PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فرمت کردن یه هارد پر از اطلاعات 1 ترابایتی

reza_ghamgin2006
13-05-2012, 01:49
سلام

دوستان من سیستمم 2 تا هارد داره که یکیش 160 گیگه که ویندوز توش میریزمو 3 تا پارتیشن داره که اون مشکلی نداره اما یه هارد 1 ترابایتی دارم که تنها یک پارتیشنه فرمتشم ntfs هست

منه گردن شکسته میخواستم ویندوزمو عوض کنم که اشتباهی اون هارد 1 ترابایتیه که نا خرخره پر فیلم بود و ارشیو واسه 3 سال زحمتم بود رو فرمت کردم نوع فرمتم ان تی اف اس کواک بود بعد که فرمت شد قبل از اینکه شروع کنه فایلای ویندوزو توش کپی کنه سیستمو ری استارت کردم ولی حالا که همون ویندوز قبلیم بالا اومده دیدم که درایو هاردم باز میشه ولی هیچی توش نیست......

راستی من از ترسم که نکنه کارو بدتر کنم چیزی تو اون درایو نریختم

تو رو خدا بگین چی کار کنم من دارم سکته میکنم.
از طرفی مبتدیم هستم وضع مالیمم خوب نیست که ببرم بدم یکی از این شرکتای ریکاوری واسم ردیفش کنه
جون من اگه کسی میتونه یا کمک کنه خودم ردیفش کنم یا هاردو بدم بهش تا واسم ردیف کنه

حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_ghamgin2006
13-05-2012, 16:20
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EXTREME
13-05-2012, 16:32
شما هارد رو باید ریکاوری کنید
به هیچ وجه رو هارد 1 ترا تون اطلاعاتی نریزید که باعث میشه ریکاوری با موفقیت کمتر انجام بشه
شما از دو نرم افزار power data recovery و نرم افزار get data back که دومی برای ریکاوری فیلم و مولتی مدیا خوب عمل میکنه استفاده کنید

reza_ghamgin2006
13-05-2012, 16:43
ممنون فقط اگه out put برنامه ریکاوری تو همون درایو باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟
اخه من هار دیگه ای که اینقدر توش فضا داشته باشه ندارم

EXTREME
13-05-2012, 16:53
ممنون فقط اگه out put برنامه ریکاوری تو همون درایو باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟
اخه من هار دیگه ای که اینقدر توش فضا داشته باشه ندارم
اگه اطلاعاتی که ریکاوری کرده همون اطلاعات مورد نظر باشه حدالامکان روی یک هارد اکسترنال بریزید وگرنه رو همون هارد 1 ترابایت بریزید