PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افکت برگرداندن لبه عکس و پرتوهای نور

OMiD.1080p
12-05-2012, 20:16
سلام به دوستان.
آقا من فتوشاپ بلدم و در سطح کار با عکس و رتوش و جلوه های عکس خوب بلدم و دستم تنده.
اخیرا یه عکس دیدم دو تا افکت داره که نمیدونم چطوری ساختنشون.

این عکشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو عکس طبق شماره ای که زدم اول میخوام بدونم اون لبه رو چجوری میشه برگردون.
دوم هم اون پرتوهای نور هستند که از لابه لای عکس رد شدند.
نکته اینه که این پرتوها رو پجوری میشه درست کرد.مثلا با مدل های مختلف و انحناهای کم و زیاد.

دوستان کارم گیر یه لطفی بهم بکنید توضیحی بدید ممنون میشم.

mohammadrm
12-05-2012, 21:29
1 . شما اون لبه رو با ابزار Pen بکش بعدش باید با Gradient Overlay کار کنی و چندتا تن رنگی ایجاد کن .
2 . اون پرتوهای نور رو هم با این آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست کن .
موفق باشی ;)

abbasa
13-05-2012, 07:03
سلام به دوستان.
آقا من فتوشاپ بلدم و در سطح کار با عکس و رتوش و جلوه های عکس خوب بلدم و دستم تنده.
اخیرا یه عکس دیدم دو تا افکت داره که نمیدونم چطوری ساختنشون.

این عکشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fj%2Fybs1d1rwm04o7nhix9ga.gif)

تو عکس طبق شماره ای که زدم اول میخوام بدونم اون لبه رو چجوری میشه برگردون.
دوم هم اون پرتوهای نور هستند که از لابه لای عکس رد شدند.
نکته اینه که این پرتوها رو پجوری میشه درست کرد.مثلا با مدل های مختلف و انحناهای کم و زیاد.

دوستان کارم گیر یه لطفی بهم بکنید توضیحی بدید ممنون میشم.

شما دوتا كار ميتوني بكني 1 استفاده از ----- av bros كه كارش همينه برگردوندن لبه ها كار باهش خيلي هم آسونه روش 2 همينه كه دوستمون گفت الته به اين راحتي هم كه گفت نيست كمي وقت گيره يك سرچ بزني فيلم آموزشيش هم هست گير نياوردي بگو من برات آپ كنم
آن نورها رو هم با براش و و بلور دادن درست كردن راستش خودم اينو خيلي كار نكردم ياد گرفتي به ما هم بگو يعني دنبالش نرقتم باز هم سوالي بود در خدمتيم

mohammadrm
13-05-2012, 10:38
شما دوتا كار ميتوني بكني 1 استفاده از ----- av bros كه كارش همينه برگردوندن لبه ها كار باهش خيلي هم آسونه روش 2 همينه كه دوستمون گفت الته به اين راحتي هم كه گفت نيست كمي وقت گيره يك سرچ بزني فيلم آموزشيش هم هست گير نياوردي بگو من برات آپ كنم
آن نورها رو هم با براش و و بلور دادن درست كردن راستش خودم اينو خيلي كار نكردم ياد گرفتي به ما هم بگو يعني دنبالش نرقتم باز هم سوالي بود در خدمتيم
اتفاقا خیلی هم راحته . شما اون لبه رو با 3-4 تا کلیک ابزار Pen میتونی درست کنی .

OMiD.1080p
13-05-2012, 14:24
1 . شما اون لبه رو با ابزار Pen بکش بعدش باید با Gradient Overlay کار کنی و چندتا تن رنگی ایجاد کن .
2 . اون پرتوهای نور رو هم با این آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست کن .
موفق باشی ;)

بابت پرتوهای نور ممنون ولی راجب برگردوندون عکس میتونی یه فیلم بذاری.
چون اینجوری سخته.نمیدونم چه باید کرد.

mohammadrm
13-05-2012, 18:16
یه آموزش تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برات درست کردم . اگه میتونی بیشتر با گزینه Gradient Overlay کار کن تاکارت طبیعی دربیاد .
موفق باشی :)

singleguy
07-10-2012, 18:11
سلام
من لبه این عکس را برگردوندم

طبیعی به نظر میاد؟! ایرادی نداره به نظرتون؟

OMiD.1080p
08-10-2012, 05:58
سلام
من لبه این عکس را برگردوندم

طبیعی به نظر میاد؟! ایرادی نداره به نظرتون؟

خوبه.:sq_25: