کنه میزنه 230 مگ
اون سرور رو هم تست کردم.با قیلترشکن هم تست کردم ولی باز هم همون وضعیته.در حالت prompt for downloading هم گذاشتم آپدیتها رو شناسایی کرد که باز در حالت دانلود میمونه.در event-->update هم گزارشی ثبت نشده(دو سه بار هم ریستارت کردم)
مشکل از کجاست؟

سلام محمد جان
من کاربر دایمی بیت دیفندر نیستم فقط هر سال با اومدن نسخه جدید چند روزی نصب میکنم طبیعتا در مورد مشکلات بیت دیفندر اطلاعات چندانی ندارم

منم چند روز پیش بیت دیفندر نصب کردم دقیقا همین مشکلات وجود داشت بعضی وقتا تو اتصال به سرورمشکل داره

در مورد ثبت نشدن گزارش باید بگم عجیبه تا اونجایی که من میدونم به محض باز کردن بیت دیفندر کلی گزارش تحویلم میده

دقیقا نمیدونم تو سیستم شما چه مشکلی وجود داره به نظر من اخرین نسخه رو دانلود کنید و به صورت انلاین اپدیت کنیداما این مراحل رو انجام بدید ببنید مشکل برطرف میشه:

تو run تایپ کنید ncpa.cpl و کلید اینتر بزنید
بر روی کانکشن اینترنت راست کلیک کنید و Properties انتخاب کنید
در تب networking بر روی tcp/ip v4 دابل کلیک کنید
در بخش use the following dns server addres این ادرس وارد کنید:

8.8.8.8
8.8.4.4
=========
در تب networking برای ip v 6 هم این ادرس وارد کنید

2001:4860:4860::8888
2001:4860:4860::8844

بعد از وارد کردن ادرس dns سیستم رو ریستارت کنید
اپدیت رو به صورت دستی انجام بدید
اگر از پر و کسی استفاده می کنید اونو غیر غعال کنید
تاریخ و ساعت و زون تایم سیستم تنظیم کنید

اگر مشکل برطرف نشد تنظیمات dns به حالت پیشفرض برگردونید و دوباره اقدام به اپدیت کنید!

اگر مشکل باز هم برطرف نشد بیت دیفندر پاک کنید و دوباره نصب کنید .

pedram_01
25-07-2013, 00:22
خوب به من یک نرم افزاری دادن که از کامپیوتر من گزارش گرفت و حدود 10 مگابایت شد در حالت zip بعد گفت اونو برای ما بفرست منم فرستادم الان بهم گفتن دارن انالیز میکننش و تا 48 ساعت دیگه به من جواب میدن

mohammad_87
25-07-2013, 01:17
...................................

اگر مشکل باز هم برطرف نشد بیت دیفندر پاک کنید و دوباره نصب کنید .
ممنونم علی جان.بیت رو روی ویندوز دومم دارم،راه حل شما رو تست خواهم کرد.
من از سرور خود بیت دیفندر دانلود کردم این نسخه 2013 بود.2014 مگه رسمی نشده؟
منم بخاطر تست فعلا نصب کردم.تنظیماتش چقدر کمه :دی یاد nod32 افتادم.

Captain
26-07-2013, 00:09
عجب :دی

satansilent
26-07-2013, 04:20
نسخه رایگان safepay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم اومده انگار :n09:

me.sarabi
26-07-2013, 11:44
سلام
دوستان کسی کرک یا راه حلی سراغ نداره این بیت دفندر به طور دائم رجیستر بشه؟
من الان internet security رو دارم نسخه 2013.ولی 30 روزه هست و بعد 30 روز دوباره باید 30 روزه فعالش کنم
کسی راهی داره؟:n13:

pedram_01
27-07-2013, 01:52
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی ها براشون سوال بود که این سایت معتبر هست یا نه . اینم جوابش از خود بیتدفندر که میگه این سایت یکی از سایت های خودشون هست و کاملا معتبر میباشد .

mohammad_87
27-07-2013, 22:30
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی ها براشون سوال بود که این سایت معتبر هست یا نه . اینم جوابش از خود بیتدفندر که میگه این سایت یکی از سایت های خودشون هست و کاملا معتبر میباشد .

درسته.من لایسنس نسخه موبایل رو از همین سایت خریدم.در تماسهایی هم که داشتم پشتیبانیش هم خوب بوده.

lionf3
27-07-2013, 23:25
دوستان با این تخفیف 75% میارزه یدونه یک کاربره رو بگیرم یا با همین Comodo Free Antivirus سر کنم؟؟
کاربرم هم بیشتر گشتن تو اینترنت هست و امنیت برام مخصوصا تو کارای بانکی که با اینترنت انجام میدم مهمه.

S0R3N4
28-07-2013, 02:06
سلام دوستان

یه سوال
تو سایت بیتدینفدر (رسمی) ورژن 2014 گذاشته واسه فروش دانلود
چرا در سایت ایرانی این فروشگاه فقط فقط محصول های 2013 بیتدیفندر رو میفروشن؟؟؟؟؟؟

mehrdad2540
28-07-2013, 15:20
به مناسبت ماه رمضان بیت دفندر تخفیف خیلی عالی گذاشته وسوسه شدم که بخرم ولی میگن نفس سیستم رو میگیره آیا درسته دوستانی که تست کردند سرعتشون اومد پایین؟ نسخه 2013 هم همینطوره؟

mansour_hotboy
28-07-2013, 17:02
به مناسبت ماه رمضان بیت دفندر تخفیف خیلی عالی گذاشته وسوسه شدم که بخرم ولی میگن نفس سیستم رو میگیره آیا درسته دوستانی که تست کردند سرعتشون اومد پایین؟ نسخه 2013 هم همینطوره؟
کاری نداره.شما نسخه 30 روزشو دانلود کن و نصب کن.یه مدت داشته باش اگه خوشت اومد نسخه کاملشو بخر.

S0R3N4
28-07-2013, 19:51
حالا نفس کامپیوتر رو میگیره یا نه؟

mehrdad2540
28-07-2013, 19:59

من رو حساب این مقایسه میگم ولی در عمل ممکنه فرق داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
28-07-2013, 20:23

سلام

بستگی به سخت افزار داره ,مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟

D E M O N
28-07-2013, 22:44
سلام
این بیت دیفندر محیط مجازی " سندباکس " داره ؟
حجم اپدیت اولیه چقدری هست؟
ممنون

amirfakhrian
29-07-2013, 06:59

مشخصات کامپیوتر من اینه:
cpu core2duo 2.5ghz
ram 2 gig
نزدیک ۶ ماهه که بیت رو نصب کردم و مشکل خاصی از نظر کاهش سرعت نداشتم. ولی بهتر است که خودتون نصب کنید.

milad.vista
29-07-2013, 08:47
سلام منم با این مشکل زیاد برخوردم که بعد از نصب بیت دیفندر و آپدیت اولیه، همش مودم adsl در حال چشمک زدنه و ترافیک دارم در صورتی که نه چیزی دانلود میکنم و نه صفحه ای باز میکنم. چند دفعه بخاطر همین مورد بیت دیفندر رو uninstall کردم اما وقتی می بینم تو تستها اوله واسم عجیبه که چرا باید یه همچین ایرادی داشته باشه...

سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز دوستانی که با حجم ترافیک بیت دیفندر مواجه هستن من یک آموزش براتون میزارم مشکلتون 100% حل میشه ولی مردونه تشکر یادتون نره چون دیدم خیلی اذیت میشید این اموزشو میزارم در ضمن این کارو کنید حجم اینترنتون 1 کیلوبایت هم کم نمیشه و پیجو خوب باز میکنه

آشنایی با قسمت های مهم Bitdefender که شامل :
1- ﺟﻠوﮔﯾری از اﺳﺗﻔﺎده ی ﺑﯾﺗدﻓﻧدر از اﯾﻧﺗرﻧت ﺑرای داﺷﺗن ﭘﮭﻧﺎی ﺑﺎﻧد و داﺷﺗن ﺳرﻋت ﻣﻧﺎﺳب ﺑدون ﮐﺎھش اﻣﻧﯾت
2- ﺣل ﻣﺷﮑل ﺑﯾﺗدﻓﻧدر ﺑﺎ ﻧرم اﻓزار ﻣﺣﺑوب IDM و ﺣل ﻣﺷﮑل در وﺑﮕردی ﺑﺎ ﺳرﻋت ﭘﺎﯾﯾن
3- ﺟﻠوﮔﯾری از ﺑﻌﺿﯽ ﻣزاﺣﻣت ھﺎی ﺑﯾﺗدﻓﻧدر ﺑدون ﮐﺎھش اﻣﻧﯾت
4- ﺑﺎﻻﺗرﯾن اﻣﻧﯾت ﻣﻣﮑن ﺑدون ﮐﺎھش ﺳرﻋت ﺳﯾﺳﺗم
5- ﺗﻧظﯾﻣﺎت ﭘﯾﺷﻧﮭﺎد ﺷده ﺑرای اﻣﻧﯾت ﺑﮭﺗر
6- ﻧﮑﺗﮫ ھﺎ و روﯾداد ھﺎ ﺑرای ﻣدﯾرﯾت آﻧﺗﯽ وﯾروس
7- ﭼﻧد ﻧﮑﺗﮫ ﺑرای اﺳﺗﻔﺎده از آﭘدﯾت آﻧﻼﯾن

٨- راه حل مناسب برای گیر ندادن آنتی ویروس به کرک ها و Keygen ها و Patch ها
میباشد .

لینک آموزش 100% عملی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:n05:

lionf3
29-07-2013, 16:13
دوستان ممنون میشم به منم جواب بدید:n06:

milad.vista
29-07-2013, 16:39
دوستان ممنون میشم به منم جواب بدید:n06:

سلام داداش مشکلتو یه بار دیگه بگو جواب میدم اگه بدونم

lionf3
29-07-2013, 20:39
سلام داداش مشکلتو یه بار دیگه بگو جواب میدم اگه بدونم

دوستان با این تخفیف 75% میارزه یدونه یک کاربره رو بگیرم یا با همین Comodo Free Antivirus سر کنم؟؟
کاربرم هم بیشتر گشتن تو اینترنت هست و امنیت برام مخصوصا تو کارای بانکی که با اینترنت انجام میدم مهمه.

satansilent
29-07-2013, 22:11
comodo internet security برنامه خوبیه و اگه کار باهاش رو بلد باشید براتون کافیه :n09: اگه دوست داری تغییر بدی و بیای سمت bitdefender می تونی 30 روز اونو مجانی استفاده کنی اگه راضی بودی بری بخری هر چند تریال ریست هم برای bitdefender موجود و نیاز به خریدش هم نیست :n20:لینک تریال ریست و خود محصولات رو چن صفحه قبل میتونی پیدا کنی.

Captain
29-07-2013, 22:21

شما یبار Comodo رو امتحان کن
اینم لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4e)از سرور خودش

lionf3
29-07-2013, 22:44
شما یبار Comodo رو امتحان کن
اینم لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4e)از سرور خودش
الان دارم از کمودو استفاده میکنم انصافا برنامه ی خوبی هست اما خوب گفتم یه ارجینال بگیرم شاید بهتر باشه؟؟

jolan57
29-07-2013, 22:52
الان دارم از کمودو استفاده میکنم انصافا برنامه ی خوبی هست اما خوب گفتم یه ارجینال بگیرم شاید بهتر باشه؟؟
کمودو هم اورجیناله ولی رایگان :n06:

Captain
29-07-2013, 23:00

فرق نسخه پولی و رایگان کومودو فقط در GeekBuddy هستش، همین

D E M O N
30-07-2013, 00:07
سلام
این بیت دیفندر محیط مجازی " سندباکس " داره ؟
حجم اپدیت اولیه چقدری هست؟
ممنون

به روز رسانی...

mohammad_87
30-07-2013, 12:17
به روز رسانی...
من چنین قابلیتی پیدا نکردم.محیط مجازی نداره.
آپدیت اولیه حدود 200 مگ

ahriman323
31-07-2013, 20:40
سلام دوستان
من Endpoint Client این انتی ویروس را دارم!
لیست سفیدشو نتونستم پیدا کنم که بهش فایل معرفی کنم که گیر نده بهش!کسی اطلاع داره؟
سرعت وب گردی و اینترنت هم ظاهرا کند میکنه!
لایسنش چحوریاست!
اسیاتک سه ماه رایگان داده!ولی فقط یه لینک داده دانلود کردم و نصب کردم و یه یوزر و پسورد کنسول داده!

vahid javani
01-08-2013, 07:56
سلام دوستان
لیست سفیدشو نتونستم پیدا کنم که بهش فایل معرفی کنم که گیر نده بهش!کسی اطلاع داره؟
لایسنش چحوریاست!
اسیاتک سه ماه رایگان داده!ولی فقط یه لینک داده دانلود کردم و نصب کردم و یه یوزر و پسورد کنسول داده!

سلام
من زیاد متوجه نشدم!
ولی توی 2013 باید بری setting بعد anti virus بعد سربرگ exclusions بعدشم توی قسمت excluded file and folder فایل های معلمولی رو جزو اثتثنا ها قرار بدی توی excluded process فایل های اجرایی رو

ahriman323
01-08-2013, 12:59
سلام
من زیاد متوجه نشدم!
ولی توی 2013 باید بری setting بعد anti virus بعد سربرگ exclusions بعدشم توی قسمت excluded file and folder فایل های معلمولی رو جزو اثتثنا ها قرار بدی توی excluded process فایل های اجرایی رو
ممنون
اره میدونم ولی نداره سیتینگ!

S0R3N4
02-08-2013, 19:05
ایکاش این تاپیک و این آنتی برند و البته برند پاندا 4 تا استاد داشت و تاپیک اکتیوی مثل Comodo و Kasper و Norton و ... داشتیم؛
در حالی که Bitdefendender از محدود برند هایی هست که در همه ی تست ها عالی عملکرد از خودش نشون داده و در یه تست قوی نبوده و و در تست دیگری ضعیف!
واسه سوت و کور بودن تاپیک Panda و Bitdefender هست که هیچکی سمت این 2 برند نمیره و همه میرن سراغ برند هایی نظیر Avast و Eset و Avira و ...................!!!! :n03::n03::n03:

mohammad_87
02-08-2013, 19:28
ایکاش این تاپیک و این آنتی برند و البته برند پاندا 4 تا استاد داشت و تاپیک اکتیوی مثل Comodo و Kasper و Norton و ... داشتیم؛
در حالی که Bitdefendender از محدود برند هایی هست که در همه ی تست ها عالی عملکرد از خودش نشون داده و در یه تست قوی نبوده و و در تست دیگری ضعیف!
واسه سوت و کور بودن تاپیک Panda و Bitdefender هست که هیچکی سمت این 2 برند نمیره و همه میرن سراغ برند هایی نظیر Avast و Eset و Avira و ...................!!!! :n03::n03::n03:
یکی از علتهای کاربران از یک محصول همه گیر شدن اون محصول هست و دیگریش سریال البته متاسفانه
من خودم علاقه خاصی به محصولات بیت دیفندر دارم.قدرت بالا،تنظیمات آسان(البته کاش تنظیماتش یکم بازتر بود)
اما به عللی که گفتم استقبال از این محصول در ایران کمه مخصوصا مشکل سریال که بیت دیفندر سریال کمی براش گیر میاد(رایگان)
شما اگه سوالی دارید اینجا بپرسید مطمئنا دوستان عزیزی هستند که از چندین محصول استفاده میکنند و با همه اونها آشنایی دارند.

SH@HIN
02-08-2013, 20:43
سلام دوستان
من internet security رو نصب کردم منتها هنوز سریال تهیه نکردم براش، میخواستم بدونم تو حالت تریال ممکنه که برنامه درست عمل نکنه؟!!
یکی از تنظیماتی که من تو هر فایروالی انجام میدم تغییر حالت اتوماتیک به دستی هست که برای هر برنامه ای بخواد به نت متصل بشه alert بده، برای اینکار اول auto pilot رو به user mode تغییر دادم و تو تنظیمات فایروال paranoid رو on کردم ، یه مشکلی باهاش دارم
اینکه برای هر برنامه ای alert نمیده و وقتیم که alert میده اگر اون برنامه رو بلاک کنم باز هم به کار خودش ادامه میده و بلاک نمیشه ! کسی به این مشکل بر نخورده؟؟!!

shuhin
02-08-2013, 21:30
سلام دوستان
میخواستم بدونم bitdefender ایران رو تحریم کرده یا خیر؟؟ امکان دریافت آپدیت ها به صورت مستقیم امکانپذیره؟!!

pedram_01
02-08-2013, 21:47
سلام دوستان
میخواستم بدونم bitdefender ایران رو تحریم کرده یا خیر؟؟ امکان دریافت آپدیت ها به صورت مستقیم امکانپذیره؟!!

تحریم نکرده . و بله به صورت مستقیم اپدیت میشه

*Batman*
03-08-2013, 01:01
برم نصبش کنم تا نورتون 2014 بیاد.
فقط برای این باید یه راهی پیدا کنیم:

اما هر دقیقه چیزی حدود 1 تا 2 مگابایت به یکی از سرورهاش تبادل می کنه خودش می گه که مربوط به cloud میشه :n22:

ترافیک از سر راه نیاوردیم که:n02:

ali.reihani
03-08-2013, 01:35
برم نصبش کنم تا نورتون 2014 بیاد.

ببخشید فضولی میکنم اصلا براتون اهمیت نداشته باشه ولی چرا نمیرید نود32 نصب کنید؟
و بعد نظرتون رو بیاین تویه بحث و گفتگو برای آنتخاب انتی بگذارید؟

SH@HIN
03-08-2013, 13:01
سلام
از دوستان کسی سایت معتبر برای خرید لایسنس سراغ داره؟!

mohammad_87
03-08-2013, 14:03
سلام
از دوستان کسی سایت معتبر برای خرید لایسنس سراغ داره؟!
سلام.نمایندگی رسمی:

تاییدیه:n02: :

holyboy
03-08-2013, 14:35
دوستان من خیلی برام مهمه سرعت وبگردی و دانلود کند نشه.کسانی که از توتال سکیوریتی استفاده کردن رو سرعت اینترنتشون تاثیر داشته؟

>->-O
03-08-2013, 16:40
Bitdefender Total Security 2014 Build 17.15.0.682

Download Bitdefender Total Security 2014 x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Bitdefender Total Security 2014 x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BitDefender Internet Security 2014 Build 17.15.0.682

Download BitDefender Internet Security 2014 x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download BitDefender Internet Security 2014 x64

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BitDefender AntiVirus Plus 2014 Build 17.15.0.682

Download BitDefender AntiVirus Plus 2014 x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download BitDefender AntiVirus Plus 2014 x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.AraMesh.
03-08-2013, 17:27
سلام" دست شما درد نکنه. تغییرات نسخه هاشم کنارشون میذاشتید. :n01:

holyboy
03-08-2013, 21:34
دوستان برای خرید از bitdefender.ir باید باید حتما از نسخه فارسی نرم افزار که خود سایت برا دانلود گذاشته استفاده کنیم؟من شنیدم که اگه از این نسخه استفاده نشه لایسنس خریداری شده فعال نمیشه

amirfakhrian
03-08-2013, 21:39
دوستان برای خرید از bitdefender.ir باید باید حتما از نسخه فارسی نرم افزار که خود سایت برا دانلود گذاشته استفاده کنیم؟من شنیدم که اگه از این نسخه استفاده نشه لایسنس خریداری شده فعال نمیشه
باید نسخه ای که در این سایت موجود است رو دانلود کنید.
هم نسخه فارسی داره و هم نسخه انگلیسی. و پیشنهاد می کنم که نسخه انگلیسی رو دانلود کنید.

*Batman*
04-08-2013, 01:08
ببخشید فضولی میکنم اصلا براتون اهمیت نداشته باشه ولی چرا نمیرید نود32 نصب کنید؟
و بعد نظرتون رو بیاین تویه بحث و گفتگو برای آنتخاب انتی بگذارید؟
سلام
باشه به NOD32 هم میرسیم.
هدفم آشنایی با ویژگی ها و قابلیت های آنتی ویروسه

دوستان من خیلی برام مهمه سرعت وبگردی و دانلود کند نشه.کسانی که از توتال سکیوریتی استفاده کردن رو سرعت اینترنتشون تاثیر داشته؟
من از Internet Security استفاده میکنم و کاهش سرعت در وبگردی و دانلود و حتی بازی آنلاین ندیدم.

من Anonymous Usage Reports رو هنگام نصب غیرفعال کردم و الان تبادل نداره.
Setting>>General>>Advanced

ahriman323
04-08-2013, 01:35
سلام دوستان
لایسنش چحوریاست!

وجود خارجی نداره این که از کجا اوردن اسیاتک این را؟!
دیتا پروتکشن اش هم خودش غیر فعال شده و کلا معلوم نیست چجوری سرویسهاش میشه فعال یا غیر فعال کرد!اصلا تنظیمات نداره!

*Batman*
04-08-2013, 02:16

جدیدترین Trial Reset برای محصولات Bitdefender 2014
90 روزه

دانلـــود

لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
04-08-2013, 03:04
دیتا پروتکشن اش هم خودش غیر فعال شده و کلا معلوم نیست چجوری سرویسهاش میشه فعال یا غیر فعال کرد!اصلا تنظیمات نداره!

داداش این چیه نصبیدی:n02:

پاکش کن نسخه اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر نصب کن با استفاده از تریال ریست پست بالا 3 ماه میتونی مجانی استفاده کنی

اگه واقعا این مناسب بود اس یاتک رایگان نمیداد اینا چیزای به درد بخور مجانی نمیدن مطمین باش:n02:

pedram_01
04-08-2013, 04:03

من فردا از خود پشتیبانی بیت دفندر سوال میکنم جوابش رو به شما میگم چون منم تاحالا این نسخه رو ندیدم.

*Batman*
04-08-2013, 05:21
سلام" دست شما درد نکنه. تغییرات نسخه هاشم کنارشون میذاشتید. :n01:

Safepay does not have images in the malware alert window;
TrafficLight integration with the new Opera browser;
Security report could not be opened with Internet Explorer 11 on Windows 7;
Parental Control - Schedule blocking does not display the alert in the browser;
Parental Control - SSL certificate is not installed on a new Windows account in Opera and Firefox;
Custom scan tasks scheduled to start at system startup do not start as scheduled;
Safepay - No tab navigation available when multiple tabs are open;

ahriman323
04-08-2013, 10:56
داداش این چیه نصبیدی:n02:

پاکش کن نسخه اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر نصب کن با استفاده از تریال ریست پست بالا 3 ماه میتونی مجانی استفاده کنی

اگه واقعا این مناسب بود اس یاتک رایگان نمیداد اینا چیزای به درد بخور مجانی نمیدن مطمین باش:n02:
نمیدونم والا تو بوق کرنا کردن!

الکی کسپر را پاک کردیم اومدیم اینو نصب کردیم!معلوم نیست چجوریه!

بریم همون کسپر 2014 خودمونو نصب کنیم!

من فردا از خود پشتیبانی بیت دفندر سوال میکنم جوابش رو به شما میگم چون منم تاحالا این نسخه رو ندیدم.
ممنون منتظرم!

SH@HIN
04-08-2013, 11:10
سلام دوستان
من یه لایسنس خریدم برای total security بعد یه کلمه هفت حرفیه لایسنسش ! میخواستم ببینم درسته؟؟!

ahriman323
04-08-2013, 12:05
چجوری میشه این انتی ویروس را غیر فعال کرد؟

Mr.Lover
04-08-2013, 14:41
سلام
از لایسنس اورجینال نسخه 2013 می شه برای نسخه 2014 هم استفاده کرد؟

vxp
04-08-2013, 15:05
برا بعضیا که با ای دی ام مشکا داشتن!عزیزان ما رو از نظراتشون بی بهره نگذارن.
ممنون.

vxp
04-08-2013, 15:06
چجوری میشه این انتی ویروس را غیر فعال کرد؟

رو on کلیک کن.

ahriman323
04-08-2013, 17:04
رو on کلیک کن.

:n02: تغییر نمیکنه

تنظیماتش تو پنلشه!

mohammad_87
04-08-2013, 21:57
سلام دوستان
من یه لایسنس خریدم برای total security بعد یه کلمه هفت حرفیه لایسنسش ! میخواستم ببینم درسته؟؟!
من برای موبایل گرفتم همینجوری بود.

سلام
طبیعتا باید بشه اما چون هنوز بطور رسمی 2014 در سایت قرار نگرفته ممکنه فعلا نشه از لایسنسهای اورجینال نسخه های قبل استفاده کرد.

pedram_01
05-08-2013, 00:24
نمیدونم والا تو بوق کرنا کردن!

الکی کسپر را پاک کردیم اومدیم اینو نصب کردیم!معلوم نیست چجوریه!

بریم همون کسپر 2014 خودمونو نصب کنیم!

ممنون منتظرم!

ازشون سوال کردم گفتن کسی که درباره این انتی ما اطلاعات کافی داره نیست ولی میگیم که بهت ایمیل بزنه و بهتون کمک کنه

باز من دوباره دو روز دیگه ازشون سوال میکنم و اینم ازشون سوال میکنم که چجوری غیر فعال میشه

ویرایش : این انتی ویروس برای 5 تا 30 کامپیوتر هست و این سایت رو بهم داد گفت هرچی میخوای بدونی اینجاست

Hello Pedram,

Thank you for contacting us.

Bitdefender Cloud Security for Endpoints is a security solution with a web-based management interface. More information about our product you can find below:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%20Security

pedram_01
06-08-2013, 03:14
من متوجه یک چیز دیگه هم شدم وقتی بیت دفندر رو از سایت اصلی خودش دانلود کردم سرور اپدیتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود ولی چون من این انتی رو از ایران خریدم باید نسخه سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود و نصب میکردم که سرور اپدیتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که سرعت اپدیت شدنش و ... خیلی بد تر از نسخه اصلی هست حالا نمیدونم مشگل چیه

ولی من فردا حتما باهاشون حرف میزنم تا ببینم چرا اینجوریه

SH@HIN
06-08-2013, 14:27
سلام دوستان
من total security 2014 دارم از دیروز ارور میده برا آپدیت یعنی نمیتونه آپدیت کنه !
کسی همچین مشکلی نداره؟؟!
خدای نکرده تحریم که نکردن که؟؟!!:n28:

SH@HIN
06-08-2013, 16:08
update server رو عوض کردم حل شد....

pedram_01
08-08-2013, 00:06
update server رو عوض کردم حل شد....

update server رو چی گذاشتی؟

pedram_01
08-08-2013, 00:29
حتما سرور پیشفرض خودش دیگه

وقتی بیت رو نصب کنی سرور پیشفرض هست که برای ایشون ارور اپدیت میداده و سرور رو عوض کرده

اگه یکم صبر میکردین جواب رو میداد و میفهمیدیم . الان شما یک اسپم دادید و این خلاف قوانین انجمن هست .

SH@HIN
08-08-2013, 21:51
update server رو چی گذاشتی؟
چندتایی آپدیت سرور داره بیت دفندر منتها هرموقع که ارور آپدیت بده بین xiv و xiii سوئیچ میکنم حل میشه...

ahriman323
09-08-2013, 04:13
ازشون سوال کردم گفتن کسی که درباره این انتی ما اطلاعات کافی داره نیست ولی میگیم که بهت ایمیل بزنه و بهتون کمک کنه

باز من دوباره دو روز دیگه ازشون سوال میکنم و اینم ازشون سوال میکنم که چجوری غیر فعال میشه

ویرایش : این انتی ویروس برای 5 تا 30 کامپیوتر هست و این سایت رو بهم داد گفت هرچی میخوای بدونی اینجاست

Hello Pedram,

Thank you for contacting us.

Bitdefender Cloud Security for Endpoints is a security solution with a web-based management interface. More information about our product you can find below:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%20Security
اسیاتک نسخه تریال 30 روزه داده
پاک کردم کسپرسکی 2014 خودمون را نصب کردم!عشقه!:n12:

mohsen_rkh
12-08-2013, 11:02
سلام دوستان
بله درسته.

سلام
بله میشه.

leo_meb
12-08-2013, 13:58
داداش بتمن این ترایل ریستی که گذاشتی دانلود نمیشه
لطفا یه بررسی کن
ممنونم

*Batman*
12-08-2013, 19:05
داداش بتمن این ترایل ریستی که گذاشتی دانلود نمیشه
لطفا یه بررسی کن
ممنونم

سلام
بررسی شد. لینک سالمه!
برای راحتی بیشتر یه لینک کمکی به پست مربوطه اضافه کردم
موفق باشید

noisymind
17-08-2013, 16:28
من چند روز پیش اومدم بیت نصب کنم ، ولی موقع نصب با اینکه گزینه آپدیت آنلاین موقع نصب رو برداشتم ، ولی فکر کنم موقع نصب یکی دو ساعتی منو مشغول آپدیت کرد! توی پنجره نصب ، 3 تا نوار بود اگه اشتباه نکنم. یکی نوار اسکن ، یکی نوار دانلود و آپدیت و اینا ، یکی هم نوار نصب! بعد از دو ساعت دیدم نوار نصب طوری پیش میره که باید 8-7 ساعت دیگه هم منتظر بمونم! برای همین بیخیالش شدم!!!
حالا همیشه اینطوری هست؟

Captain
17-08-2013, 18:00
من چند روز پیش اومدم بیت نصب کنم ، ولی موقع نصب با اینکه گزینه آپدیت آنلاین موقع نصب رو برداشتم ، ولی فکر کنم موقع نصب یکی دو ساعتی منو مشغول آپدیت کرد! توی پنجره نصب ، 3 تا نوار بود اگه اشتباه نکنم. یکی نوار اسکن ، یکی نوار دانلود و آپدیت و اینا ، یکی هم نوار نصب! بعد از دو ساعت دیدم نوار نصب طوری پیش میره که باید 8-7 ساعت دیگه هم منتظر بمونم! برای همین بیخیالش شدم!!!
حالا همیشه اینطوری هست؟

شما بیت رو چجوری نصب میکردین؟
حجم فایل نصبیه شما چقدر بوده؟
از کدوم سایت دانلود کردین؟

noisymind
17-08-2013, 18:22
شما بیت رو چجوری نصب میکردین؟
حجم فایل نصبیه شما چقدر بوده؟
از کدوم سایت دانلود کردین؟

من این نسخه رو نصب کردم :

BitDefender.Internet.Security.2013.Build.16.30.0.1 843.x64

و از سایت س ا ف ت 98 گرفتم. حجمش هم ماشاا... هزار ماشاا... 383 مگ هست :n02:

Captain
17-08-2013, 18:25

سعی کنید همیشه تمام برنامه های امنیتی رو از سایت مخصوص خودش دانلود کنید
به پست اول همین تاپیک مراجعه کنید، لینک های دانلود همشون موجود هستند

pedram_01
17-08-2013, 21:41

دوست عزیز موقع نصب باید کاملا اینترنت قطع باشه. و همون اول موقع نصب به شما میگه اپدیت شود و نصب شود شما میگی خیر و نصب رو شروع میکنه اول اسکن سریع میکنه و نوار اپدیت سریع پر میشه و نوار نصب در مدت چند دقیقه پر میشه

Mr.Lover
20-08-2013, 16:38
سلام
من هر وقت برنامه ای مثل IE یا ... رو انتخاب می کنم که به اینترنت نیاز داره؛ فایروال توتال سکیوریتی 2013 از من در مورد دسترسی به اینترنت سوال می کنه!
در صورتی که من قبلاً براش مشخص کردم ولی این کارو هر بار تکرار می کنه!
چه کار کنم که فقط همون اول در مورد برنامه ای سوال کنه، نه بیشتر؟

ممنون

pedram_01
20-08-2013, 21:36
سلام
من هر وقت برنامه ای مثل IE یا ... رو انتخاب می کنم که به اینترنت نیاز داره؛ فایروال توتال سکیوریتی 2013 از من در مورد دسترسی به اینترنت سوال می کنه!
در صورتی که من قبلاً براش مشخص کردم ولی این کارو هر بار تکرار می کنه!
چه کار کنم که فقط همون اول در مورد برنامه ای سوال کنه، نه بیشتر؟

ممنون

در تنظیمات چه تغییراتی انجام دادید ؟

Mr.Lover
21-08-2013, 16:07
سلام
تغییرات خاصی نبوده!
در قسمت Setting فایروال فقط حالت Personal mode رو ON کردم و در قسمت Advanced هیچ تغییری ندادم!
این کل تغییراتی بود که من در قسمت فایروال دادم.

pedram_01
21-08-2013, 16:57
سلام
تغییرات خاصی نبوده!
در قسمت Setting فایروال فقط حالت Personal mode رو ON کردم و در قسمت Advanced هیچ تغییری ندادم!
این کل تغییراتی بود که من در قسمت فایروال دادم.

در قسمت Setting فایروال Personal mode رو off کنید و یک بار سیستم رو ریستارت کنید مشگل شما حل میشه :n02:

و ایا منظور شما اینه چون این paranoid mode هست نه Personal mode و وقتی paranoid mode رو غیر فعال کردی یک بار سیستم رو ریستارت بکن

paranoid mode کارش اینه که هر برنامه ایی که نیاز وصل شدن به اینترنت را دارد اول باید از شما اجازه بگیرد . هیچ برنامه ای بدون اجازه شما نمیتونه به اینترنت وصل بشه .

Alli13
23-08-2013, 19:51
سلام
دوستان من یک لایسنس یک ساله بیت دیفندر(آنتی ویروس نه اینترنت سکیوریتی) دارم،پارس آنلاین بهم داده،ولی به کارم نمی یاد، هر کی خواست پیغام خصوصی به من بده( البته با یه مقدار مبلغ!) که من بهش تقدیم کنم.

pedram_01
28-08-2013, 14:17
بعضی ها با بیت دفندر مشگل دارن که میگن کرک رو پاک میکنه برای این کار چند راه حل وجود داره اول میرین تو تنظیمات انتی بیت و طبق عکس عمل کنید

و بعد ok رو میزنید .با این کار دیگه کرک و ویروس و فایل مشکوک رو پاک نمیکنه و قرنطینه میکنه از قرنطینه شما مییتونی پاک کنی برگردونی و... . و برای شناسوندن کرک به بیت اول بیت را غیر فعال میکنید و طبق عکس پیش میرید

اگه کرک شما قرنطینه شده اول باید از قرنطینه درش بیارید در اینجا

در عکس بالا بیشتر EXcluded files and folder بکار شما میاد که یک فایل و یا یک فولدر رو از دسترس انتی خارج میکنید

اگه باز هم موفق نشید در این تاپیک اعلام کنید تا بررسی شود .

a-soft
28-08-2013, 15:12
چطوری میشه از پاک شدن کرک ها و patch ها توسط آنتی ویروس بیت دیفندر جلوگیری کرد؟

Tornado2800
29-08-2013, 03:59
چطوری میشه از پاک شدن کرک ها و patch ها توسط آنتی ویروس بیت دیفندر جلوگیری کرد؟

سلام
یکم زحمت خوندن به خودت بدی بد نیست
همین پست قبلیت توضیحشو داده

Leonard-554
29-08-2013, 16:03
بابا این بیت دفیندر خیلی گیر میده !!

سی دی میذاری تو دستگاه الکی الکی واسه خودش اسکن میکنه ! از کجا غیر فعال کنم این گیر دادنای الکیش رو؟

pedram_01
29-08-2013, 19:45
بابا این بیت دفیندر خیلی گیر میده !!

سی دی میذاری تو دستگاه الکی الکی واسه خودش اسکن میکنه ! از کجا غیر فعال کنم این گیر دادنای الکیش رو؟

Mr.New
06-09-2013, 14:26
یوزرش رو میدین؟
من 5تا دوساله داشتم سر یه اشتباه پاک شد
الان داره اشکم درمیاد

amirhasan.king
07-09-2013, 01:01
نسخه فارسیش تو بعضی سایت ها دیده میشه معتبره؟

pedram_01
07-09-2013, 01:21
نسخه فارسیش تو بعضی سایت ها دیده میشه معتبره؟

دو نوع داریم ایمن و خود بیت دفندر

اگه از سایت نمیانده بیت دفندر در ایران دنلود کنی معتبر هست

amirhasan.king
07-09-2013, 01:30
من نصب کردم خیلی هنگ میکنه خوب نیست اصلا

pedram_01
07-09-2013, 02:11
من نصب کردم خیلی هنگ میکنه خوب نیست اصلا

سیستم شما چیه ؟ احتملا ضعیف هست چون من نسخه توتال 2013 رو رو سیستم قدیمی پدرم نصب کردم بدون هنگ و کندی کار میکنه

تو سیستم من که انگار انتی نصب نیست

amirhasan.king
07-09-2013, 12:56
نسخه معمولی رو من نصب کردم مشکلی نداشت به قول شما انگار انتی ویروس نصب نیست رو سیستم ولی نسخه فارسیش خیلی بده همش هنگ میکنه

vahid javani
07-09-2013, 13:01
سلام دوستان
برای نسخه 2014 کرکی وجود داره؟
کرک قبلی بهش میخوره؟؟(BD2013.TR.Setup-BBs)

دانلود کردنش خیلی برام مشکله، میخواستم اگه کرک نداره الکی دانلود نکنم!

Mr.New
09-09-2013, 17:12
سلام
میخوام بیت دفندر دونه به دونه فایل ها کلا هرچی وجو.د داره رو بگرده و اسکن کنه چی رو بزنم
خعلی هم دقیق بگرده
:|

vahid javani
09-09-2013, 17:19
سلام
میخوام بیت دفندر دونه به دونه فایل ها کلا هرچی وجو.د داره رو بگرده و اسکن کنه چی رو بزنم
خعلی هم دقیق بگرده
:|

تجربه شخصی: واسه اینکه خعلی دقیق بگرده باید بری توی setting بعد antivirus حالا active virus control رو بذار روی aggressive
واسه اسکن کامل هم Scan now رو بزن بعدشم system scan رو بزن

Mr.New
09-09-2013, 18:43
یه سوال وقتی ویروس هاروئ پیدا کرد چیکار کنم پاکشون کنه؟
من اشتباهی زدم
و فکر میکنم به قرنطینه یا جایی بردمشون
اگه شناساندن فایل لیستی یا چیزی داره بگید برم ازشون پاکشون کنم

pedram_01
09-09-2013, 19:53
یه سوال وقتی ویروس هاروئ پیدا کرد چیکار کنم پاکشون کنه؟
من اشتباهی زدم
و فکر میکنم به قرنطینه یا جایی بردمشون
اگه شناساندن فایل لیستی یا چیزی داره بگید برم ازشون پاکشون کنم

برو تو قرنطینه ببین اونجا ویروس هست یا نه

اگه تو قرنطینه نبود برو اینجا گزارش رو ببین

Mr.New
09-09-2013, 20:01
دمت گرم تو قرنطینه بود
فقط دوباره اسکن کردم اوردشون
چی رو بزنم پاکشون کنه؟

Mr.New
09-09-2013, 20:19
و مشکل جدید:|
اپدیت اولیه که داشت میشد قطع شد دوباره که زدم همینجوری مونده نت هیچ موردی نداره:|

pedram_01
09-09-2013, 22:21
دمت گرم تو قرنطینه بود
فقط دوباره اسکن کردم اوردشون
چی رو بزنم پاکشون کنه؟

قرنطینه کرده بود دوباره اسکن کردی اوردشون؟!!!

pedram_01
09-09-2013, 22:23
و مشکل جدید:|
اپدیت اولیه که داشت میشد قطع شد دوباره که زدم همینجوری مونده نت هیچ موردی نداره:|

نه مشگلی نداره stop update رو بزن چون اپدیت اتوماتیک روشنه خودش اپدیت میشه

Mr.New
09-09-2013, 23:45
قرنطینه کرده بود دوباره اسکن کردی اوردشون؟!!!

نه فکر میکردم اونان:دی
جدید بودن

Mr.New
10-09-2013, 00:30
واینک اپدیت انلاین نشد هرکاری کردم
افلاینش رو که دانلود کردم نصب کردم هنگید زا سایت خودش دانلود کردم:|
بیخیالش شدم
میدونم چه ویروسایی داره ویندوزم یعنی خودم ویروسیش کردم:|
میشینم ونه دونه برای نود میفرستم

pedram_01
10-09-2013, 00:45
واینک اپدیت انلاین نشد هرکاری کردم
افلاینش رو که دانلود کردم نصب کردم هنگید زا سایت خودش دانلود کردم:|
بیخیالش شدم
میدونم چه ویروسایی داره ویندوزم یعنی خودم ویروسیش کردم:|
میشینم ونه دونه برای نود میفرستم

کلا اپدیت اولیه بیت خیلی سخت انجام میگیره نمیدونم چرا

شما با مالوربایت یک بار فول اسکن بکنید احتمالا کار شمارو را میندازه

a-soft
10-09-2013, 14:03
سلام
من از bitdefender total security 2013 استفاده می کنم
آپدیت آفلاین را از سایتش گرفتم و و قتی نصب می کنم ای پیغام را می دهد :
some installation files are corrupt
please download a fresh copy and retry this installation

pedram_01
10-09-2013, 14:47
سلام
من از bitdefender total security 2013 استفاده می کنم
آپدیت آفلاین را از سایتش گرفتم و و قتی نصب می کنم ای پیغام را می دهد :
some installation files are corrupt
please download a fresh copy and retry this installation

بهتره افلاین اپدیت نکنید و انلاین اپدیت کنید خیلی بهتره .

1- اگه ویروس داشته باشی احتمال اینکه اپدیت افلاین رو خراب کنه زیاده

2- با اپدیت افلاین فقط دیتابیس بروز میشه و خود برنامه بروز نمیشه

3-اپدیت انلاین رو هروقت میتونی کلیک کنی اپدیت بشه ولی اپدیت افلاین رو باید جمعه شب دانلود کنی

و...

a-soft
10-09-2013, 19:52

1- اگه ویروس داشته باشی احتمال اینکه اپدیت افلاین رو خراب کنه زیاده
خوب مگه نمیشه قبلش ویروس یابی کرد ؟
من حتی یک هفته قبل به صورت ان لاین به روز رسانی کرده بودم ولی می خواستم این دفعه آفلاین باشه . در ضمن بعضی از سیستم ها ارتباط با اینترنت ندارند .

با اپدیت افلاین فقط دیتابیس بروز میشه و خود برنامه بروز نمیشه
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید ؟
یعنی با این کار در عمل ویروس یابی اختلال ایجاد می شود یا اینکه بعضی از امکانات به برنامه اضافه نمیشه ؟

حالا یعنی ویروس نمیذاره این عمل انجام بشه ؟
من روی یک سیستم دیگر تست کردم ولی همین مشکل را داشت.
سیستم هایی که اینترنت انها قطع است را چه کار کنم ؟
با آپدیت انلاین کرک لو نمی رود ؟

Mr.New
10-09-2013, 20:13
والا من دیشب که دانلود کردم
نصبش کردم موردی نداشتپیه دفعه هنگید انتی ویروس گفت باید ریست بشه سیستم
ریست کردینم وراد که شدم اصلا بیت اجرا نشد:|
همون رو نوشت و یه چیزی باید فیکس بشه نمیدونمچی چی کلا اجراش کردم بازش که کردم رفت خودش رو اپدیت کنه و حجم دیافتی فایل که قبل از ااپدیت افلاین بود تغییر نکرد و همونقدر وبد که یه دفعه انتی ویروس قرمز شد:|
گرفتم پاکش کردم ویندوز عوض کردم از تو فلش انتی ویروس کاسپر نصب کردم اپدیت اولیش 65مگابایت یه ویروس کشی کامل بدون هچ ویروسی بود سیستم دیشب 7تا بیت کشت در حال بدون اپدیت ا ولیه
دیگه سیستم سرعت و همه چیزش خوب شد:|
درکل افلاین اصلا این انتی ویروس رواپدیت نکنین کلا خراب میکنه

pedram_01
11-09-2013, 01:29
خوب مگه نمیشه قبلش ویروس یابی کرد ؟
من حتی یک هفته قبل به صورت ان لاین به روز رسانی کرده بودم ولی می خواستم این دفعه آفلاین باشه . در ضمن بعضی از سیستم ها ارتباط با اینترنت ندارند .

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید ؟
یعنی با این کار در عمل ویروس یابی اختلال ایجاد می شود یا اینکه بعضی از امکانات به برنامه اضافه نمیشه ؟

حالا یعنی ویروس نمیذاره این عمل انجام بشه ؟
من روی یک سیستم دیگر تست کردم ولی همین مشکل را داشت.
سیستم هایی که اینترنت انها قطع است را چه کار کنم ؟
با آپدیت انلاین کرک لو نمی رود ؟

میشه ویروس یابی کرد ولی بدون اپدیت ویروس های جدید رو نمیشناسه

ما دو نوع اپدیت داریم امضا و خود انتی مثل هوش مصنوعی و رفع باگ و فایروال و ...

اپدیت افلاین فقط امضا هست .

بعد اگه سیستم شما به اینترنت متصل نیست من این انتی رو به شما پیشنهاد نمیکنم

اگه کرکش خوب و جدید باشه انلاین هم اپدیت میشه ولی زود میفهمن و بیشتر کرک ها اگر انلاین اپدیت کنی کلیدت از بین میره ینی کرکش میپره

اصلا به هیچ عنوان انتی کرکی رو پیشنهاد نمیدم بهت میگم برو یک انتی رایگان نصب کن ولی انتی رو کرک نکن اگه به سیستمت و امنیتت اهمیت میدی

a-soft
11-09-2013, 07:22
یک راهی تو اینترنت دیدم که می گفت حجم آپدیت آنلاین را کاهش می دهد و اون استفاده از رجیستری است .
آیا این راه خوبی هست ؟

اونوقت معلوم نیست مشکل از کجاست؟

jolan57
12-09-2013, 01:14
امروز 400 مگ اینترنت سکوریتی بیت رو دانلود کردم حالا هم میخواد 200 مگ آپدیت کنه :n15:
چه خبره 600 مگ واسه آنتی ویروس ؟ + سرعت آپدیت پایین

Mr.New
12-09-2013, 10:29
امروز 400 مگ اینترنت سکوریتی بیت رو دانلود کردم حالا هم میخواد 200 مگ آپدیت کنه :n15:

لمروز برا کاسپر هم یکم زاد بود نمیدونم چرا:|

leo_meb
15-09-2013, 23:38
سلام دوستان
این روش حل مصرف پهنای باند اینترنت که مال 2014 رو گذاشتین رو 2013 هم جواب میده؟؟
با تشکر

vahid javani
15-09-2013, 23:58
سلام دوستان
این روش حل مصرف پهنای باند اینترنت که مال 2014 رو گذاشتین رو 2013 هم جواب میده؟؟
با تشکر

ببخشید کدوم روش؟
من یه سرچی کردم نتونستم چیزی پیدا کنم

سلام دوستان
برای نسخه 2014 کرکی وجود داره؟
کرک قبلی بهش میخوره؟؟(BD2013.TR.Setup-BBs)

دانلود کردنش خیلی برام مشکله، میخواستم اگه کرک نداره الکی دانلود نکنم!

کسی جواب ما رو نمیده؟!!!

pedram_01
16-09-2013, 00:28
کسی جواب ما رو نمیده؟!!!

نه دوست عزیز کرک نداره برای امنیت خودت میگم

pedram_01
16-09-2013, 00:31
سلام دوستان
با تشکر

اولا من 2013 دارم و پهنای باندم الکی توسط بیت مصرف نمیشه فقط برای اپدیت کردن که روزی 5 تا 15 مگ هست

حدودا ماهی 400 مگ مصرف میکنه

دوما باید جواب بده چون تنظیمات 2013 با 2014 زیاد فرقی نکرده

amirhasan.king
20-09-2013, 16:43
من بیت دفندر موبایل سکیوریتی خریدم لایسنس اورجینال الان وقتی تو تنظیمات روی upgrade to premiumکلیک میکنم مینویسه your bitdefender account need to be validated.........چی کار کنم؟درضمن اکانت بیت دفندر هم دارم

shuhin
01-10-2013, 13:48
سلام دوستان
من Total Security 2013 دارم الان ، بعد میخواستم بدونم لایسنس این محصول روی windows 8 security قابل استفاده هست یا خیر و یا اینکه امکان تغییر لایسنس به لایسنس محصول دیگر هست یا خیر؟!!

mehdi30nema
05-10-2013, 20:57

دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، یه بیت دیفندر یک ساله سه کاربره گرفتم و الان روی سه تا سیستم نصب کردم ولی هر کدوم 270 مگ میخاد دانلود کنه .
از لینک زیر نسخه های جدید رو گرفتم ولی بازم فایده نداره و میخاد آپدیت کنه .

من که اصلا با این آنتی ویروس حال نکردم ولی هیچ راه حلی وجود نداره این اپدیت مسخره رو از بین برد ؟

pedram_01
05-10-2013, 21:29
سلام دوستان
من Total Security 2013 دارم الان ، بعد میخواستم بدونم لایسنس این محصول روی windows 8 security قابل استفاده هست یا خیر و یا اینکه امکان تغییر لایسنس به لایسنس محصول دیگر هست یا خیر؟!!

سلام رو windows 8 کار مکینه و اینکه فکر نمیکنم بشه لانسیسش رو عوض به محصول دیگری کرد

pedram_01
05-10-2013, 21:34
دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، یه بیت دیفندر یک ساله سه کاربره گرفتم و الان روی سه تا سیستم نصب کردم ولی هر کدوم 270 مگ میخاد دانلود کنه .
از لینک زیر نسخه های جدید رو گرفتم ولی بازم فایده نداره و میخاد آپدیت کنه .

من که اصلا با این آنتی ویروس حال نکردم ولی هیچ راه حلی وجود نداره این اپدیت مسخره رو از بین برد ؟

از کجا خریدی ؟

دوم نه نمیشه اپدیتش رو از بین برد مثل این میمونه که بگی نمیشه این ماشین بنزین نخوره :n02:

شما باید قبل از خرید یک ماه تستش میکردید و بعد در صورت راضی بودن میخردید پس مشگل خود شما بود

4_ اینکه فقط اپدیت اولیه سنگین هست و یعد از اون سبک میشه ولی نه به اندازه انتی های دیگه یعنی کلا نسبت انتی های دیگه اپدیتش سنگین تره

mehdi30nema
05-10-2013, 23:01
از کجا خریدی ؟

دوم نه نمیشه اپدیتش رو از بین برد مثل این میمونه که بگی نمیشه این ماشین بنزین نخوره :n02:

شما باید قبل از خرید یک ماه تستش میکردید و بعد در صورت راضی بودن میخردید پس مشگل خود شما بود

4_ اینکه فقط اپدیت اولیه سنگین هست و یعد از اون سبک میشه ولی نه به اندازه انتی های دیگه یعنی کلا نسبت انتی های دیگه اپدیتش سنگین تره

از نمایشگاه بازی های رایانه ایی گرفتم . تخفیف خوبی میداد منم گرفتم . قبلش کویک هیل داشتم که واقعا راضی بودم ولی از این نه .
من مشکلی با اپدیت ندارم ، فقط نمیدونم چرا این قدر سرعتش پایینه ، راهی نیست اپدیت رو جداگونه از سایتی بگیریم ?

pedram_01
05-10-2013, 23:43
از نمایشگاه بازی های رایانه ایی گرفتم . تخفیف خوبی میداد منم گرفتم . قبلش کویک هیل داشتم که واقعا راضی بودم ولی از این نه .
من مشکلی با اپدیت ندارم ، فقط نمیدونم چرا این قدر سرعتش پایینه ، راهی نیست اپدیت رو جداگونه از سایتی بگیریم ?

سرعت چیش پایینه ؟

نه نمیشه جور دیگه اپدیت کرد بهترینش همین اپدیت انلاین هست . اپدیت افلاین داره که از نسخه 2013 رو چندین کامپیوتر تست کردم ولی کار نکرد . نمیدونم چرا .

کویک هل که یکی از ضعیف ترین انتی هاست . در انتخاب انتی ویروس خودتون دقت کنید .

mehdi30nema
06-10-2013, 07:26
سرعت چیش پایینه ؟

نه نمیشه جور دیگه اپدیت کرد بهترینش همین اپدیت انلاین هست . اپدیت افلاین داره که از نسخه 2013 رو چندین کامپیوتر تست کردم ولی کار نکرد . نمیدونم چرا .

کویک هل که یکی از ضعیف ترین انتی هاست . در انتخاب انتی ویروس خودتون دقت کنید .

سرعت دانلود نسخه انلاین پایینه دیگه ، یعنی منی که سرعت دانلودم 100 KB هست وقتی میزنم بیت دیفندر آپدیت بشه بعد ده دقیقه بزور سه چهار مگ دانلود میکنه .

در مورد quick heal شاید خیلی معروف نباشه ولی خداییش هم خوب آپدیت میشد هم اینکه من شش ماهی که ازش استفاده کردم از همه چیزش راضی بودم و از همه مهمتر اینکه کار کردن باهاش خیلی ساده هست مثل ESET . این بیت دیفندر اصلا منوهاش و آیکون هاش این قدر زیاده که آدم واقعا گیج میشه و اینو خوده نمایندگی که ازشون خریدم هم قبول دارن که خیلی منوی شلوغ پلوغی داره .

mohammad_203
07-10-2013, 22:40
دوستان من نسخه windows 8 security رو نصب کردم.حالا اگه از لینک زیر آپدیت رو بگیرم ، اپدیت میشه؟! یا باید باز 200 مگ آپدیت شه؟!

pedram_01
07-10-2013, 22:56
دوستان من نسخه windows 8 security رو نصب کردم.حالا اگه از لینک زیر آپدیت رو بگیرم ، اپدیت میشه؟! یا باید باز 200 مگ آپدیت شه؟!

اینجا که اپدیت افلاین نسخه windows 8 security رو نداره . چیرو میخوای دانلود کنی ؟!!!

بنظر من انلاین اپدیت کن .

pedram_01
07-10-2013, 22:59
سرعت دانلود نسخه انلاین پایینه دیگه ، یعنی منی که سرعت دانلودم 100 KB هست وقتی میزنم بیت دیفندر آپدیت بشه بعد ده دقیقه بزور سه چهار مگ دانلود میکنه .

در مورد quick heal شاید خیلی معروف نباشه ولی خداییش هم خوب آپدیت میشد هم اینکه من شش ماهی که ازش استفاده کردم از همه چیزش راضی بودم و از همه مهمتر اینکه کار کردن باهاش خیلی ساده هست مثل ESET . این بیت دیفندر اصلا منوهاش و آیکون هاش این قدر زیاده که آدم واقعا گیج میشه و اینو خوده نمایندگی که ازشون خریدم هم قبول دارن که خیلی منوی شلوغ پلوغی داره .

زیاد دقت نکن به سرعت اپدیت بیت دفندر یک چیزی داره وقتی با سرعت کم دانلود میکنه خودش اتوماتیک فایل هارو به چند قسمت تقسیم میکنه مثلا 200 مگ رو به 5 قسمت 40 مگابایتی دانلود میکنه و اخر سر که اپدیت کامل شد میگه ریستارت کنید و تمام

وفقط هم اپدیت اولیه اینجوری هست و فکر میکنم بقیه انتی ها هم اپدیت اولیه زیادی دارن .

و اینکه بحث من سر معروف بودن quick heal نبود حاضرم شرط ببندم بیت دفندر اپدیت نشده از quick heal اپدیت شده محافظت بیشتری میکنه .

quick heal یک انتی ویروس هندی سطح پایین هست این نظر منه حالا شما میتونی از بزرگان اینجا هم سوال بکنی ببینی اونا چی میگن