PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ برای بازی تا 2 میلیون تومان

korokodil_avareh
14-05-2012, 17:49
سلام دوستان
قصد خرید یک لپ تاپ تا 2 میلیون تومان رو دارم. هدف اصلی هم برای بازی هست.
دیدم که خیلی از دوستان لپ تاپ N55sf رو معرفی می کردند. بعد چند جای دیگه سرچ کردم و دیدم که لپ تاپ های سری G ایسوس مخصوص بازی هستند حالا یخورده سردر گم شدم.
میخواستم ببینم بهترین مدلی که میشه با این مقدار پول تهیه کرد چی هست
ممنون میشم اطلاعات کامل رو در اختیارم قرار بدید:11:

Dr.know
14-05-2012, 18:45
داشی مام می دونیم که سری جی واسه بازیه ولی چند نفر میاد 3 و خورده ای میده واسه بازی بعد از درد لا علاجی که دل بچه ها رو نشکونیم می گیم سری ملتی مدیا رو واسه بازی ببر

خو اگه خوشتون نیومده می تونین اج پی
Pavilion DV6-6190 -Core i7-8GB-1TB

آي بي ام/لنوو Ideapad Y570-Core i7-6GB-

rokh_6
14-05-2012, 19:36
سلام به شما.
من 5 تا از بهترین لپ تاپ هایی که برای بازی طراحی شدن رو به شما معرفی میکنم. خودت یه سرچ کن و مشخصات و قیمت روز رو بگیر. این 5 مدل بهترین ها برای بازی هستن:
acer aspire ethos 8951G
alienware M14X
MSI GT80DX
sony vpcf21ze/bi
tohiba Qosmio X770-107
همه ی این 5 مدل غول های لپ تاپ برای بازی هستن ... اما خب یه خورده گرون هستن ... قیمتشون بین 1400 یورو تا 1750 یورو هست.
اگر عجله نداری یکم صبر کن ، قیمت ها داره میاد پایین

irainian
14-05-2012, 20:28
سلام به شما.
من 5 تا از بهترین لپ تاپ هایی که برای بازی طراحی شدن رو به شما معرفی میکنم. خودت یه سرچ کن و مشخصات و قیمت روز رو بگیر. این 5 مدل بهترین ها برای بازی هستن:
acer aspire ethos 8951G
alienware M14X
MSI GT80DX
sony vpcf21ze/bi
tohiba Qosmio X770-107
همه ی این 5 مدل غول های لپ تاپ برای بازی هستن ... اما خب یه خورده گرون هستن ... قیمتشون بین 1400 یورو تا 1750 یورو هست.
اگر عجله نداری یکم صبر کن ، قیمت ها داره میاد پایین
داداش من توی sony vaio و toshinba و acer غول بازی ندیدم غول که هیچی بچه غول هم ندیدم
الان غول بازی رو داره asus میزنه که الان بهترینش که بودجش خیلی خوبه g55vw هست که واقعا خیلی خوبه فقط نمیدونم کی قراره تو چین عرضه بشه چون تو امریکا عرضه شده و لپتاپ sager واقعا لپتاپش در نوع خودش عالیه معمولا لپتاپی میگن واسه بازی که گرافیکش از gtx560 بالاتر باشه جدیدا البته که اگه این عزیزمون صبر کنه لپ تاپ n56 داره میاد بعدشم از نظر گرافیک خوده alien که دوستمون میفرمایند من فکر کنم 5 نمونه کارت گرافیک درش دیدم که بعضی هاش واقعا به درد نخور بود واسه بازی

afdragon
14-05-2012, 20:47
در مورد بازی یه سوال پیش میاد و اون این که:
آیا جابجایی براتون مهمه؟
آگه نه و می خواین فقط تو خونه ازش استفاده کنین
اونوقت برین سری گیمینگ اسوس مثل G53
ولی اگه می خواین این ور و اون ور ببرین تنها گزینه توپی که بهتون پیشنهاد میدم n56 هستش که کارت گرافیکش GT 650 M هست که کاملا قابل مقایسه با سری قوی گیمینگ هست.
اینم از لینکش خودتون ببینین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rokh_6
14-05-2012, 23:29
داداش من توی sony vaio و toshinba و acer غول بازی ندیدم غول که هیچی بچه غول هم ندیدم
الان غول بازی رو داره asus میزنه که الان بهترینش که بودجش خیلی خوبه g55vw هست که واقعا خیلی خوبه فقط نمیدونم کی قراره تو چین عرضه بشه چون تو امریکا عرضه شده و لپتاپ sager واقعا لپتاپش در نوع خودش عالیه معمولا لپتاپی میگن واسه بازی که گرافیکش از gtx560 بالاتر باشه جدیدا البته که اگه این عزیزمون صبر کنه لپ تاپ n56 داره میاد بعدشم از نظر گرافیک خوده alien که دوستمون میفرمایند من فکر کنم 5 نمونه کارت گرافیک درش دیدم که بعضی هاش واقعا به درد نخور بود واسه بازی

رجوع شود به هفته نامه ی کلیک

irainian
14-05-2012, 23:34
در مورد بازی یه سوال پیش میاد و اون این که:
آیا جابجایی براتون مهمه؟
آگه نه و می خواین فقط تو خونه ازش استفاده کنین
اونوقت برین سری گیمینگ اسوس مثل G53
ولی اگه می خواین این ور و اون ور ببرین تنها گزینه توپی که بهتون پیشنهاد میدم n56 هستش که کارت گرافیکش GT 650 M هست که کاملا قابل مقایسه با سری قوی گیمینگ هست.
اینم از لینکش خودتون ببینین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2FNVIDIA-GeForce-GT-650M.71887.0.html)
البته الان قیمت عرضه شده n56 با g55vw در یک رنج هست در صورتی که از نظر سخت افزاری و قدرت سرتر هست g55 و در جواب دوست عزیزمون عرض کنم که گرافیک sony رو که gt540 هست با سری گیمینگ asus مقایسه کنن که اصلا به حساب نمیاد وبدونن که فناوری سونی در برابر اسوس کم اوورد

korokodil_avareh
15-05-2012, 01:23
ممنون از دوستان عزیزم بابت راهنمایی های مفیدتون.
حتما مواردی رو که گفتید در نظر می گیرم و اگر سوالی داشتم ازتون می پرسم
موفق باشید

amin666
15-05-2012, 11:34
برای بازی اولویتتون باید بدون شک گرافیک باشه بعد رم و ... .به نظرم از انویدیا حد اقل 555 بر دارید و از amd حد اقل 6770.cpu هم معمولا تو این مدل لپتاپها i7 ه که از سر گیمهای الان هم زیاده!به نظر من نمی ارزه این همه پول بدی بابت لپتاپ گیمینگ.مگه واقعا حرفه ای باشید و براتون جزییات بازی مهم باشه یا محدودیت مالی نداشته باشید.به هرحال اگه از n55 خوشتون نمی اد می تونید از سری dv6 Hp هم بگیرید که واقعا عالی.خودمم دارم