PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سطل آشغال پیر Old Dumpster

kamron_devil
12-05-2012, 17:33
های. ایم داد ماس. میگه سلام داد ماس هستم با ذلت کارهای خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالتون خوبه. راستش این یک تمرین تمسچرینگ بود که متسفانه آموزش تکسچر کردنش رو تو فتوشاپ اونجوری که باید آموزش نمیداد منم خودم دست به کار شدم. مدلش رو هم از روی آموزش ساختم ولی کاری نداره. می خواستم شبیه خودش بشه که تو تکسچرینگ مشکلی پیش نیاد. این دومین چیز سختی ( برای خودم ) بود که تکسچر می کردم.دفعه اولی هم بود که از v-ray sun استفاده می کردم. امتحانام نزدیکن و خیلی مشکلن تا بعد از امتحانام نمی تونمی کاری بزارم . گفتم منم یک کاری تو گالری گزاشته باشم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه های استفاده شده:
3d max + Photoshop + Xnormal
Render : v-ray

up98.org/upload/server1/02/j/5qzirpmjh29txazdulyp.jpg

حاجی حسین
13-05-2012, 00:24
خوبه
باید روی متریالش بیشتر کار بشه

حاجی حسین
13-05-2012, 00:24
خوبه
باید روی متریالش بیشتر کار بشه

b3dnet
13-05-2012, 12:08
تکسچر خوب شده
فقط اینکه Bump نداره و اینکه اون نوشته وسط هم برداری بهتره...
مدل در سطل هم فقط تکسچر هستش که به نظرم اینکه همه ی کارو بخوای با تکسچر در بیاری خوب نمیشه...اون شیار هارو رو مدل در بیار...البته اگه Normal Map داشته باشه خودشو نشون میده که متاسفانه نداره...
موفق باشی

kamron_devil
13-05-2012, 19:22
مرسی از نظر 2 دوست خوبم . چرا بامپ داره . اون شیار های سطل بامپ هستش و شیار های درش هم باید همینطوری میشد که نمی دونم چرا نشده. از نرمال مپ استفاده کردم به عنوان بامپ . و اون شیار ها رو که می گی خودم در آوردم و از روی اون نرمال مپ رو ساختم بعد روی این low poly پیاده کردم. چون این سطل آشغالش برای بازی طراحی شده .

ALI2019
15-05-2012, 16:26
سلام کامران
مدلش و تکسچر در کل خوبه
ولی------------------>
1)تکسچری که برای در سطل آشغال دادی مناسب نیست لکه های سفید روش خیلی زیاده
2)در سطل آشغالت چرا جای شیار هاش اینطوری شده؟ فک کنم یادت رفته:31:

kamron_devil
15-05-2012, 18:58
سلام حاج علی منم اسمم علی هستش. در رو آره همه میگن تکسچر خوب نداشتم. اون لکه های سفید احتمالا به خاطر v-ray sun هستش. در مورد او شیار ها هم طبق نر مال مپم باید تو رفتگی داشته باشه نمی دونم مشکل از چیه. مرسی نظر دادی. از همه مچکرم